• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    mam dotaz ohledne chameleona jemenskeho. mam jednoho, asi pul roku stareho a v posledni dobe ma trochu tresave pohyby. cim to muze byt zpusobeno, nedostatkem vitaminu? vitaminy pro plazy mu primichavam do potravy (cvrcci a moucni cervi), na nazev si ted nevzpomenu.
    BRUN
    BRUN --- ---
    CASLAW: pry skoro tyden a ani si neusnul ;)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    TEREXS: Tak vitamíny se samozdřejmě nedávají na kažou dávku cvrků..

    BRUN: Když je jemeňák ve vývoji přijímá více cvrčků než potom, kolik cvrčků a jak často mu kámoš dává? Mě taky asi po 3/4 roce přestal žrát tolik... Pokud pár dní sou víc jak 3 a cham si ani pak cvrků nevšímá je to ale divný.. veterinář...
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    BRUN: uplna blbost treba,ale stalo se mne ze proste prestal pit z misky a kdyz jsem mu zacala vodu kapat z postrikovace tak lemtal ze se malem utopil-takhle tri dny a pak zase zacal zral...:)...pak taky jestli potravu zasypava robodanem atd...nekdy e pry ta chut toho prasku zprotivy a pak to prestanou chtit zrat-ma se na par dnu vysadit...ale to neni moje zkusenst:)))
    BRUN
    BRUN --- ---
    prave mi pise znamej, ze jeho cca sestimesicni jemenak prestal prijimat potravu. uz nekolik dni. googlil jsem ruzny nazory - zacpa, nemoc, nic podstatnyho...
    jaky jsou vase zkusenosti?
    dik
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    ZASECHASE: Hele nic z toho nekupuju... míchám Roboran, Plasitn a Biomin H dohromady.. a mělo by to obsahovat vše potřebné.-)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    STALK: Krásnej
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Trocha inzerce...

    chameleo calyptratus - mladata 8cm v tele, 300,-

    Zajemci necht se mi ozvou do posty...
    STALK
    STALK --- ---


    pro zajmavost, muj neco prez rok starej jemenak...
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---


    Krásní tvorečkové...

    Předběžně bych se rád zeptal, jestli někdo nemáte na prodej nějaké pěkné terrárko...Třeba i s plnou výbavou..
    ZASECHASE
    ZASECHASE --- ---
    dotaz

    kde prosim vas schanite nutrimix a combinal ad3 a e?

    byli jsme odkazany spis na lekarny, tam jsem se dneska ptala a divne na me koukali a v pet centru nic z toho nevedou.
    takze pokud vite o necem jistym v kdekoli v praze, budu vdecna :)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    BRUN: Pokud je vážně chceš probírat, tak doporučuju na 2-5 min do mrazáku (podle toho jak ti mrazí) oni pak ztuhnou a líp je vybereš. Ale musíš si vychytat ten čas jde o to aby se potom zase probrali... Stejně ti to bude vadit jen nákou dobu a pak si prostě zvykneš..
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    HJURVAJS: LOL.. nevětř všemu co se kde píše.. pravda je taková že by měl dostávat maximálně tak velký cvrčky aby měřily 2/3 velikosti jeho tlamky. Jestli maj křídla nebo ne je vcelku jedno..
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    BRUN: si zvykneš :) Ne ale můžeš jim ty křídla ostříhat....nebo časem přestanou cvrkat sami... (samičky mají kladélka navíc). Spal jsem s nima v místnosti a cvrkaji jenom pár dní po přivezení z obchodu, pak je to přejde a nevím proč :)
    HJURVAJS: Nikdy jsem to neřešil, ale krm cvrčky přiměřené velikosti.
    STALK
    STALK --- ---
    ja nevim no, nebudes nekolikacentimetrovymu mladeti davat dospely mrchy, jednoduse protoze by se mu s nim blbe valcilo, das mu mlady nymfy, a ty si da jak prd... par mesicu, povyroste,... a nebude mit zadnej problem s nicim,... u dospelyho bych to vazne neresil, fakt ze takovej dospelej calyptratus si da s prehledem mladou mys je dostacujici,,, ;)
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    STALK: ¨četla jsem to někde na internetu ale už nevim kde přesně..psali tam něco takovýho že by se mu mohly nějak zaseknout nebo co..nebo že sou jako tvrdý a blbě by se trávily....už nevim přesně..ale zajmalo mě to
    STALK
    STALK --- ---
    HJURVAJS: :D "honem deti, kridla us mate votrhany :D" ... kde si to slysel?
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    ahoj..můžu ho krmit samečkama cvrčků i s křídlama nebo mu je musim utrhnout?mám pocit že pro některý zvířata se ty křídla musej trhat...
    BRUN
    BRUN --- ---
    a prezijou, kdyz budou pres noc na balkone? :)

    jinak dik vsem za rady, panove pujdou na radu jako prvni.
    STALK
    STALK --- ---
    BRUN: nebo kupuj nymfy, nebo je dej do chladu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam