• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    Vysoká Škola Obchodní
    rozbalit záhlaví
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    hoj, prosím o pomoc. Sháním výpisky z přednášek pro cestovní ruch 3.ročník - dálkové studium (ale šlo by i denní)??
    Pokud někdo poskytne, ať si vymyslí i odměnu.dík.

    (Narodilo se mi mimčo a nemůžu tento semestr do školy chodit..)
    IAMZAC
    IAMZAC --- ---
    Ahoj, mám skripta z roku 2012 na leteckou dopravu. Kdo by měl zájem piště PM.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    eco in english mam v pocitaci (pokud nevadi) a MCR od palatka mam fyzicky :)
    SOPAN
    SOPAN --- ---
    Ahoj, nemáte prosím někdo na prodej učebnice Mezinárodní CR od Palatkové a Economy in English od Míškové?
    KRALISEK
    KRALISEK --- ---
    CRV - materiály VŠO
    Ahoj, minulý školní rok jsem studovala CR pro VOŠ. Učebnice už jsem bohužel prodala, ale mohu poskytnout info a za úplatu i dvd se všemi materiály co jsou potřeba, testy, poznámkami a skripty... Kdo máte zájem napiště na mail = holeckova-klara@seznam.cz
    TERRES
    TERRES --- ---
    Zdravim, nechodi tu z vas nekdo na bakalare obor CR pro VOS? popripade uvitam nejaky info co me ceka a nemine :) a take shanim ucebnice pro tento obor.tak kdztk posta.diky moc
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    tvyado ja taky.... oleeeeee Ing je moje... ted uz jenom titul Sir. Ale to je v pohode... Ziskat ten od kralovny Alzbety bude jednodussi nez ing na VSO :P :D
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    MCR - Palatkova, CVS - Tittelbachova, MMD Palatkova - zbytek predmetu neznam, jsem ze stare akreditace

    jo a btw. mam to!!!
    MEDVOUSEK
    MEDVOUSEK --- ---
    jake predmety vuycuje Palatkova a Tittelbachova v mgr programu v prvnim semestru?

    Docela me desite s referencemi. Mezinárodni cestovni ruch, Mezinarodni ekonomicka integrace v cr, Management kulturniho cr a pamatek, Cestovni ruch a verejna sprava (tam je Tittelbachova myslim ne?) Marketing a management destinaci cestovniho ruchum Management cestovnich kancelari a agentur - jak to vypada na tehlech predmetu? Uci je v pohode lidi? Na dnu otevr. dveri jsem mluvil s Palatkovou a Tittelbachovou..nevim, asi prvni dojem, ale zdaly se mi ok pri rozhovoru, ale znate je lepe :) dekuji
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    LE_DECHU: Tak drzim palce..ja mela Palatkovou u statnic a byla celkem prisna, ale vedela jsem tak dobry..
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    LEANKA: zrovna ekonomie mi prijde ve finale jako to nejpochopitelnejsi a z pohledu statnic nejlehci na prolezeni... (ing.)
    Ja spis bojuju se znamym trojlistkem - Palatkova, Patak, Tittelbachova a ze je mam vsecky u komise a Palatkova tomu sefuje, extremne se tesim...
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    Ja mam za sebou rok studia letectvi v magisterskym a prijde mi to v pohode :) predtim jsem studovala cestak od stredni..
    Makroekonomie ktera byla zatim nejobavanejsim predmetem je na obou oborech, takze se tomu stejne clovek nevyhne..
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ja druhej... a tesim se jeste min nez na prvni :D
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    MERTLAS: no ja mam 25/9 1. pokus... a faaaakt se netesim...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOO ja se taky zatim jen snazim... pristi ctvrtek statnice vol 2 :D
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    PALMEXMAN: no osobne bych cestovni moc nedoporucil, ale jsem mozna slabsi povaha :-) Sam se ho jeste snazim dodelat...
    MEDVOUSEK
    MEDVOUSEK --- ---
    no podle diskuzi v hist. jsem pochopil. nechci studovat neco, k cemu nemam vztah, jen abych neco studoval. nevim v jake mire maji lide uplatneni po letcich v cr u nas, ruku na srdce
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    hele cestak jde.... neni to prochazka ruzovym sadem, ale zvladnout se to da...

    letci jsou udajne lehci... :)
    MEDVOUSEK
    MEDVOUSEK --- ---
    zdravim lidi. Jsem po bc. na hotelovce, management destinace cr, zvazuju mcr na vso, nejaka varovani, doporuceni? Ve zkratce jsem mel na hotelovce vicemene marketing v cr od jakubikove, regionalni politiku a planovani, mikro, makro, zaklady cr a pak soutu hotelackych predmetu a volitelnaku a dva jazyky. Diky!
    SOPAN
    SOPAN --- ---
    ahoj, mám ještě jeden dotaz ohledně praxe, dorazila jsem ke zpracování analýzy vybraného problému souvisejícího s odbornou náplní praxe, a téma zpracovaného problému projednané s organizací...co je tím prosím myšleno??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam