• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    CASLAW: no jo, ty jsem měla ( sklípkany ), ty nebyli náročný a želvy podle toho co se mum dozvěděla docela jo.. ¨
    a o chameleonech, to už vůbec nepochybuju.. oni celkově asi všechny tera sou docela náročný což?
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    ZOLTY: sezení s chovateli jo...-))) No vono ti ani nic jinýho nezbyde, než se dovíš co všechno potřebujou, jak by mělo vypadat terko, každej tvrdí něco jinýho, každej má jiný zkušenosti.. cham neni sklípkan kterýmu akorát porosíš a jednou za čas hodíš čvrka..
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    CASLAW: jo, to je fajn.. docela uznávám lidi, co jsou takhle zodpovědní..
    moje mamka si ted koupila 4 malé želvičky a předtim absolvovala sezení s chovateli
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    SYX: Kupoval sem ho klasicky na terabazaru, sice sem nechtěl takovýho mrňavce, ale když sem je viděl tak sem neodolal..


    ZOLTY: Každej ti potvrdí že chamové sou velice náročný a ten kdo by s jejich pěstováním chtěl začít o tom musí vědět spoustu informací a to neznamená si koupit jednu knížku... já vo tom uvažoval a informoval sem se asi rok a půl
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    já sem dřív hrozně chtěla chameleona, ale kamarádka mi řekla, že jsou hodně náročný na chov a pokud jim člověk fakt nesplní na 100%, tak prej "uschnou".. stalo se to tady někomu?
    SYX
    SYX --- ---
    tak takový sem je neměl ani při nákupu... měl jsem je akorát na dlani (bez ocasu).... to máš svýho odchovanýho? nebo mladýho koupenýho?
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    Tak tady asi jednoměsíční..
    Image Hosted by ImageShack.us
    SYX
    SYX --- ---
    mam... ale přecejenom by to moch někdo brát jako urážku :)
    SYX
    SYX --- ---
    právě trochu předělávam nábytek takže až bude vše ok tak snad udělam nějaký fotky těch mejch drobečků :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam