• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    spoiler - klikni sem


    PROMO KODY DO MTG ARENA NA NASTENCE

    ODKAZY NA ZAJIMAVE ZDROJE INFORMACI O MTG NA HOME

    Jestli chces neco sehnat / prodat / vymenit, tak ses tu spatne a nasleduj odkaz nize.

    [ MAGIC THE GATHERING: Nákup / Prodej / Výměna ]

    Zajimaji te storyline? Chtel by sis precist pozadi jednotlivych sad? Pokracuj prosim ZDE

    NYX MtG Arena IDs na NÁSTĚNCE
    rozbalit záhlaví
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    RUNYAR: ještě jednu možnost, jak dostat za dvě basic many sedm, jsem objevil:)

    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    KVIIIK: Vyděl jsem jenom basic landy, ale kdo ví... opravdu jsem něco mohl přehlédnout....asi není třeba se v tom dál vrtat :-) stejně na nic nepřijdeme :-) Neměl jsem ani papír po ruce, tak příště když tak udělám poznámky a nick spoluhráče :-)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    RUNYAR: a nebo to mohl udělat třeba takhle:

    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    RUNYAR: mohl tahat něco s konvoke nebo přes foretel, obětovat treasure tokeny, nebo kdo ví co ještě... bez znalosti toho, co bylo na stole, se to soudí těžko. Každopádně cheatovat v Aréně nejde, leda znepříjemňovat hraní :) (nekonečné triggery, rope, cat spam - ne karty, ale kosmetické píčovinky, který zasekla hru)
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    KVIIIK: v prvním kole vytáhl kočku :-) Charmed Stray, ve třetím už tahal Angelic Guardian, ve čtvrtém taplo jeden land a něco tež minimálně za 4, přesně už nevím.... Právěže, mě to nedávalo smysl, ani po zápase, když jsem koukal na stůl to hlava nebrala.. Škoda, že nešel udělat na telefonu screen... Jo a jel čistě bílou aspoň to tak vypadalo, bylo hotovo ve 4 či pátem kole...
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    RUNYAR: jaká potvora to byla? je dost možné, že jsi nedával pozor a přehlídl třeba to, že jako aditional cost třeba zahodil dvě karty nabo sacrificnul něco jiného. Tak, jak popisuješ, v té hře jednoduše cheatovat nejde, mechaniky a pravidla jsou na serveru. Jediný možný "cheat" bylo spamování kočky, ale to už opravili.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    MATHES: chtěl jsem udělat, ale na mobilu mě to nepustilo, nevím proč. Ale bylo to divné žádná kouzla neměl ani artefakty, prostě vytáhl silné karty aniž by měl manu. Byla to jen obyčejná hra o nic nešlo...
    MATHES
    MATHES --- ---
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    Bývá na arene problem s hacky? Teď souboj borec na mě ze 3ma landama vytahl potvoru za 6, dalsi kolo jeden land tapl a vytáhl za 3 many...
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: příště screen v 9/10 případů je to nějaká blbost co si ji nevšimne
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Nee, Ultimatum i TW/Epiphany byly v exilu, vubec mi je to prave nedovolilo zacastit. Fakt jsem cumel co se deje
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: neudělal to v reakci, když byly time walky na stacku?
    WRATA
    WRATA --- ---
    Prave sem na arene zazil velice neprijemne bug. V Historic Brawlu sem zahral Emergent Ultimatum, vybral Agenta, Time Warp a Epiphany, souper vratil do decku agent, nedostal sem moznost zahrat zadnej z tech dvou spellu a souper si aktivoval Kinnana, vytahl Ulamoga a ja zacal kontrolovat vsechny permanenty ve hre jestli tam neni neco jako Dranith Magistrate nebo tak. Nic takovyho sem nenasel tak sem scoopnul no...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Já vím, že je to hovno achievement a ani jsem o něj nikdy neusiloval, ale když se teď sešla troška toho štěstí a dva dobře grindovatelné sety v quick draftu po sobě, tak jsem si na ten diamant sáhl.
    Win rate 73 % je skutečně impresivní, ale když k tomu přidám říjnové hry na alt accountu, tak to je 66 %, a když to vezmu dlouhodobě, tak jsem na 57 %, tohle je prostě jen vybrané časové období, ve kterém jsem měl kliku, takže vypadám jako LSV.

    yN4OX

    il-1140x-N-2376327131-egut
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    kód GOLDENCOMMUNITY
    MATHES
    MATHES --- ---
    hlavne to ted bude pan majitel od nas ocekavat, to byla pekna podpasovka! :D
    TOTALLYDIZZIED
    TOTALLYDIZZIED --- ---
    přesně, hned se přiznejte! takhle uklizeno jsme tam ještě neměli, to nám nemůžete dělat!
    MATHES
    MATHES --- ---
    Nehrali tady nejaky mistni vcera karty v salonku Joysticku?
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    MATEEJ: Já právě dorazil do zlata, teď pojedu na týden do Řecka za lezením, tak uvažuji, jestli pokoušet dál štěstí nebo ne. Spíš asi budu stavět a testovat nové decky s tím málo karet co mám... Zatím mám jeden slušný co mě docela funguje, ale má slabiny jako asi každý.

    Ale uvidíme
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    RUNYAR:

    V nižších rancích (bronz a stříbro?) při výhře popolezeš o dva dílečky a při prohře ztratíš jen jeden. Od zlata výš to je 1:1, výhry i prohry.

    Když postoupíš na nejnižší stupínek vyššího ranku, tak ti hra myslím odpustí jednu prohru, abys hned zase nepadal dolů.

    A na konci měsíce spadneš vždycky o celý rank + 1 tier. Takže když jsi v nejnižším ranku platiny, tak spadneš do nejvyššího ranku stříbra. Pokud jsi ve vyšším tieru platiny, tak padáš do zlata.
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    BURKHAR: díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam