• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    JJOXER: ten sem nejak nepochopil
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    JJOXER: jojo
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    nekdo frci brewers delight?
    ASYD
    ASYD --- ---
    Commander (2018 Edition) Decklists and Tokens | MAGIC: THE GATHERING
    https://magic.wizards.com/.../archive/feature/commander-2018-edition-decklists-and-tokens-2018-07-27
    MATHES
    MATHES --- ---
    HRADECAK: biguzel ne, lsv mel na twitteru jen tohle
    HRADECAK
    HRADECAK --- ---
    MATHES: :-D nemáš link na video?
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    MATEJKYS: goq-rf9a-k5o díky
    MATHES
    MATHES --- ---
    confirmation bias, ten uz jsme tu probirali

    NEEEEEEEXT
    MATHES
    MATHES --- ---

    Arena je

    43 hlasy od 43 respondentů

      JJOXER
      JJOXER --- ---
      ja jsem s mtga nadmiru spokojeny (: jen to trosku zrychlit, pridat modern a bude to super
      MIKEE
      MIKEE --- ---
      JOHNNYCAGE: ja to nemyslel nijak sofistikovane, proti mana screw kartama co nejakym zpusobem hledaj landy nebo davaj manu aby se dal preklenout ten tah, kdy land neprisel a proti mana floodu prolizavackama, ale jasne, u nekterejch barev je toho k dispozici vic, u nekterejch min
      je to holt statistika, clovek tomu stesticku musi jit naproti, ale samozrejme nekdy to holt nechodi, ovsem to co popisuje SKUNK23 mi prijde, ze je hodne nepravdepodobnej extrem a vidim v tom uprimne spis problem mezi klavesnici a zidli
      JOHNNYCAGE
      JOHNNYCAGE --- ---
      MIKEE: mě by zajímalo jak se bránit proti tomu mana srew / floodu :-D
      MIKEE
      MIKEE --- ---
      SKUNK23: s mana screw jsem zadnej velkej problem nemel, resp. zeme chodi/nechodi tak nejak jak je to v magicu bezny a stejne tak standardne se proti tomu jde branit. Zatim jsem primarne hral s pre-constructed deckama, nemam cas zkoumat novy edice a skladat neco novyho, vlastne ani nevim kolik se v nich hraje zemi :)
      SKUNK23
      SKUNK23 --- ---
      Za mě je teda Arena zatim taky strasnej paskvil, jestli to vypustej v tom Zari jak maji v planu tak je lidi umlatej kartickama. Muzu vam asi zavidet, ze vam to jede jakz takz, ja mam v kazde druhe hre nejakej bug, vetsinou tak prijemnej, ze to musim leavnout. Rotace zemi je taky prapodivna, aneb 1 vyhraju a dalsi 4 hry mi nechodi zeme vubec a kdyz se tou nudou prokousam tak mi zase chodi jenom zeme. A nejvic me nicej ty protihraci, v hospode mu aspon reknes hraj kokote a nezdrzuj tady nemuzes nic a to stacovani karet u jakehokoliv comba je taky super brutalne pomale, ze to nemohlo bejt dementnejsi. Osobne si myslim ze to taky bude slusnej pruser.
      Btw cpat do toho real prachy muze jenom blazen a je fuk jestli na to mas nebo nemas, to je muzes rovnout splachnout do hajzlu. Kort kdyz tam mas system WC takze si proste poridis co ches jen to bude chvilku trvat.

      A jen tak nadhodim co dat dalsi kolo jednokartaku v Joysticku ??? Kutas vypada ze potrebuje provetrat ty dualy :D
      MATHES
      MATHES --- ---
      MATHES: karma is a bitch

      MATHES
      MATHES --- ---
      MATHES
      MATHES --- ---
      prelozena Varina


      WIRUSS
      WIRUSS --- ---
      Tak dneska je to hlavně o reprintech dávám ty co mají nějakou cenu a tedy půjdou níž, ale některé nové zajímavé...























      PREVRACENY
      PREVRACENY --- ---
      RASTASHAMAN: Hlavně, aby si stíhal hrát s tímhle upgradem.
      JULIAN
      JULIAN --- ---
      Ja jsem s Arenou tez spokojen. Na jednu stranu mi prijde, ze kdyz do toho clovek cpe penize, tak je to DOST drahe, ale na druhou stranu kdyz do toho neda ani korunu, tak je to zase docela stedre. Takze se to tak nejak zprumeruje...
      KUTAS
      KUTAS --- ---
      MIKEE: Vida, neumim se vyjadrit, presne takhle jsem to chtel rict.
      MIKEE
      MIKEE --- ---
      Tak jsem asi sam v tom, ze mi arena prijde velice slusne udelana (napr. full control mode ukazuje, ze to nedelaj jen pro filthy casuals) a jde to tim spravnym smerem. MODO jsem nikdy nehral, prislo mi absurdni platit skutecny penize za digitalni karty, doba se pravda od prelomu tisicileti trochu posunula, ale Arena jde imho spravnym smerem (napr. wildcards) a nechce se mi verit, ze by si svoje publikum nenasla v lidech jako jsem ja, co hrali MTG pred lety, ted uz se jim na karty primarne prasi, ale na vecer by si cas od casu nejakou tu particku dali ale overhead postavit fyzickej deck/sehnat protihrace je prilis velkej.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam