• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HLOHŘemeslo a řemeslníci
    Kde shánět dobré řemeslníky, jak se žije lidem co se živí rukama, ukázky řemeslné tvorby, doporučení, rady, postřehy, fotky......
    rozbalit záhlaví
    WARSHEEK
    WARSHEEK --- ---
    Ahoj, sháním truhláře na stavbu reproboxů. Celkem jednoduchá konstrukce. Více info SZ. Praha. Díky
    KULHY
    KULHY --- ---
    Zdar, hledam firmu/remeslnika co by zvladli opravu steny (spis docasnou nez na veky) v koupelne okaloveho domu Praha 10. Je tam prohnila deska vnitrni steny. Asi to necim zafixovat, prekryt novou deskou a oblozit/natrit. Dik za pripadny tip.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    Jsou věci, na které si netroufám, případně nemám bumážku…
    To se týká i elektroinstalace - potřeboval bych tedy tip na někoho v Praze, kdo by se přišel mrknout na chaos v pojistkové skříni a potvrdil(a) mi, zda tam je možné zapojit třífázový přívod (prý ano), ideálně i s následnou montáží, až vyřídím papíry.

    Zn.: Přetížený 1*16A jistič
    DONSIALINA
    DONSIALINA --- ---
    Ahoj, urgentně sháním instalatéra, nebo spíš instalatéry potažmo lidi co se rádi učí nové věci, jsou progresivní a maji aspoň nějaké zkušenosti ve stavebnictví. Jedná se o montáže ZTI a vytápění v nových RD na okrajích Prahy. Bližší info na 731892429, případně tady ve zprávách.
    Díky O.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    Neni tu nekdo, kdo se venuje praci s kuzi? Mam tu obrazek s par (imho nijak slozitymi) naramky, ale jednak se nevyznam v materialech (nicmene myslim, ze pro cloveka, co se praci s kuzi venuje, by znamenaly material, co potrebuju, proste odrezky), jednak by se mi hodil pristup k nejakym nastrojum - zarezavac hran, lestici pasta nebo co to je, nejake derovace.. Neni tu nekdo, kdo by mi s tim mohl pomoct?
    (naramky musim udelat sama)
    DEB
    DEB --- ---
    Ahoj, pred rokem dvouma mi tu jiste id vyrobilo kovove kotvy k upevnění fotbalku. Bohuzel nedokazu vyhledat kdo to byl, jestli se v tom dotycny pozna, prosim o kontakt. Dekuji
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Ahoj, hledam elektrikare z Prahy 2 (Vinohrady) na obcasne opravy pro nas bytovy dum. Pripadne budu rad za tipy. Diky.
    KURTZ
    KURTZ --- ---
    Ahoj, hledam nekoho, kdo by mi poradil s plynovym kotlem DUA plus. Rozvistila se na nem kontrolka servisu. Dle vseho tam poklesl tlak a jeho asi treba doplnit. Predem diky za rady
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Ahoj, doporucite nekoho, kdo umi se sadrokartonem? Zrusit jedny dvere a zadelat po mich diru. V jinem miste udelat nobou diru na dvoukřídlé dvere a ty osadit?
    Brno/Blansko.
    LADAVAZA
    LADAVAZA --- ---
    ZOOEY: Nedávno se řešilo v FOTKY bytecku a domu - jak to u vas vypada? pochubte se & inspirujte! - interier & design, tak se tam můžeš podívat.
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    COMODOR_FALKON: shanim doporuceni na calounika, diky)
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    ZOOEY: Doporučení nemám, ale jestli to nemá moc záhybů, tak to zvládneš DIY, z nástrojů je třeba většinou jen sponkovačka.
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    ahoj, tak jeste sem :) nemate nekdo aktualni doporuceni na calounika na precalouneni starsiho kresilka, praha. (pripadne drobna oprava k tomu (povrchove skrabnuti), ne starozitnost, idealne s rozumnym pomerem cena/vykon. za doporuceni predem diky
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    Můj dvorní řemeslník má dlouhodobé zdravotní problémy, takže sháním někoho šikovného, kdo ho případně zastoupí...

    Konkrétně v tuto chvíli potřebuji srovnat zdi a vymalovat ve 2 místnostech (~ 20 a 30 m2)

    Má někdo nějaký tip...?
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Dokaze mi prosim nekdo vyfrezovat/vyriznout kruhovy otvor cca 155mm do 3 mm tluste cire polykarbonatove desky? Praha a sirsi okoli.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    Ahoj, sháníme někoho, kdo by nám pomohl s betonovými základy na desku k takové střední přístavbě cca 30m2) k chatě na okraji Prahy. Neměl by někdo tip? Díky!
    IKI
    IKI --- ---
    Dobrý den, shanim instalatera, ktery by mi zalepil provrtany kolinko v novodurovych rozvodech. Dneska. V Praze Chodove
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    Sháním někoho na vymalování bytu a pár drobných oprav (zadělání děr po přivrtaných poličkách + na stropě) v Praze Letňanech, (kousek od Tesco Letňany), cca 42m2. Ideálně zítra v pátek 14.6. nebo o víkendu 15./16.6.2019. Byt je až na jednu skříň a kuchyňskou linku prázdný.

    Budu ráda i za případné tipy, na koho se takhle narychlo obrátit.
    Díky!

    MARVEL
    MARVEL --- ---
    NABÍZÍM:

    - tuto sobotu, tj. 11.5. 2019, od 09:00 do 16:00 volný ŘEMESLNÝ stánek na "Karlínských trzích" ( přímo na Karlínském náměstí, vedle baziliky )

    - jedná se o tradiční trhy s příjemnou návštěvností a solventní klientelou.

    - Podmínky: jediná podmínka je, že trhovec musí být řemeslník ( kovařina, sedlářství, řezbářství, atp.. ) a při prodeji na místě i něco málo předvádět.

    - Dodržíte-li podmínky a odvedete si na místě "svou", máte stánek ZDARMA.

    Kontakt a podrobnosti na mém tel: 777 571 537 Marvel

    Děkuji za pozornost, konec hlášení :-)
    KULHY
    KULHY --- ---
    Ahoj, neznáte šikovného řemeslníka na výměnu bojleru v Praze?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam