• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    ELENFANT
    ELENFANT --- ---
    STSUNG_NAVANA: jinak supr report! troufnu si ho sem taky hodit: http://stsu.blogspot.cz/2017/11/duel-commander-in-prague-2.html
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    CHOBOT: Dik. No pohled na vec bych mela asi sice asi jiny, ale turnaj byl super tak jsem rada, ze jsem dorazila, vetsinu lidi zabila, a priste bych se asi ukazala znovu ^_~.

    Leovold byl nakonec fajn.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PLACHOW
    PLACHOW --- ---
    Co je to "crank"?
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    V Unstable je 45 karet Contraptions, 9 pro každou frakci (WU kyborgové, UB superšpióni, BR superzloduchové, RG goblini, GW hybridové).
    Těch devět Contraptions pro jednu frakci jde pak vždycky seskládat do 3x3 mřížky, které dají jeden velký obrázek. Viz goblini níže.

    Všechny lze pak prohlédnout tady.

    HEERO
    HEERO --- ---
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    STSUNG_NAVANA: hele neni třeba to moc hrotit. On to moc nehrotí nikdo. Duel edh neni moc rozšířenej formát, a navzdory tomu, že pár spiků s top tier deckama se najde, drtivá většina lidí tam bude s různýma vlastnoručně uvařenýma deckama, protože a) ten formát zdaleka neni "vyřešenej" a ten prostor tu je, b) pořád to imo většina lidí nebere jako "true competitive" formát a jdou si spíš vyzkoušet svoje balíky v maličko soutěživějšim prostředí, než je klasický hraní v hospodě.

    Jeden příklad za všechny, proč být v klidu: Vladanův Prossh je sice vostrej, ale Vladan v sobě určo bude mít už v prvnim kole tři piva, takže pojede na autopilota :))
    A napadá mě i druhej: jednoho spika s top tier aggro saskií znám, ale stačí, aby prohrál první/druhý kolo a už bude akorát tiltit a flipovat stůl :)
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    STSUNG_NAVANA: počkej, LED není snad na žádný banlistu, ne? :)
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    CHOBOT: Dik za info. Ja mam postavenou Tymna/Kraum Fish a Saskia Midrange...coz teda vubec netusim jestli ma nejakou sanci neco vubec na formatu udelat. No z mych decku je vsechno zakazano, tak nevim co poskladat. :-/

    Akiri/Silas je takova ta vec co je takova breya co zabiji mentorem, breyou, gridem, salvagerama nebo tezzeretem? (i kdyz LED je na banlistu? um...?)

    mam teoreticky zalozni plan. uz delsi dobu jsem si chtela nekde zahrat BUG, ale obvykle jsem skoncila ve ctyrbarve... nejak se v prubehu dne zamyslim a pripadne dorazim. (kdyz me nekdo rano vzbudi!)

    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    ELENFANT: no jeste aby ELENFANT neznal svuj CHOBOT! :D
    ELENFANT
    ELENFANT --- ---
    STSUNG_NAVANA: to je dost smutnej přístup, ne?
    HEERO: je to veřejně, netřeba účet, abys to viděl
    CHOBOT: něco mi říká, že se známe :-D
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    STSUNG_NAVANA: prosim te, vzdyt ty budes mit urcite nahrano vic nez my ostatni dohromady :)
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    STSUNG_NAVANA: To je na tom právě vtipný ne? Neber všechno tak vážně a přijď se pobavit.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    STSUNG_NAVANA: stopro nějaký prosshové, aggro saskie a očekávám nadměrnej výskyt akiri/silase v různých verzích (goodstuff, storm, control). Nějakej baral a gitrog, určo nějaký control Narsety. Zbytek bude všemožnej jank typu ur-dragon nebo jedna rozkošná černá Braids a partner goodstuff.

    Mírně se bojim dominance prosshe a akiri/silase. Obojí je dost hnus.
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    JOHNNYCAGE: po tom, co jsem to videla tak nechci ani prijit...:-/ vubec netusim, co me muze potkat.
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    MATHES: Jo ale zatim jsme hrál jen proti Vldanovu Proškovi a to je tak půl napůl jestli ho do pátýho kola zabiju nebo mě uplně rozseká na kusy :-)
    JOHNNYCAGE
    JOHNNYCAGE --- ---
    HEERO: Adresa je Jindřišská 5 - Jindřišská pasáž. Turnaj začíná v 9:45 tak nějak po deváté dorazit. Po základní části bude top8, ostatní si můžou dát draft Iconic Masters.
    MATHES
    MATHES --- ---
    JOHNNYCAGE: tos uz dostavel ty kocky?:O
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    HEERO: Druhý ze série pražských duel commander turnajů v praze.

    Vstupne online : 250kč
    Vstupne na miste : 300kč
    Cislo u. : 393648173/0800
    Do poznámky napište : EDH Praha/ Jméno Příjmení(!Vaše!)
    Online registrace končí 22. 11. 2017

    Seznam předregistrovaných:
    Predregistrace Duel commander 25.11.2017 - Tabulky Google
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HPipVXQspXQ701epk__V-3g7Vydp2UghErGQcawERHQ/edit#gid=0

    Ceny
    TODO - z desek na výběr jako prvně

    Očekávaný konec mezi 17h-18h a nasledne TOP8

    https://mapy.cz/zakladni?x=14.4268969&y=50.0833000&z=17&source=firm&id=13001334
    HEERO
    HEERO --- ---
    JOHNNYCAGE: muzes pls hodit adresu, cas atd. pro ty co nemaji FB...:-)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    JOHNNYCAGE: a posledně byla i velmi rozmanitá meta, což považuju za slušnej klad. Moc grinderů s top tier deckama se nenašlo, lidi docela experimentovali a stejně všem grinderům nakonec vytřel zrak největší jank - goblin tribal s tuktukem v čele :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam