• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DREAMCASTERNěmecko
    KRUP
    KRUP --- ---
    můžu doporučit COSMO nebo ještě radioeins, přes DAB+ pak Sunshine live
    VOY
    VOY --- ---
    Existuje v Nemecku potazmo v Berline nejake radio co by hralo rekneme podobne jako v Praze Express ci Radio 1? Bohuzel jsem nic poslouchatelneho do auta zatim nenasel, tak crowdsourcuji.
    VOY
    VOY --- ---
    RODWY: 7 gb za 15 euro mi neprijde jako tak hrozny. samozrejme neni to na to, abys k tomu pripojil laptop a pouzival to jako primarni pripojeni, je to spis tak na nejaky vetsi surfovani na tabletu nebo tak...
    VOY
    VOY --- ---
    Já bych taky doporučil Aldi Talk. Mám od nich dvě SIM, jednu jsem kupoval nedávno do iPadu a mám těm dojem že mají nějakou extra app na verifikaci. Bez dokladu se to neobejde. Ale to už teď asi nikde, určitě to dělají z compliance důvodů.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RODWY: v CR a kartu používat v Německu? Za data g roamingu se uz neplatí ne? Takhle jsem jel v nemecku oni n aTmobile twist kartu nebo jak se to menuje.
    RODWY
    RODWY --- ---
    SM3: dix
    SM3
    SM3 --- ---
    RODWY: Před pár měsíci jsem bral předplacenou v Aldi apod. Za pár eur, měli tam různé balíčky, možná pro Tebe použitelné... A funkční je až po registraci - online rozhovor přes whatsaap s OP v ruce.
    RODWY
    RODWY --- ---
    VOY: asi idealne predplacenou simku,idealne 10-20gb,at nemusim kupovat stick ci krabicku k ntb.)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    bez registrace snad jedine v ČR, ne? I na predplacenou aldi kartu jsem myslim musela volat nekam s dokladem v ruce, pokud se nepletu
    VOY
    VOY --- ---
    RODWY: musíš trochu specifikovat co od toho čekáš...
    RODWY
    RODWY --- ---
    poradite jakej poridit internet na 2-3tydny?
    predplacenej bez registrace.)
    diky
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    BLANCHE1: Dik, podivam se.. :)
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    DOOMBRINGER: Tohle na me pri zbeznem googleni vykouklo, vic jsem to nezkoumala.

    Weitere Links zu Portalen, über die man sich bewerben kann:

    www.daslandhilft.de
    www.saisonarbeit-in-deutschland.de
    www.agrarjobboerse.de
    www.jobboerse.arbeitsagentur.de

    Jinak muzes zkusit googlit “Erntehelfer gesucht” + zvolena oblast.
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    Zdravim, nevim jestli to tu zije.
    Nemam ted po navratu z ciziny moc co na praci. A cetl jsem clanky, ze v Nemecku ve velkem shani pracovni silu v zemedelstvi. Mam to 20km na hranice, tak me napadlo, ze bych mohl jit na mesic nebo dva neco sbirat.
    Nemate nejaky napad na to, kde na webu najdu podobnou pracovni poptavku?

    Diky.
    ILLEA
    ILLEA --- ---
    Cau, jede nekdo z Berlina 20.6.2020 velkym autem do Prahy? Potrebuji prevezt jednu proutenou vec na vystavu, cca plus minus par cm...1mx1mx1m.
    Vice posta.
    Diky
    WIXIN
    WIXIN --- ---
    Nemáte někdo prosím zkušenost, kde se dá zaparkovat v Hamburku velkým autem 7,5t max. na dvě noci? Díky!
    MEDDOG
    MEDDOG --- ---
    Čaune, hledám někoho kdo by byl schopný udělat daňové přiznání v Německu. Nejlépe ze severu Čech.
    Dekuju
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    VOY: Mel jsem ten problem obracene. V De bance neakceptovali CZ cislo. To bylo jeste pred zrusenim EU roming poplatku. Takze jsem dostal TAN generator a bylo po problemu. Kontakni adresa a trvaly bydliste v CZ pro ne nebyl problem a normalne mi chodili dopisy domu.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    mBank taky nerozlisuje mezi ceskymi a jinymi simkami.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam