• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SANDISFanclub AMY WINEHOUSE ♥
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    Amy Winehouse toxicology reports showed 'no illegal substances' | Music | The Guardian
    http://www.guardian.co.uk/music/2011/aug/23/amy-winehouse-toxicology-reports?INTCMP=SRCH
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    kéž by...:) nevím co bych dal zato abych ji mohl vidět nebo zažít její koncert...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ja doufam ze amy jen predstirala smrt a nekde v karibiku sedi s tatou na plazi a zpivaj si spolu s koktejlickem v ruce!
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    CO jiného se dalo taky čekat. "když mám přístup, tak co bych něco neukradl, ikdyž jsem byl AMy nejbližší a nevydělal na její smrti" :-( smutnýýýýý ... Amy chybíš :"-(
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    prasata...
    LOOP_ONE
    LOOP_ONE --- ---
    Amy Winehouse's home robbed after her death - News, People - The Independent
    http://www.independent.co.uk/news/people/news/amy-winehouses-home-robbed-after-her-death-2335871.html

    no comment
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    @ONITSUKATIGER diky..krasna skladba...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ASSID23: pise se, ze ji hrali So Far Away od Carol King.
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    Nevite nekdo jakou a jestli vůbec měla Amy poslední skladbu při pohřbu??? a bude mit nekde nějakej hrob/pomník???
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    Amy Amy Amy....:"-(
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ALESH: nemohla jsem to najit online:-/ ja to snad naskenuju a poslu...fakt jsem se rozcilila...
    ALESH
    ALESH --- ---
    ONITSUKATIGER: tenhle clanek jsem necetl, ale prijde mi divne, ze by se zrovna klara chovala takhle.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ALESH: Ja jsem o ty kapele a jeji zpevacce nikdy neslysela az doted. Takze mi to pripada proste ne-košer se 2 tydny po smrti Amy k ni prirovnavat ve 3 strankovym interview. Mimochodem, Amy byla vzor pro vice zpevacek(Adele, Duffy) a nikde jsem nevidela, ze by se k ni prirovnavaly.
    ALESH
    ALESH --- ---
    ONITSUKATIGER: rozhodne nejsem fanouskem toxique, ale pro klaru byla amy vzdy vzor a kvuli vzhledu ji k ni prirovnavali uz nekolik let, takze to rozhodne neni zadne prizivovani na smrti...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    EVULLE: TO je ona!!! ugh!!!
    EVULLE
    EVULLE --- ---
    ONITSUKATIGER:Jo Toxique a Klára Vytisková...nehorázná troufalost, drzost, ale hlavně blbost!
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    BEATY: cetla jsme to u matky v jejim MF Dnes magazinu...
    BEATY
    BEATY --- ---
    ONITSUKATIGER: hod link
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    EERIS: zapomela jsem jmeno (asi schvalne jak jsem byla vytocena) ale ma nejakej kapelu Poison nebo Toxic nebo co (fanouskum se predem omlouvam ale nasralo me to!)
    EERIS
    EERIS --- ---
    ONITSUKATIGER: jaké ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam