• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    SITKO
    SITKO --- ---
    TETRIS23: Wtf? Předevčírem mi zavolal Garic, mluvil o akci na rychtě, mluvil o půjčení zvuku, řekl jsem mu že půjčím akorát moje tapca nic víc, ať se optá Jirky jestli by si nechtěl přivydělat, ale že pochybuju že by se toho chtěl účastnit...o půjčení stěny za odvoz nebylo ani slovo !

    Tak prosimtě neřeš nějaký drby co se kde šustnou jako hotovou věc...lidi toho nakecaj.

    A teď ta důležitější věc...chata. Vyzvídal jsem a zdá se že jí mají zabookovanou rodiče minimálně na neděli, mohl bych snad pořešit pátek - sobota ale to bych musel odřeknout to hraní, což si rozmyslím.......

    Jinak na fotkách dělám, ale dobře mě znáte...takže to chvilku potrvá než budou v galerce na netu, není to tak snadné jak se zdá ;)

    Btw. Tetrisáku hoď nám na fb správcovství acidcomixu a můžeme tam nakydat nějaký věci...od odkazů na sety po obrázky a pod. ať tam tak nezeje prázdnotou,že :))
    KODOS
    KODOS --- ---
    Tak koukam naky fotony jsou uz tam.Facebook profil Sarka Balatkova:)
    KODOS
    KODOS --- ---
    Hmm zajimave lec se me to moc netyka.
    Tykala by se me ta chata a nejak tenhle vikend.nejlepe patek.co??sitko??
    Jo a fotky naky ma asi Sarinka.Ji napisu at stim neco udela:)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    a kdyz bude mit nekdo naky pripominky ve stylu ze sem svine ze nechci nekomu pucit nase veci ze tam na nich bude hrat nekdo od nas takze na to maj pravo to vyrikat osobne ale nedopurucuje vcera pri to m telefonatu mi docela stoupal adrenalin.jako vzdycky O NAS BEZ NAS
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    tak a ted klidnejsi verzi


    Vcera se mi doneslo ze prej údajně někdo chce naše bedny pučit na rychtu na carodejnice.Kdyz se podivam resili jsme tady trozku jiny plany na czary.Ale dobry stejne asi budu v praci.Kazdopadne k tomu puceni zvuku.Nevim kdo otom co vedel a vi ale vsichni jsme byly v sobotu na rychte vcetne tech co ten zvuk chtej pucit tak snad se mohli ozvat driv a osbone kdyz uz nekdo nec chce.za 2.predstava je prej zhruba takova ze si tam nase bedynky odvezem postavime zapojime a hrat se prej budou reggecka a jungl.za to ze nam nekdo da na benal to kdo to bude skladat druhej den a odvazet uz nikoho asi nezajima.dalsi vec pokavad maj bejt nekde nase bedny tak tam musi bejt nekdo schopnej to sefovat aby se nic neposralo nikdo nic nezkurvil uz v tom neni malo penez a sami jsme radi ze to hraje tak jak to hraje.A posledni vec kdyz uz NEKDO od nas ze systemu o necem takovym vi tak by bylo dobry to probrat zostatnimi a ne ze bude ticho po pesine az nam 5 dni predtim zavola nekdo zeto chce pucit stim ze otom NEKDO vi.takze zaverem myslim ze ten kdo vi oco de tak at si to prebere jak chce.Za me JA NIKOMU NASE BEDNY PUCOVAT NEBUDU(rozhodne ne takovymhle stylem)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Mrdky, jste normální, vole krávo peněz v tomjak sraček tady hákuju na rozdílod nekterejch jak picus vole a nechame si rozmrdat bedny zadaco a s odvozem - mrdat do ucha vole pici ani hovno, rikam nebo nekoho zabiju uz kurva doprdele a neserte me vole nebo mi praskne vole pico vemeno. Dekuji za pochopeni ahoj Honza.
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    SITKO: hele a že by si nám rekl neco trosku k probiranemu tematu? nebo aspon ty fotky si mohl nahodit...
    SITKO
    SITKO --- ---
    LOOSER_AK47: Já ti dám květáka :))
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    TETRIS23: přesně, ano či ne, ať víme na čem sme :-D
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Koukam ze pro chatu je vice lidi to sme radi ale chtelo by to zavcasne vyjareni vsechy zucastnenych a zhlaven majitele chaty.A nechsi slyset mozna by to slo nebo uvidime
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    KODOS: super kalba... :o) tady se ceka na fotony a klasicky ticho po pesine, kdo fotil? krom kvetaka, kterej to musi pracne importovat do pc a tudiz je mimo...

    s tou chatou se taky musi vyjatrit ten onen :) ale byl bych pro, brain format needed...
    KODOS
    KODOS --- ---
    Dobra kalba no..
    Coo..
    Naka chata??
    Naky kyseliny???
    Tenhle vikend magicky to vikend...witches...
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    dobra vypalovacka tu mam fakt rad

    http://www.youtube.com/watch?v=ae4293b6IoA
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    KODOS: ty voe kliiid :) co prijde, prijde s tim stejne nic moc nenadelame a k tomu chlastu, ehm, kdo si da po pulnoci ruma s oslavencem...? :-D

    tak petr jooo a spaleny, no kurna ... :)
    KODOS
    KODOS --- ---
    Stahnete nekdo tu spalenku....
    KODOS
    KODOS --- ---
    Jo a jinak rychta picooooo..a je vam jasny ze jestli neprijde tolik lidi tak musime aspon chlastat aby se to vyplatilo...he ...
    KODOS
    KODOS --- ---
    Ldiicky nejnovejsi news od MArtina Lonskyho "ahoj tak sem zjistil tu pisnicku je to petr spaleny anděle "......petr spaleny..he to se hodi..
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    LOOSER_AK47: Aze bych se na to nevysral:))))Jinak ty penize jak sem vcera resil byly nakonec doma:))))
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    TETRIS23: ehm, mysliš že to tu vůbec sleduje? zkus použít tel. i když to je taky marnost...
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Prosím kolegu co ma u sebe pokladnu aby me informoval kolik vni je DEKUJU
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam