• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    SITKO
    SITKO --- ---
    Tak ještě výtažek z Acidcomix.net :) nicméně teď je to bída, hlavně já to nemůžu předem zaplatit ze svého ůčtu...musím nejdřív vybrat od všech peníze...a zítra je nejspíš doména down.
    SITKO
    SITKO --- ---
    LOOSER_AK47: No osbně jsem taky ještě pro tuhle variantu, tu částku dohromady dáme...

    Btw. číňani se nezdají :))
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    BURAN: hmmmm super... :F no a s tim acidcomix.net jak teda sitko? udela se to u brachy na servru nebo si zaplatime este tuhle? me je to ve finale jedno, ale taky si myslim ze to je celkem gut to mit takhle izy .net
    BURAN
    BURAN --- ---
    twe Cinani uz kopirujou vas system :))
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    Ahoj, zdravim vsechni a vsechno. Hele dneska mi sitko rikal ze Vam zitra konci platnost webu, tedy Acidcomix.net - ja tu mam dalsi problemek. Dneska jsem dostal od Onebitu ( to je poskytovatel webu), ze mam pretizenej traffic do jinech zemi a je to v rozporu s radem... :( tak tedy nevim co mam delat, napisu jim mail a zkusim to poresit. Juknete na ty grafy a je potreba zamyslet se nad tim jak to bude dal, protoze lidi stahujou a stahujou. Bylo by skoda se na to vysrat!.... :=P
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---


    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    LOOSER_AK47: koukam ze new bedny jsou uz doma :)je toho nak vela se musime neceho zbavit nebo nevim cim to za chvili budeme vozit a jkolik teda staly ty dve nove krasavice?
    PURPURKA
    PURPURKA --- ---
    LOOSER_AK47: upřímnou soustrast.)
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    PURPURKA: kdo? no to je jednoduchy, preci ja a ten kdo prijede dodavkou :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    jj pekny :)
    PURPURKA
    PURPURKA --- ---
    LOOSER_AK47: kdo to bude tahat viď?:))
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    PURPURKA: joo ono to je pekny :o) jen se to nejak zvrhava a je toho cim dal tim vic :)
    PURPURKA
    PURPURKA --- ---
    pěkný to máte kucí
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    Hele je tu takova rychlovka, ale nic moc konkretniho o tom nevim tak se kdyz tak vyjadrete: DMS + nekdo z Chrastava SS sefujou neco v mistech kolem Andelky a jelikoz sme se jim libili v Hradku tak by se jim zamlouvalo kdybychom tam prijeli... Mam mu dneska vecer cinknout co a jak... Jediny co mi k tomu rekl ze tam budou mit ccentrali 9kW, ale co ja vim tak jen na to nase susteni je potreba vic jak 6 :) a ze by mozna sefnul Honzu PPLkem, ale to jen mozna...
    SITKO
    SITKO --- ---
    LOOSER_AK47: TETRIS23: Trošku off-topic, ale když by jste se v pátek nudili :)

    NO MERCY by Palis
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    EEDA1: krása nesmírná :) taky už sem na to koukal na freewalls :) a fakt jak rika tetris, ta dekorace je supr...
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    hmmm to je moc pekny hlavne ta dekorace okolo
    EEDA1
    EEDA1 --- ---
    Merkur-morfonik Jachymov

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam