• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    KODOS
    KODOS --- ---
    Amen
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    No mel bych taky poslat mozek do cistirny jen co je pravda
    IKOGNITO
    IKOGNITO --- ---
    LOOSER_AK47: :D tak to se mi líbí:) po zimě je potřeba uklidit...
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    TETRIS23: Čest předsedo, urgoval sem tojak to šlo, ale nekde je asi zakopanej pes, když už se i naš grafik vymlouvá na nedostatek inspirace. Osobně bych to připsal jednostranýmu a časově náročnýmu zaměření na LOL, které nedovoluje rozvoj kreativního myšlení v oblasti RL... :) Tudíš bych doporučil jednu ze standardních metod formátování, a to buč disku nebo mozku, pro disk postačí užít klasický windowsácký nástroj, u druhé možnosti, bych se z vlastní zkušenosti přiklonil k užití latky diethylamid kyseliny lysergové, obecně známe pod pojmem LSD, jejíž účinky jsou prokázané a rozsáhlým vzorkem populace také testované.... PEACE....
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Nazdar skupino nechci nak prudit ale rychta za dverma a letak nikde nechtejte abych neco nakreslil nebo nepride uz vubec nikdo:)
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    EEDA1: ehm... no hele, vypadat to tak muze :-D ale ze by to bylo umyslne to ti uz nepovim, podle toho ksichtu co mam, sem byl uz asi znacne ovlivnen... :)
    EEDA1
    EEDA1 --- ---
    vtipna fotka, si ani nepamatuju ze nas nekdo fotil..mno jirko to vypada jak kdyz mas ruku na mym prse :-) jo a ta ksitovka je toho typka co stojiza nama.. l
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    No vikece capka to asi nebude kdyz tam nebyl:)
    proste kvalitni obloz:))))
    KODOS
    KODOS --- ---
    taky sem se divil ze mas capku uz ten vecer....hej tak von hustec ji nekomu nekde voblozil..:D...ale v takovym deliriu se ani nedivim he...
    BURAN
    BURAN --- ---
    TETRIS23: omg :))
    SITKO
    SITKO --- ---
    LOOSER_AK47: no připomíná mi to čapku co nosil Vikec, ale nedokážu odhadnout :)
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    TETRIS23: když už, tak už :-D jen tedka koukam, kde sem vzal a čí to mám vlastně čepici ? :)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    gheto story:)

    SAA_GLOWREN79
    SAA_GLOWREN79 --- ---
    tak bratr eště spí, takže to včera asi stálo za to..haha
    KODOS
    KODOS --- ---
    to su mooc rad...uz sem to totiz taktrosku hodil do sveta to info takze doufam ze se nbudu muset lidem omlouvat
    SITKO
    SITKO --- ---
    KODOS: Zdár viď. To je rozhodně v pořádku, sobota platí, takže to rozjedem :)))
    KODOS
    KODOS --- ---
    buenos dias....tak jak pardalove??co ta sobota??sem nadrzenej jak stepni kozel na nakou rychtovacku..
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    LOOSER_AK47: prave ze on line nejsem naky rusaci se mi nabourali na icq tak sem za sebou palil mosty:))Jinak stim zvukem to udelej ty jak myslis ze to bude nejlepsi to necham na tobe hlavne mi dejte vedet kdy se to bude nakladat a stavet.Ale jelikoz to je myslim sobota tak bych to videl tak ze jestli pojede odvoz beden odsud tak bych se asi svez snim nebo nak tak by sme to mohli udelat:jinak vlastne kdo vlastne poveze to nase nadobicko?
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    TETRIS23: noty stredobasy by chtelo testnout, na ty posledni rychte jeden celkem kvalitne chroupal :)

    tjn, vcera mi psal lumix ze pry nejsi skoro online tak sem nevedel o co jde estli jako jen nejsi online a nebo se "neco" podelalo :))
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    LOOSER_AK47: No tak to vidim jako vyhovujici stim ze musis vedet ty jak sou na tom ty stredy klidni bych je vzal jestli sou ok.

    Jinak pro vsechny muzete si vymazat muj icq kontakt kdo ho mel.Novy zatim neni.
    Kdo bude neco potrebovat tak sem na mobilu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam