• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SANDISFanclub AMY WINEHOUSE ♥

    Amy Jade Winehouse

    • narozena: 14. září 1983, Londýn
    • zpěvačka: Soul, vocal jazz, R&B, doo-wop

    Alba

    • 2003: Frank
    • 2006: Back to Black

    Grammy 08'

    • Record Of The Year - Rehab
    • Song Of The Year - Rehab
    • Best New Artist
    • Best Female Pop Vocal Performance
    • Best Pop Vocal Album - Back To Black

    youtube

    Torrent

    Oficiální stránky

    Bulvár

    Wiki

    rozbalit záhlaví
    ALESH
    ALESH --- ---
    ONITSUKATIGER: rozhodne nejsem fanouskem toxique, ale pro klaru byla amy vzdy vzor a kvuli vzhledu ji k ni prirovnavali uz nekolik let, takze to rozhodne neni zadne prizivovani na smrti...
    BEATY
    BEATY --- ---
    ONITSUKATIGER: hod link
    EERIS
    EERIS --- ---
    ONITSUKATIGER: jaké ?
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    cetli jste to interview s tou ceskou zpevackou jak se prirovnava k Amy? Myslela jsem, ze snad upadnu! Takova drzost! Zviditelnovat a propagovat se pomoci neci smrti!!Mam sto chuti tomu pisalkovi, co to napsal poslat hate-mail!
    TYKVE
    TYKVE --- ---
    TOM_HOST: nevěřím mu ani slovo
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Nohavica k úmrtí Amy Winehouse: Vyspávání, blití? To není život naplno - iDNES.cz
    http://kultura.idnes.cz/nohavica-k-umrti-amy-winehouse-vyspavani-bliti-to-neni-zivot-naplno-1ga-/hudba.aspx?c=A110802_130314_hudba_jaz
    OREA
    OREA --- ---
    Poslední vzkaz Amy Winehouse zanechala na sociální síti Twitter. A jednalo se o opravdu velmi podivný vzkaz. "Oinka oikna oinka why you awake,“ napsala do svého profilu na Twitteru. Co tento podivný vzkaz znamenal, to si zpěvačka pravděpodobně vzala do hrobu.
    z http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/amy-winehouse-zdrcena-rodina-smichany-popel-posledni-show-a-podivny-tweet.html
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    podelim se s vama se zkusenosti z my rodiny...muj otec byl alkoholik a sestra fetovala. ty pohyby co delala amy v Belehrade mi silne pripominaj pohyby taty ale i sestry kdyz meli abstak...bolesti zad, kloubu, bricha, pocit, ze po kuzi cloveku leze tisic mravencu, strasne tezky vicka ikdyz clovek neni vlastne unavenej a co se tyce psychyckych stavu tak smutek, stud a strasny depky....tudiz mi pripada, ze to s tim abstinovanim nemusi byt uplne od veci. Taky si pamatuju, ze kdyz sestra otehotnela a chtela prestat ze dne na den kourit, tak ji doktor rekl, ze to neni dobrej napad vzhledem k tomu, ze leta hulila dve krabky denne. Rekl ji, at si da pulku cigarety obden prvni mesic a pak at to necha.....

    JULISAK
    JULISAK --- ---
    spis bych verila teorii, ze byla po svym zpackanym vystoupeni v belehrade tak mimo, ze se proste uchlastala (ufetovala). imho se s tim snazila prastit dost dlouho a moc ji to neslo a ze by na to umrela se mi nezda uz vubec. mi prijde az celkem absurdni u takhle zavislyho cloveka povazovat za pricinu smrti to, ze prestal kalit. kazdopadne je asi dost jedno, jak to bylo. je pryc... byla to nepredstavitelne talentovana mlada holka a je strasna skoda, ze se z toho nedostala.
    ROTTINGGIRL
    ROTTINGGIRL --- ---
    TYKVE: tak to asi ne, máš pravdu...
    VIRGO: sry, no-jenom jsem ve zkratce řekla svůj názor na tu polooficiální teorii...ale blog si o tom nepíšu :)
    VIRGO
    VIRGO --- ---
    ROTTINGGIRL: vsude ted plny blogy odborniku, koukam :)
    BIGGIE
    BIGGIE --- ---
    TYKVE: but she wont go go go ,)
    TYKVE
    TYKVE --- ---
    ROTTINGGIRL: proti její vůli ji asi nikdo nemohl dostat na detox, ne?
    ROTTINGGIRL
    ROTTINGGIRL --- ---
    LOOP_ONE: ta teorie, že umřela "na absťák" se mi zdá podivná...abstinenční příznaky přichází takřka bezprostředně po vyloučení soustavně konzumovanýho alkoholu (pokud se nemýlím, někajou dobu už to bylo ok) a bejt tak těžký, že by měly smrtelný komplikace, nemohla by normál fungovat - jako třeba hrát do noci na bicí...
    A doktor, kterej jí řekl (jesli to tak bylo) že má vysazovat postupně je taky frajer - pokud to byla tak těžká alkoholička, bylo by v souladu se zodpovědným přístupem umístění na detox + medikace...tohle moc nechápu :/
    EERIS
    EERIS --- ---
    ‪amy winehouse live amazing live performance!‬‏ - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=9vUVGoV43GI&feature=related
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    LOOP_ONE: jo to jsem vcera cetla taky...podle me to je dost mozny...podle me pila tolik, ze si jeji telo na to zvyklo a fungovalo jenom s alkoholem a bez nej to proste neslo...porad jeste nemuzu uverit ze je pryc:-/
    LOOP_ONE
    LOOP_ONE --- ---
    ONITSUKATIGER: rodice rikaj za neposlechla doktora a přestala pít a její tělo to nezvládlo bez alkoholu (což jí ordinoval i doktor, který jí řekl že nesmí přestat pít najednou, ale postupně) --šílený, že tě zabije, když přestaneš pít alkohol..
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    uprimne? myslim si, ze pricina jeji smrti nebylo to, ze by se nejak ten den prefetovala nebo si udelala nejakej death cocktail..podle me jeji unaveny telicko a srdicko proste melo uz dost. ale kdyby to byl infarkt, tak by na to pri pitve preci prisli..co myslite?
    TYKVE
    TYKVE --- ---
    LOOP_ONE
    LOOP_ONE --- ---
    BBC NEWS | Entertainment | Bizarre Winehouse video on web
    http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/7406530.stm
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    TYKVE: taky! je to fakt hruza!
    TYKVE
    TYKVE --- ---
    brečím.
    UGLYDOLLS
    UGLYDOLLS --- ---
    Stále tomu nemůžu uvěřit...
    děkuju... ♥

    ‪Amy Winehouse - Amy, Amy, Amy‬‏ - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Ms97mz3H69E

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam