• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHLEBA_S_MASLEMVŠO a vopš
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    PALMEXMAN: a na kerou si chodil vosku?
    JELLY
    JELLY --- ---
    my mame na prednasky fialovou ktera je uchvatna, ale na cvika cernohouse a ten je fakt moc...prijde mi ze neumi ucit a jenom se predvadi kolik toho vi a je mu uplne jedno jestli to chapem nebo ne..dela si z nas prdel a je mu sumak co si z toho odnesem...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    no jandera je trochu ostrejsi no... :)
    JELLY
    JELLY --- ---
    EPSONKA: cestovni ruch prezencne, prvak, bc...byla sem uz predtim dva roky na statni vejsce a ted zkousim tohle:)... jako ekonomie je docela narez..nikdy predtim sem ji nestudovala, takze me to docela vydesilo...
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    MERTLAS: on byl vždycky divnej:)) no taky nejezdim domu, zevlujeme, a sedíme v kavátrně;) právo bylo moc no, trochu to nasralo, když si lidi, co tam maj bejt nemůžou sednout, a všici platěj stejný prachy....
    JELLY: a kam ty chodíš??
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    PALMEXMAN: ja na kombi magisterske
    JELLY
    JELLY --- ---
    MERTLAS: jo tak to zcela urcite ses:)..
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    to je dobrej masakr co :D pres 200 na pravu ve stredu.... trochu mazec :D

    A ten rozvrh je taky upe na nic... :P navic nemam nak chut se trmacet domu a pak zas zpet, tak tam radsi zustavam na naky prednasky dvakrat :D no nejsem divnej? :D
    JELLY
    JELLY --- ---
    PALMEXMAN: jou.]
    EPSONKA
    EPSONKA --- ---
    já, na rok na bc, kam ty??
    LE_DECHU
    LE_DECHU --- ---
    Caute, mam dotaz - odpovedi prosim do posty
    - zapsal jsem se na VSO na navazujici magisterske kombinovane studium
    - jak zjistim jaky je rozvrh, kdy jaky predmety mam a kdy zacinam, proste nejaky intranet nebo neco takoveho? popr. jaky je tam login?
    Diky moc
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    ale, nevešla jsem se na termín zkoušky, kterej je dneska poslední, nepřihlášený nebere a odjížtí teď do konce června někam pryč... ergo na to budu muset jít v létě nebo v září :-/// a já to chtěla mít za sebou už krucinál...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    nou nou :) copak tiudelala? :D
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    MERTLAS: ty ji asi na nic nemáš, že? :-)))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    coze? :D
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    Já vám chci jenom říct, že zakroutím paní Tittelbachový krkem :-D Dosvědčíte mi někdo, že jsem tam v danej čas nebyla? :-)))
    JELLY
    JELLY --- ---
    EZOP: no jenze ja sem na matiku uplna lama:).-.a jak sem tak koukala na ty predmety, tak je tam pak jeste dvousemestrova statistika ne? pro me je to matika prevlecena v blede modrym.)..
    EZOP
    EZOP --- ---
    JELLY: matika je naprosto v klidu, měl jsem jí 1 semestr :-) dá to každej
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    JELLY: no hele já na ní sem a jako žádný extra těžký předměty tam teda nejsou..mám v plánu po dokončení vošky přidat 1 rok nebo 3 roky na vš a mít Bc. nebo Mgr., to uvidim a to že si protáhnu studia o rok mi neva :) makat budu celej život, tak proč ne..
    kamarádka na VŠO si vždycky při zkouškovym stěžuje jak je to strašný..tady tě taky umí potrápit ale jde to..
    JELLY
    JELLY --- ---
    to sice jo ale je to voska a to sem nechtela...:/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam