• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    takze bylo hezky, takjsme sly na vychazku na slunicko :

    a pak nejak nebyla nalada na foceni :D
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    no takze pokud maj radi vecindo y tak takovy tu fakt nemam tak si asi jednou dene pocka az ho dam do terarka a dojde si na svou wc vetev.. ale je dobry ze je to po jen na jednom miste :) a ne po celym terarku .. nojak rikam s bobkama po byteproblem nemam :)
    SYX
    SYX --- ---
    jj to znam... větvička do Y a uprostřed celá pos až dolu k zemi :o)) už ani nepočítam kolikrát sem měnil větve :o)
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    SYX: vzdyt ti rikam ze ma svoji sr*ci vetev v terarku :) nejradsi takovy vetvicky do "Y" a tu na zaclone nenajde vid :D
    SYX
    SYX --- ---
    ale pořád lepší jak od košky nebo psa :o)
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    tak vzdycky ne kdyz mu davam trebascvrcky tak hohodim do terarka a on je zatim tak inteligentni ze se vytento do terarka :)
    SYX
    SYX --- ---
    KBERRY: a tobě nevadí že tivšude se*e, když ho máš pořád puštěnýho?
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    SYX: no tak to je jasny kde hledat kytka, zaclona,nebo kabely od kompu .. s tim uz takovej problem nemam :D
    SYX
    SYX --- ---
    mě když se tu procházel tak sem ho jednou ani nemoch najít, ustlal si uprostřed kytky a vubec nebyl vidět :o)
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    SYX: pres noc spi na zaclone to je jeho oblibeny misto :)
    SYX
    SYX --- ---
    mít ho přes noc venku, to bych se bál že se budu rozvalovat a ze spaní ho někde rozmačkam :o)
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    VOID: z ruky
    VOID
    VOID --- ---
    KBERRY: a jidlo a vodu mu davas do klece? nebo mi pozere bylinky, co si tu pestuju? :))
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    VOID: me zije :) v terarku travi obcas jen noc
    VOID
    VOID --- ---
    jak by chameleon prezil, kdybych ho nechal chodit volne po byte?
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    SYX: no ne tak sem mu kvuli tomu koupila takovej peknej benzaminek a ta cuza po nem tak maximanle neze nic vic .. prece ji furt nemuzou chutnat jen ti cvrcci... :D
    SYX
    SYX --- ---
    KBERRY: ty vypadáš jako bys vyloženě chtěla aby ti to žrali :o) jim dej hladovku, třeba si za pár dní daj trochu zelenýho :o)
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    CASLAW: at je klidne devastuje me by to nevadilo..at si da :)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    KBERRY: Jasně klasika.. no podle mě můžeš bejt jedině ráda že ti je nedevastuje... vůbec bych to nijak neřešil ať si jí na co má chuť..
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    CASLAW: jemenaka jako mali to chovatelce vokusovali a ta moje potvora si toho benjaminku ibisku a podobne vubec nevsima :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam