• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DREAMCASTERNěmecko
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    noa vlakem proto, protože sem sháněl na poslední chvíli a letenka tudíž nemožno. že by byl bus pohodlnější sem si ve finále řikal taky - v kupé nás jelo větší část cesty pět, fuj..
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    min do konce semestru - tzn. do začátku srpna. bydlim přímo v centru města, ode dneška mám kolo - z blešáku, doufám, že se nerozpadne )) - noa zajímá mě všechno ... nějaký kupturní instituce začínám mít v merku, hospody moc neznám, kluby (existujou-li tu nějaký "alternativnější") vůbec. beru typy na cokoliv.
    mám tiket na celý NRW, takže třeba i parky (podle mapy by tu měli bejt nějaký..), příroda. baví mě i industriál, za pět min. nasedám na kolo a jedu kouknout, jak to vypadá v okolí duisburgu.. )
    JENNE
    JENNE --- ---
    DARUMA: viz prispevek nize..
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Jak se nejlépe cestuje z Prahy do Kolína a Düsseldorfu? :-)
    JENNE
    JENNE --- ---
    ..oprava..mene pohodlne nez vlak ;-))))
    JENNE
    JENNE --- ---
    TOX_MAS: co potrebujes v D`dorf? Jsi tam na dlouho? (bydlime kousek od mesta).
    A proc jsi zvolil vlak? Letenka germanwings.de Praha -Koeln/Bonn a do D`dorf jede vlak primo z letiste za par teuro.. Letenka tam a zpatky se da koupit za cca 60-80euro i s poplatky..(obzvlast pokud nemusis letet zrovna o vikendu pa-ne).
    Pak se da jeste jet busem Student agency, stavi u hlavniho nadrazi v D`dorf - ale to je jeste mene pohodlne nez bus a stejna cena +-..

    Jsi v D`dorf na dlouho?
    GUTO
    GUTO --- ---
    Nevíte někdo, jestli je možné si podat zároveň víc jak jednu přihlášku na magisterské studium v Německu ?
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    a kupoval sem to ca 6 dnů předem..
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    někdo v düsseldorfu? nebo spoň nějaký doporučení, než se trochu rozkoukám? pls..

    právě sem dorazil, vlak mě stál 1600 namísto 3200 - pravděpodobně ta sleva, o který tu byla řeč...ale cesta je to dlouháá))
    TEREZAVOSA
    TEREZAVOSA --- ---
    Jedeme na vikend do Hamburgu..nevite o nejakym klubiku, typu Cross ci Roxy??pripadne jina hudebni akce?
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Ahoj, znáte nějaké vhodné klidné místo tak do 100km od hranic k výletu? Spíše příroda než pamětihodnosti.
    R_G
    R_G --- ---
    Poptavam spolujizdu z Prahy do Berlina a zpet na konci brezna - nejede nekdo ke komu bych se mohl pripojit? Kdyztak posta prosim.
    KONTRAPHUNKA
    KONTRAPHUNKA --- ---
    Ahoj,

    studuje nebo studoval někdo z vás na Huboldt Universität v Berlíně? Myslím regulérní bakalářské nebo magisterské studium, ne erasmus apod. Díky moc!
    SEOM
    SEOM --- ---
    ahoj,
    kdyby nekdo jel 2. nebo 3.brezna pres drazdany do prahy (nebo 5. a 6. brezna z prahy do berlina) a mel jedno misto v aute, budu rada, kdyz se mi ozve do posty.diky
    ASJA
    ASJA --- ---
    Ahoj, chystam se o vikendu (v patek odpo) do Nemecka, z Prahy smer Plzen, Norimberk, Heilbronn a cil Heidelberg (muzu zajet i do Mannheimu), kdybyste se nekdo chtel pridat, piste do posty, mam 2 mista v aute.
    ECA
    ECA --- ---
    neznáte někdo zajímavý echt! industriální památky po Berlíně? co by se daly fotit?
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    jo a kdyby nekdo chtel jet teda ted v patek do mnichova, tak mam prazdny auto a muzu nekoho vzit, pak jedu dal do insbruku, trenta, viaregia
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    Prosim, nebydli tu nekdo v Mnichove? Potreboval bych prespat jednu noc v patek 13. unora, budu kolem desate v Mnichove a brzy rano bych zas odjel.. Kdyby me nekdo ubytoval byl bych nejvdecnejsi na svete.. Nebo nejaky co nejlevnejsi hotel/hostel kdyby nekdo vedel..
    TEREZAVOSA
    TEREZAVOSA --- ---
    Kdyby měl někdo zájem o spolujízdu směr Hamburg (konečná stanice Lüneburg) pravidelně cca 1x měsíčně od března do nevim kdy, dejte mi vědět do počty..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam