• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **

    // \\





    Axe :



    rozbalit záhlaví
    SITKO
    SITKO --- ---
    LOOSER_AK47: Ani né, co jsem věděl, to jsem řekl. Teď už to řeší tetrisák s Erregem
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    SITKO: ciwe Sitko!!! si nam podal trosku zkraceny info o tom silvestru... :F
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    JENDAVB: No to teda... Doufam ze nebudes predvadet savlovy tance? :))
    SITKO
    SITKO --- ---
    :) nečekaně student agen. co 24 let mládežnická zpáteční (měsíc max, jak jsem měl já)
    tyjo ale slevili se o pár táců :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    ACIDLUMIX: to je jako zpatecni? naka mladeznicka?
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    ty jo svama hrajem v pace jo tak to zas bude jizda
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    SITKO: hele sitko pls jeste mi napis kde jsi to nasel, spis jaky datum... (prosim o presnejsi info, nez je zvykem)
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    SITKO:
    dost sice je, jako ze 12k, ale jinak to za tohle si zaletim klidne domu zase na tyden :D
    IKOGNITO
    IKOGNITO --- ---
    SITKO: ja bych letěl po zkouškovym, ale jestli by to šlo vid
    SITKO
    SITKO --- ---
    LOOSER_AK47: To víš, občas to prostě takhle výjde :)) Ale jak říkám, ještě to se mnou není jisté, takže je dost možné že se tam společně zprasíme a bude to... :p


    IKOGNITO: čoveče teď před vánocema jsou zase solidní slevy, takže na jednoho by to vyšlo 5 126 + 7 032 CZK čili 12 158 ,-

    Ale stejně to je dost :)
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    TETRIS23: nj sitko na nas haže bobek, neco "NÁM" domluví a si radši jede někam jinam, to je ale kámo... :o) se zařídíme, že na toho silvestra budem zase dlouho vzpomínat... :-D
    IKOGNITO
    IKOGNITO --- ---
    ACIDLUMIX: a jak dlouho tam pobejvaš čoveče? Kolik stojej letenky? to by stálo za nějakej Peiotlovej výlet:)
    SITKO
    SITKO --- ---
    TETRIS23: Čau :) no hele ještě neházím flintu do žita viď. Ale je tu reálná možnost, že budu na silvestra někde úúplně jinde :)

    Btw. skoro nic zařizovat potřeba není, dohodneme se dnes na icq, snad bude troška času :P
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    LOOSER_AK47: Tak prej si to mame jirko zaridit sami:)ja sem taky klidne pro ale nevim jak stema bednama.

    SITKO: jinak ty jako snama nepojedes jo?
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    twe... trosku realne kluci... :)
    SITKO
    SITKO --- ---
    ACIDLUMIX: Hehe, pochybuju že by někdo z našeho okolí měl momentálně na cestu do Mechika a z5 :p

    Ale nabídka je to víc než lákavaá :/
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    jo, kdyby nekdo nekomu nevysel nejakej plan, tak muzete prijet za mnou, urcite neco podniknem nekde u vody atd...

    jen dodatek....
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    No ja třeba nemám zatim žadnej plán, ani nikdo z blízkého okolí taky zatim nic nepunktujou... Tak sem zatim pro...
    SITKO
    SITKO --- ---
    :) hezky jsi to vystihl. No na mně teď také narazilo dilema no. 1...je tu možnost, že skončím někde na chatě, čili otázka zní, máte v případě nouze(rozhodně to není jisté) zájem tam jet hrat You Two ? A teda nějaký kumpáni co se nebudou mít kam vrtnout určitě taky budou ;)
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    Zdar hošani...
    Dilema no.1 Silvestr na akci nebo v klidecku: ja mam jasno, klidu budeme mit dost pod drnem, takze sem pro akci, at ten novej rok zacnem spravnou nohou...
    Dilema no.2 Osobne bych tam chtel mit nejaky bedny, ale neni to nezbytny, de o to estli tam bude chtit i Palis a jestli by jel dodavkou, paklize by to tak neslo tak bych to rozhodne prez nejakyho dopravce neresil...

    takze tak, a k tem akcim co tu tedka vidim, že jsou naplanovaný, tak nevim estli budete moct počítat s moji učástí, v týhle době budu mít celkem napilno jak v praci tak ve skole...
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ,,skoro bez zvuku" tak bud to tam povezem nebo nepovezem pokud se bavime o bednach.a jinak mix to pocitam ze by si asi bral ty i s gramcema ale tak to je otazka kufru.notase bych vzal ja zvukovku si mozna poridim k vanocum.jeste pocakme co napise mr looser.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam