• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SITKOAcidComix sound ensemble **
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    SOYER:
    ZORBEN:

    tak hoši, sem to doma proštrachal a jediny co se mi jevilo cizí byl 1 kabel XLR-XLR se žlutým kroužkem... :-O

    jinak dlouhy speakony nic, ty zas si pozname my podle specificky barvy, jediny co nvm tak ty kratky, meli sme 2 dvoumetry, ty tam este jsou ale je mozny ze jedny ma taky sitko doma, takze az to cekne budem chytrejsi... jinak, je mi lito... :)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Cerny ma kazdej.Ja myslel ze vy ste originaljsi:)))
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    LOOSER_AK47: maj hodne specifickou cernou barvu,,takovy urcite taky nemas :))
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    TETRIS23: twe, to bych si snad vsiml takovy prihraty barvy ne? :o)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    ja bych rek zeto sou ty pekny ruzovy:))))
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    SOYER: okej to doma nachystam...

    Jinak ty speakony, jestli tam sou, tak je poznam, ptz my mame 10metry a jen dva dvoumetry... Nemaj nejakou specifickou barvu? abych to mel snazsi?
    SOYER
    SOYER --- ---
    LOOSER_AK47: doufal jsem ze bude u vas :) mame ho totiz jako master kabel.. ty speakony postradame jeden 5m a jeden 3m a plachtu snad ma Sitko, co mi kdo rikal, no kazdopadne to vypada, ze si budu muset udelat vylet do Bolky :D
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    SOYER: Zdrc, hele plachta nvm, to jde mimo me... Ale co se tyce HW :o) tak o tech xlr kabelech vim, ze tam sou navic, jen sem nevedel kde se vzali a nikdo se k nim zatim nehlasil... A speakOny to se kouknu, ale nedavno sem tam hrabosil a nezdalo se mi ze by byly nejaky navic, ale juknu a dam vedet...
    SOYER
    SOYER --- ---
    zdarec :) chci se jen ujistit, mame u vas po ty rychte plachtu?? a postradame par kabelu, tak se chci jen optat jestli ste je nenalezli mezi svymi :) jedna se o syncovej na xlr s bilym R na jednom z xlr samcu a dva kratky speakonovy kabely.. dikes
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    tak co, kanci... :o)

    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    FRHR: nj, trošku to tu vázne, ptz co si ja s tetrisem povidam (tj. vetsina comix rozhovoru na nyxu) tak na to mame spesl diskuzi :o)

    ale nam se to taky libilo a neni tajemstvi, ze po nejaky cooperaci uz basnime delsi dobu a ta rychta byla radna, to souhlas...

    tak vytipujem nejaky data a mista a muzem o tom debatovat :o)
    TETRIS23
    TETRIS23 --- ---
    Funguje to se neboj:))
    FRHR
    FRHR --- ---
    čus kyseláci ,-) hele jak jste na tom s akcema? nechtěli byste něco spáchat s náma? všichni jsme se shodli na tom, že ta rychta před 14 dněma byla poměrně vydařená (to že se nám ve 2 ráno kouřilo od huby před bednama - na to sere pes ,-)) a mě osobně to s váma bavilo a rád bych něco vymyslel....he? doufám, že to tady ještě funguje, když vidim to datum posledních příspěvků ,-)
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    LOOSER_AK47: mno tak napul, moc nad tim neremejslej a dorazte...
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    ACIDLUMIX: tj je jako dopitná či co?
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    sobota 8.1. Don Martini 500 kc a vypit muzes co chces...
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    ACIDLUMIX: jakej Harcov? :) co se deje?
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    LOOSER_AK47: je no, ale Harcov to napravy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam