• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KINGFISHERRed hot chili peppers - pleasure spiked with pain ... it's my aeroplane !
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    REDENVELOPE: Byl sem posledne v O2 a ja nevim... Bylo to takovy strojeny, hezky zahrany, ale na me moc profesionalni, zadny emoce, povinny pridavek, dikycau. Na opakovacku to za me neni.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Stačilo mi to posledně...
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    GIANT: Já už taky ne...
    GIANT
    GIANT --- ---
    leda zadarmo ;-D zas takovej fanousek nejsem
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    REDENVELOPE: to je jasny ne :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Za ty ceny na to kašlu. 1500 na stání se mi zdá hodně přehnanejch
    REDENVELOPE
    REDENVELOPE --- ---
    27.8.2012 - Praha ...tak kdo jede?))
    AKTAJSA
    AKTAJSA --- ---
    Recenze: Red Hot Chili Peppers v Londýně | Proti šedi
    http://www.protisedi.cz/article/recenze-red-hot-chili-peppers-v-londyne
    GIANT
    GIANT --- ---
    REDENVELOPE: ted sem natahal nejaky stary videa s navarrem a este starsi s freaky frusciantem, takze jsem zvyklej na klasicky rhcp, al tyjo docela dobre to varej, to jsem necekal ;-) hracsky super, ale ADAMFC ma celkem pravdu
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Na mě je to moc písničkový, moc kytarový, moc uhlazenej zvuk. Taková barovka
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    Mě nové album zklamalo. Ani jednu písničku jsem nedoposlouchal do konce...
    UFOMAN
    UFOMAN --- ---
    Za sebe mohu říct, že mě ta nová deska zaujala už na první poslech. Nejvíce mě asi baví Annie Wants A Baby, Brendan´s Death Song, Rain Dance Maggie, Factory of Faith a Did I Let You Know, ovšem celkově těch 14 songů drží velice dobře pohromadě. Na té nahrávce je prostě znát určitá hudební vyzrálost, přitom ale nezní nijak profesorsky. S invencí jsou na tom chlapci pořád v pohodě (viz nápadité party na piano, trubku, trocha elektroniky atp.).
    REDENVELOPE
    REDENVELOPE --- ---
    Red Hot Chili Peppers - Goodbye Hooray [I'm With You] - With Download Link - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=AyioAXH3GEs



    tahle mě dost baví...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KULA: ja jsem cekal ze to bude horsi, takze jsme odchazeli prijemne prekvapeni. anthony zpival, tocil se furt k joshovi zady, flea s chadem davali skvele a nemci taky nebyli tak chladni. nic moc byly asi jen dve pisne, takze dobry..skoda, ze nedali tu by the way ktera sla videt na setlistu pred koncertem, ponevadz opakovali tamtu novou. proc ji vlastne opakovali, nejak jsem to nedopochopil, ponevadz jim vypadla videoprojekce?
    KULA
    KULA --- ---
    včera jsem byl se slečnou v Aeru na RHCP a nebylo to vůbec špatný. Super zvuk až na pár okamžiků. Jen ta jejich nová muzika. Když jsem přijel domu, napadlo mě, že jsou jako nový Rammstein, dobrý, hudba se líbí ale kéž by zase hráli jako v roce 95.
    ALLEYCAT
    ALLEYCAT --- ---
    ALLEYCAT: kdyžtak prosím pošta
    ALLEYCAT
    ALLEYCAT --- ---
    Ahoj, nechcete nekdo dva lupeny na dnesni odpoledne do kina OKO?
    Red Hot Chili Peppers LIVE: I´m With You – BIO|OKO – nejlepší kino na Praze 7
    http://www.biooko.net/cz/film/4322/Red-Hot-Chili-Peppers-LIVE-I%C2%B4m-With-You/

    Mám dva lístky, cena jednoho byla 300, bohužel nemůžeme jít:(
    Dám je oba za 500 (cena k jednání)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    hmmm, tak to nový album ničim nepřekvapilo. Takový pokračování od SA. Mně vadí ten Kiedisovej zpěv prostě. Je to moc uhlazený. A celý je to takový prostě písničkový a placatý. Dam tomu ještě pár poslechů :)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    PETJULE: hrajou to docela dost dlouho na živácích - zkus třeba Slane Castle. I když ten zvuk je hodně podobnej jako tenhle
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    právě jsem objevila RHCP cover Ramones a je to hezký

    Red Hot Chili Peppers Havana Affair - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=DpKXmwAPceA


    (jestli znáte, tak pardon)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam