• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DREAMCASTERNěmecko
    Klub je pro vsechny kdo cestuji do nemcka za praci, na dovolenou,Informace o zajimavych mistech,mestech,gurmanskych specialitach daneho reigionu, atd...
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Německo
    Spratelene kluby: [ München ] , [ BERLIN.....mesto andelu... ]
    rozbalit záhlaví
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    SMOKY: ja minule parkovala na velkým platzu u Stadionu, byla tsm hned tram zastávka, kousek od centra a i se svým obřím autem jsem se vešla.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    SMOKY: napadla me jeste Hanauer Straße (za EZB) smerem z centra se da parkovat zadarmo
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Jaká je možnost parkování ve Frankfurtu? Budu mít na několik dní byt poblíž Hauptwache , ale nepředpokládám , že bych u něj mohl parkovat. Nejaky tip na levné parkování na několik dní někde poblíž ?
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    ENDREW: Čau, problém už je vyřešen - dneska mi je přivezl RAVEBOY, ale fakt moc díky za nabídku! Měj se.
    KATTY1987
    KATTY1987 --- ---
    Sorry za OT, ale nejede náhodou nekdo v nedeli z Berlina do Prahy?
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    ENDREW: Mezitím vyřešeno ;-)

    ALLES KLAR/RB
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    FERRENC: cau, asi bych ti mohl pomoct, ale jen na omezenou dobu. Popravde me ale barovy zidle desej trochu rozmerove.
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    Nebydlíte někdo, prosím, v Německu blízko hranic ČR, nebo nemáte tam známého? Potřeboval bych k někomu poslat balík (barové židle) z Anglie, protože k nám je nedovezou.

    Moc díky.
    TARL_CABOT
    TARL_CABOT --- ---
    Někdo na pokec ve Friedrichshafenu nebo blízkém okolí? Jsem tu na služebce a zřejmě sem budu pravidelně jezdit.
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    Mohl by se mi prosim ozvat do posty nekdo kdo dela v de a bydli v cz potreboval bych se na neco optat.
    _HABU_
    _HABU_ --- ---
    KETHAMINA: Přidávám se k dotazu. Xing je v podstatě německá verze LinkedInu. Studivz neznám, ale jako obecný diskuzák to taky nevypadá.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    KETHAMINA: Hodne se pouziva - pracovne https://www.xing.com

    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    nevíte o sociální síti ala nyx, vkontaktě atp co by používali němci?
    _HABU_
    _HABU_ --- ---
    SEJDA: Už jsem byl na místě. Situace naprosto neodpovídá popisu toho anglickýho šmejda. ;) Na zvoncích nebylo jeho jméno a po výhrůžce, že nepošle-li dokument dokazující vlastnictví, tak jej předám na "UK police", se už neozval.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    _HABU_: jestli je to pripad popsany ROBERT_MOST, je to zcela jiste podvod, snad pred 3 rokama, se to dokonce probiralo i na ZDF, existuje snad pres 3000 podani podvedenych. Dodam, ze se podvodnici snazi v kazde lokalite s poptavkou po kvalitnim bydleni prevysujici nabidku, tedy muze se to objevit i v Praze apod., jiste se to objevilo i v Bratislave.
    Na immoscout.de si muzes najit prumernou cenu najmu (eura na metry ctverecni) v dane ctvrti, pokud jde o luxusne zarizeny byt, byva cena nekde na 1,5 nasobku prumeru, pokud vsak vidis, ze jde o 3/4 prumeru, jde zcela zjevne o podvod.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    _HABU_: v nemecku neni katastr verejne pristupny…jmenuje se to grundbuch, a nahlednou smis jen, pokud mas opravneny zajem a svoleni majitele (napr. pri koupi nemovitosti), netusim, jestli se to vztahuje i na najem, ale spis bych rekla, ze ne...
    _HABU_
    _HABU_ --- ---
    ROBERT_MOST: Má první reakce byla stejná. Ale byt je v hezké lokalitě, takže šmejdím, jestli to třeba podvod není. ;) A o posílání peněz zatím nepadlo nic. Mluvil jsem s ním v telefonu a před sepsáním smlouvy by prý poslal kopii svého cestovního pasu. Ale pořád souhlas, stále to smrdí podvodem.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    Zdravím, nepohybuje se tu někdo v Sasku nebo v Drážďanech? Měla bych pár dotazů a moc by mi pomohl znalý domorodec :)
    ROBERT_MOST
    ROBERT_MOST --- ---
    _HABU_: jestli ti píše, že je v cizině protože blabla a může ti jen poslat klíče po tom co mu pošleš první nájem, tak to je klasickej podvod
    _HABU_
    _HABU_ --- ---
    Hellö, je na německém internetu dostupný náhled do katastru nemovitostí stejně jako např. u nás?

    Ozval se mi jeden Anglán údajně vlastnící byt k pronájmu a protože jsem zatím stále na dovolené v Čechách, nemohu lokalitu (zatím, vracíme se zítra) okouknout. Takže dle hesla "důvěřuj, ale prověřuj" se snažím dohledat, zda to není podvod.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam