• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    RASTASHAMAN: A podobnej (nebo možná ještě větší) problém je, že novej Omnath zůstane commanderem v Brawlu, kterej jím je podle všeho strašlivě zasviněnej. Leda že by udělali samostatnej ban list pro Brawl.
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Závidím.. Jako commander tu ten curak bude věčně...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WENOUSH: Jo.
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    V pondělí nás čekají první post rotační bany.

    Tak co myslíte, půjde Uro (konečně) do píči?
    MATHES
    MATHES --- ---
    CHOBOT: fair opravim
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    sry, je to silnější než já
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    *shenanigans
    MATHES
    MATHES --- ---
    ASYD: dekuju, jmeno klubu uz potrebovalo update jak sul:D
    ASYD
    ASYD --- ---
    greedy cunts.... jak chce kazdej delat sheningans s mrtvolama!!!
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATEEJ: Sundas z Fertilida posledni counter. Trigger jeho ability jde na stack. Nez aktivni hrac dostane prioritu, probehne kontola State-based actions. Zjisti se, ze fertilid ma 0 toughness a tim padem se odstrani. Spusti se dalsi state-based akce kde se kontroluje, jestli se neco nespusti jeho smrti. Pokud ne, dostava prioritu aktivni hrac.
    ASYD
    ASYD --- ---
    nein
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Technický noobish dotaz - lze stáhnout z Fertalida poslední +1/+1 counter a v reakci na to ho sacnout do nějakýho instantu?
    MATHES
    MATHES --- ---
    ICARUS: jj prave proto se mi to hrozne nelibi.

    musim uznat, ze to neni tak retardovane kretensky jako sprout swarm.... ale je to sakra blizko.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    MATHES: Hral jsem to na sealedu a je to dost brutalni. Vylozis tohle, sesta landa a opponent musi mit bud dve zabijeni nebo za dalsi 3-4 land dropy proste prohraje.
    WRATA
    WRATA --- ---
    NYRLEM: Ja uy to pouzivam fakt dlouho a v historii vidim drafty z listopadu 2019 :/
    MATHES
    MATHES --- ---
    BELIEVER: na constructed asi dobry, ale v limited mi to napadne pripomina sprout swarm. proste takova random picovina, ktera najednou dela milion tokenu za kolo
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    WRATA: arena tool jsem si nainstaloval, ale historie eventu tam bohuzel neni..
    WRATA
    WRATA --- ---
    NYRLEM: Kdyz si stahnes arena toll tak ten to umi zobrazit i zpetne
    LUCINKA
    LUCINKA --- ---
    NYRLEM: Kdyz dodraftujes je nad deckem tlacitko Add to Decks. Mas ho krasne videt na scrernshotu :-) Jinak mas smulu a je na zdy ztraceno :-)
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    LUCINKA: kdybych vedel jak na to, rad to udelam, ale obavam se, ze decklist je navzdy ztracen ..
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    pouzivate nejakou online databazi abyste se vyznali ve svejch kartach? zkusil sem si neco nacpat do aetherhub ale filtr to ma jenom hodne basic, a dost dobre to neumi ceny (nerozlisuje foil, u nekterejch karet to cenu ani nenajde) ... ma nekdo neco lepsiho? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam