• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **

    // \\





    Axe :



    rozbalit záhlaví
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    ACIDLUMIX: dělat akci po akci? :o) uz to se mi lehce příčí... :-D
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    jj, taky kvuli tomu jedu domu na par dni, sraz je 20.11. tak jsem myslel ze by jsme neco podnikli den potom... vid treba hajownu, kdyz bych calnul najem, nebo by jsme neco nekde podnikli jak rikas...
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    ACIDLUMIX: haj Lumixi :) jako nic planovanyho zatim nemame... ale to neznamena ze nebudeme nekde akcnit vid... :) i kdyz tedka tek nejak vzpominam ze Lubos a Bobr + spol planovali na tohle datum tridni sraz, prej to resej na spoluzakacha le tam ja moc nelezu, jestli mi rozumis...
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    Dobre vy, hele akci na rychte nestihnu. Ale nebude neco trebas 21.11. ? to bych mel bejt doma na par dni.
    PETUNIA23
    PETUNIA23 --- ---
    co vy jedni kyseli kluci:)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    LOOSER_AK47:
    SITKO:
    Vy jste stejne kluci sikovny:)
    Jinak sitko neslop by jeste trozku tu lebku od jirky nak lip zaonacit do toho obrazku zda se mi ze to je takovy moc vylezle ale je to v cajku.
    a jinak se tyce jiriku toho obrazku pod tim to je jasna vize:)))luxusni bedneni
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    LOOSER_AK47: 5-ti letka
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    nj... :o) ale aby to nekdo nepochopil ze tohle tam bude stat... :-D
    SITKO
    SITKO --- ---
    LOOSER_AK47: Hehe, Catia rulezz :)

    Taky něco postnu...takové preview na rychtičku :

    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    neco pro Tetrise :o) :
    KODOS
    KODOS --- ---
    hej haloo mam novy cislo 722546156
    KODOS
    KODOS --- ---
    no jako bydlim primo v crossu...tak doufam ze se ozvete cislo porad stejny....
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    KODOS: No zdarec... To je jak hlas ze zahrobí :o) jako že sem o tobe uz pekne dlouho neslysel... Myslim ze to vsichni valcime jak muzem :)

    No a akce, na necem se tedka domlouvame takze do konce roku este neco spachame, se neboj :o)

    A hele, ty už ses jako prazak??? :o)
    KODOS
    KODOS --- ---
    Zdravim vsechny cuus...sedim po ranim speku v kavarne v crossu a konecne nekdo znamej s notasem..jak se mate mongulci..naka kalba nekdy coo..no nic....gril vola...peeaccee
    IZINKA
    IZINKA --- ---
    ACIDLUMIX: ouuu:(
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    tak hele hosi :o) este tedka to tam solime akorat sem si sel este pro nejakou old school muziku, sousedi si uz stezovali :o) maj hold smolika... koukejte se nekdy v tejdnu stavit i treba s gramcema at si poslechnem krasnej zvuk :) peeeeaaaaaceeeeee
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    TETRIS23: hochu mamka ho totalne zrusila, jeste jsem nevidel fotky, ale prej ho 2x otocila pres srtechu, potom co trefila strom :((
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Ja chciu staTEK party in the valovice:)))
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ACIDLUMIX: Co pak se mu stalo?
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    Jedna smutna zprava a zaroven informace pro vas. Muj cervenej Strider znacky Skoda Fabia, uz je nekde v nebi. Bohuzel si nepozdime vice... A jak sme ho krasne uzili. Vzpominejte na nej v dobrem... :(
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam