• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    F_OFRProgramovani pro OSX (IDE Xcode, Cocoa, Objektive-C, AppleScript)
    Vyvoj aplikaci pro OSX pomoci IDE Xcode s vyuzitim nativniho frameworku Cocoa a jazyku Objektive-C. Pred par dny vyslo SDK pro iPhone, debata o vyvoji pro iPhone vitana! Kazda rada nad zlato!
    rozbalit záhlaví
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    RUTHAN: kvuli cemu presne to potrebujes? nevystacis si s gitem?
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    RUTHAN: melo by stacit u targetu zmenit identifier... nicmene na ten je navazenej provisioning profile, takze s kazdou zmenou budes muset delat novej a importit ho do xcodu (a nebo pouzit wildcartovanej, pokud ti to podminky app umoznuji)
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Potreboval bych poradit, nahravam z Xcodu (Buildim ho jinde) nejaky projekt na iPad a potreboval, bych na iPadu drzet vic verzi dane veci, co mam v Xcodu zmenit, abych oznacil, ze jde o novou jinou aplikaci, Package atd, aby se puvodni aplikace neprepisovala?

    Hral jsem si promenyma jako bundle name, product name atd, ale niceho jsem nedocilil. Idealni by bylo pridavat do jmena aplikace rovnou datum deploye.
    KAFES
    KAFES --- ---
    Tušíte někdo z vás pls, jak primet applescript aby mi prejmenoval soubor (oznaceny pomoci Automatoru) na nazev z clipboardu?

    reším to jen proto, ze hloupa watermark v automatoru nesmyslne prejmenovava soubor, misto toho aby ho nechala se stejnym nazvem.

    Dekuju moc predem!!:)
    QUITE
    QUITE --- ---
    Existuje způsob jak vypnout audio výstup pro WebView?
    QUITE
    QUITE --- ---
    Real Software Forums • View topic - Mac App Store Submission Tutorial for REAL Developers
    http://forums.realsoftware.com/viewtopic.php?f=7&t=37030
    ZUZLEH
    ZUZLEH --- ---
    Do našeho vývojového týmu hledáme schopného programátora Cocoa/Objective-C se zkušenostmi s vývojem pro iOS a Mac. K dispozici můžeme poskytnout Apple hardware. Externí spolupráce. Kontakt: 602 530 231, Petr.
    QUITE
    QUITE --- ---
    TIGU: jo no tak supr ;)
    QUITE
    QUITE --- ---
    TIGU: něco jako mix NSCollectionView a NSOutlineView!? nedaří se mi to vygooglovat...
    TIGU
    TIGU --- ---
    QUITE: zhruba ano, proc? Je to ta nabídka "ala iOS", když rozklikneš nějakou možnost a objeví se ti další view v čemsi zakončeném šipkou mířící směrem k tlačítku, ne? :)
    QUITE
    QUITE --- ---
    Víme co je ten NSPopover v nových XCode?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Muzu se zeptat na par otazek jak je to s developer uctem pro iOS?
    Kdyz posilam app do app store, vybiram si do jakeho nebo je to urceno podle zeme, ze ktere jsem (tedy CZ app)?
    V cz app store se plati eurem, ze?
    Na jaky ucet mi apple posila vydelky? Na ten, ktery jsem zadal pri registraci a ze ktereho strhli $99? Da se tento ucet zmenit?

    Diky!
    TIGU
    TIGU --- ---
    Bacha na Xcode 4 - zničí driver iPhonu, pokud jste měli v Xcode 3 registrovaný iPhone jako vývojový! Fix je smazat kext a iTunes a znova nainstalovat - více zde: http://support.apple.com/kb/HT1747?viewlocale=en_US
    QUITE
    QUITE --- ---
    zajímavej článek btw:
    Mac OS X System Startup
    http://osxbook.com/book/bonus/ancient/whatismacosx//arch_startup.html
    TIGU
    TIGU --- ---
    WEREWOLF: Tak to njoy - bude sranda až si sedneš k jinému macu :) být tebou bych tomu ty dva dny dal a přeučil se :)

    Jinak Lion vypadá pěkně, jen quick-look by neměl být bílý, to je prostě fail - měl zůstat tmavý.
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    KUBIS: developer účet oficiálně
    Jinak utfg :-)
    Na piratebay, ale hledej soubor uploadnutej po 24.2. Předtím to byly fejky
    KUBIS
    KUBIS --- ---
    WEREWOLF: kde se to da sosnout na otestovani?
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    WEREWOLF: aha, vyřešenou. Bylo tam nový zatrhávátko, co jsem neznal :-)
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    co říkáte na 10.7 Liona?
    zatím se mi líbí, jen mě sere, že mi opačně funguje skrolování na magicmouse, tj.
    když jedu dolu, jede všechno nahoru atd. :-)
    QUITE
    QUITE --- ---
    Nějaká zkušenost s chybováním Growl-WithInstaller.frameworkem v poslední verzi? Zkoušeli jste ho nějak pokroutit, aby fungoval?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam