• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    LOOSER_AK47: peknej...
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    to je vozítko :o)

    BURAN
    BURAN --- ---
    tragedie
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    SAA_GLOWREN79: twe to chci taky :) na ty rejpaly co tam porad remcaj ze to hraje malo...
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Sou to zmrdi:)))))
    SAA_GLOWREN79
    SAA_GLOWREN79 --- ---
    Twe přístě na rychtu beru novýho mazlika a trochu to tam naformátuju
    EEDA1
    EEDA1 --- ---
    Kluci taky vam sem taky tea hodim ty moje lentilky...

    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ESPERANZA: Na rychte?a krast?NIKDY tam si vsichni vzdycky vsechno vsichni jen dlouhodobe pucujou.

    Rychta by byla paradni kdyby sni dotycni nalozili tak jak meli a nebyli lini si sahnout na ruce a neco udelali a neodvolalvali se jen na to ze vsehcno stoji hromadu penez.aleto je furt ta sama pohadka
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Že se na rychtě v mb čoruje je stará známá věc. Proto jsem tam přestala chodit. Tedy nejen proto, ale tak celkově....jedno k druhýmu.
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    mame ji u nas resp je u sitka jinak oni se spis postraceli radek ho pucil a slecna zapomela kkde ho nechala madlis ho nekde vyklepal z nervama a jirkovy eliska ho taky nekde vytrousila a nebo tma byk nakej sikovnej oblozak radek videl prej naky podezrly typky ale bohuzel oci zatemene zelenou vilou mu neumoznily rozpoznat obliceje.ale jinak opravdu zajimava party
    SOYER
    SOYER --- ---
    tri telofony jo? to je docela prehnany na to, ze lidi tam tolik nebylo..
    hele nezustala na rychte nase plachta?? netusite nekdo??
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    madlis tam toho ztratil trochu vic...krome telefonu i trochu nervy :)) ale to je divny ze se tam ztratilo toho tolik ne??
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    TETRIS23: jo o radkovi jsem vedel, ale tak dalsi, to uz je fakt divny...
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Zjistil sem ze i madlis tam ztratil telefon a radek taky tak to je trozku husty.Zkuste obehnout boleslavsky zastavarny ready a pava.si myslim ze ho spis nekdo proda nez ze by si ho nechal.
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    kluci, ted trosku z vaznejiho soudku...

    Ztratil se telefon moji Elišky, nebo ji ho nekdo odcizil, mela ho necelejch 14 dni :/,

    byl to vinovej samsung s dotykovym displejem a decentnima maluvkama na zadni strane a kolem displeje, kdyby ste ho nekdo nekde zahledli a nebo vedeli este z vecera tak dejte vedet, diky...
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    to zas bylo v alejich nablito :))))
    IKOGNITO
    IKOGNITO --- ---
    0609112777
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    LOOSER_AK47: mno uz toho bylo asi hodne na me... :D BTW 3.11. Praha prilet 17:30
    KODOS
    KODOS --- ---
    lidicky jak ten patek??dne sbudu volat jindrovi ale jeho zena mi psala ze budou mozna potrebovat volny vlezy pro lidi co je povezou..to snad nebude takovej problem ne??no dneska jeste zavolam a dam vedet blizsi info..jo a kdyby nahodou byly potreba dve silny ruce tak se staci ozvat..cislo mam stejny..zavolej mi do klubu
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    TETRIS23: :-DDDD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam