• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHO2 bar - ZNATE Z TV!
    www.o2bar.cz
    Vsechny dulezite informace jako co to je,kde to je,co to bylo driv a co se tam deje najdete na strankach.Tady v klubu domlouvejte kalby,pochvalte probehle akce (at uz ciste chlastaci,vystoupeni DJs,cokoliv....),upozornujte na akce budouci atd.

    rozbalit záhlaví
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    Nedávno jsem jel kolem a je tam nějaká hospoda, byl tam někdo v poslední době?
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    žeby:) Taky zkontorluju až pujdu kolem:) ale mám pocit, že se tam nic neděje taky...
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    NEFER: nevím nevím, přestěhoval jsem se a když jsem byl náhodou kolem, tak to vypadalo jako zavřenej Kebab. Měl bych se tam pohybvat příští týden, tak to půjdu zkontrolovat.
    NEFER
    NEFER --- ---
    Lidi, nevíte někdo co se děje teď v óčku? Už dva pátky večer projíždim kolem károu a tam nebývale živo!! Nemohla jsem zastavit a jít se mrknout, tak se ptám..
    RADUSZKA
    RADUSZKA --- ---
    Nojo, tak opravdu tam je jakési rychlé občerstvení. No, ale měli zavřeno, zhasnuto, když jsem jela kolem. Odpoledne ve všední den.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    RADUSZKA: Moje Můza v Libni - je to ještě menší, ale bohužel trochu nepravidelnej program..
    KUSSANDA
    KUSSANDA --- ---
    Cuzeeee? ;o((((
    RADUSZKA
    RADUSZKA --- ---
    Je v Praze někde něco podobnýho O2 baru? Nějaká alternativa?
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    LUKEH: Tyjo fuj jestli tam fakt bude naky okynko s pizzou, tak přísahám na O2 ze si tam nikdy nic nekoupim a doufam ze brzo zkrachujou.)
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    RADUSZKA: no chodil takovej mail od O2ndry (co to sefoval) ze byla nejaka posledni kalba a pak ende, resil to uz dlouho s tim pronajmem, byla i nejaka petice atd ale nic asi nepomohlo bohuzel :(
    RADUSZKA
    RADUSZKA --- ---
    Poslední informace, která se ke mně donesla byla o tom, že smlouvu neprodloužili a bude to nějaký hladový okno.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    SOCKOVAN: bohuzel si taky myslim ze z toho bude nejaka podobna picovina
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    Tam z toho udelaj radsi nakej fast food z oknkovm prodejem ne, místo hlučného baru....!
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    :(((( ne neeee?
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    SOCKOVAN: ja jsem se odstehoval z Prahy takze se tam uz nedostanu, ale vypadalo to ze mesto uz nechtelo prodlouzit najem...
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    ^_^
    SOCKOVAN
    SOCKOVAN --- ---
    Ahoj, mám jako nadšený návštevník o2 baru otázku: Ted je tam náka rekonstrukce jsem si vsimla bude ot jeste fungovat??Doufam ze brzy:) Díky
    DJ_RUDEBOY
    DJ_RUDEBOY --- ---


    Po 7 letech poslední co2nspiracy

    www.conspiracydjs.com
    KUSSANDA
    KUSSANDA --- ---
    Deje se tam dneska neco?
    NEFER
    NEFER --- ---
    KUSSANDA: Jakže? O něco jsem přišla? Aha :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam