• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    CASLAW: ale tak to zase jo zejo na bramboriku nezbyl ani jeden lust benjaminek je ohlodanej a pachire chybej tri obrovsky listy :D
    http://img413.imageshack.us/my.php?image=28668953fi8.jpg takhle nak to vypadalo v celku :D + dva kvety :D
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    KBERRY: To neni zas tak hrozný ne..? hlavně že chutnalo..-)))
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    ted uz o tom slove roztomily zacinam pochybovat :DD prijela jsem z dovoleny a z orchideje mi bylo toto : http://img170.imageshack.us/img170/8081/p8031103jw8.jpg pricemz dva kvety chybeji uplne :D
    ANDREICA
    ANDREICA --- ---
    shánim chameleoní holčičku pro našeho miláčka, je chudák agresivní a nenechá na sebe ani šáhnout, hold si taky potřebuje vrznout, kdybyste o náký věděli, kdyžtak pošta díky
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    SYX: kolik ji bylo ?
    SYX
    SYX --- ---
    KBERRY: pořídim si další... chudáček sameček je tu teď sám... nemá do čeho píchnout...
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    SYX: :( me mrzi... poridis si dalsicho chamika nebo pujdes do neceho jinyho ?
    SYX
    SYX --- ---
    tak mi chamka umřela chudinka... prej nějaká nemoc bo co :( ani ty vajíčka nestihla vyhodit :(
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    Image Hosted by ImageShack.us


    tak tady je ten můj trochu nervozní z focení a stáří necelej rok..
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    CASLAW: Reptvite
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    Má tady vůbec někdo z vás chama, nebo sem jen čumíte??
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    Otázka pro všechny... Jaký vitamíny používáte? Mícháte různý druhy dohromady?
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    ELESDY: To je nákej chudák, ve dou a půl rocích by měl mít helmu o dost větší...
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    ELESDY: Má hrozně malou hlemu... jak je na tý fotce starej?
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    ELESDY: sem myslel že máš samečka..?
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    ELESDY: Né radou zkušeného chovatele chamů..-))
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    ELESDY: Můžu ti pomoct radou...-))
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    STEPHANIE: nerekla jsem ze sou chytry :Dale jsou to takovy mazlivy zviratka
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    STEPHANIE: tak jako krecek to neni ani pes aby se to s tebou mazlilo s tim nepocitej .... jo jsou to masozravci z nakejch 80-90%
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    STEPHANIE: hele kazdej ma svoji hlavu a nektery vyzadujou naky tahani a nekterejm se to naopak vubec nelibi.. ta moje prisera to ma podle nalady proste jak kdy jednou mi na ruku vyleze a usne na ni treba... nebo mi zaleze do kapsy od mikcy a tam usne.... a nekdy by me nejradsi sezrala :D a ocaskem se nepustila
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam