• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WIRUSS: Nicméně v posledním BR announcementu psali, že notice týden předem odteď může být, ale také nemusí.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    RORSCHACH: Pokud by se to nedělalo, tak by se nikdy nedalo pořádně spekulovat na ceny karet ne? ;-)
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    WRATA: multiplayer edh. Porovnával jsem zážitky.. Ale už to pomalu rozdychavam :-D
    RORSCHACH
    RORSCHACH --- ---
    PSYCHO: to je Wizardni klasika ...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    CHOBOT: ohlasili ohlaseni, to je slusny zlo :)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    jen ohlasili ze v pondeli bude ohlaseni

    ...
    MATHES
    MATHES --- ---
    ja nikde zadnej banlist update nevidim
    MATHES
    MATHES --- ---
    nemuzete sem hodit link, holoto?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ICARUS: Pohodička, ZNR je úplně bezproblémovej, to přece Uro je špatnej, i hráči to už dlouho říkaj. :-)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Bany tyden po prevku jsou teda fakt pruser a za tohle uz musi ve wotc padat hlavy.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Co kurva hrajete za format ze je tam strip legal?
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Taky jsem si připadal jako účastník velkého bizaru... ;-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    RASTASHAMAN: lol. srovnavat winotu se crucible strip je na me trochu moc velkej bizar:D
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Winotu hrál kámoš včera, dostal jsem kouř, nasral mě ještě tím vším otáčením karet a jiným zdržováním, balík co se krčí jak kupa hoven v rohu a pak zestrika celý krám... Z ničeho k výhře. Stripka + crucible je proti tomu zábavný oříšek...
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    MATEEJ: jo, Omnath na brawlu je celkem insane...před pár dny jsem si chtěl zahrát brawl, zjistil jsem, že všechny decky mám invalid (po rotaci), tak jsem kouknul, co můžu postavit novýho a kouká na mě Omnath...postavil jsem to jako 4c good stuff s tím, že do brawlu nedávám wildcards, ale stavím z toho, co mám...postavil jsem si balík bez Azusy, Naiady a několika dalších věcí, který se tam dost hrajou a stejně je to uplně insane, takže jsem dal dvě výhry a už to asi hrát nebudu :D

    Ale i když jsem proti tomu pak párkrát hrál, tak furt zábavnější opponent než Wynota, to byla strašná chujovina na brawl
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATEEJ: Vsak Brawl ma samostatnej banlist. Treba Veil of summer a field of the dead tam byl povolenej a jsou tam banned karty jako Spyglass a Drannith Magistrate
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATEEJ: brawl uz ma nejakej patek vlastni banlist.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    RASTASHAMAN: A podobnej (nebo možná ještě větší) problém je, že novej Omnath zůstane commanderem v Brawlu, kterej jím je podle všeho strašlivě zasviněnej. Leda že by udělali samostatnej ban list pro Brawl.
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Závidím.. Jako commander tu ten curak bude věčně...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    WENOUSH: Jo.
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    V pondělí nás čekají první post rotační bany.

    Tak co myslíte, půjde Uro (konečně) do píči?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam