• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    ZASECHASE
    ZASECHASE --- ---
    nunu :))
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    :))

    CASLAW
    CASLAW --- ---
    TEREXS: jí napiš myslim že se určitě domluvíte.-))
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    CASLAW: nejak vyhodne jo?:)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    Nabídka sítí proti hmyzu vhodných na venkovní terária i na větrací otvory terek.. kontakt ID Toxnickol
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Tak nakonec jsem vzal 60x45x60 terarko. To 90cm by mi pak delalo problem s mistem :)
    Ted jeste koupit kytky dovnitr a je to nachystane.
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    TEREXS: Ozvu se určitě. Díky moc!
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    GOURYELLA: tak Carlos bude od patku u me,beru jich 50 na dokrm,takze se staci ozvat a muzes si vyzvednout nekde...:))
    STALK
    STALK --- ---
    TOLI: tak tak, on se vůbec snaží splynout s prostředím a tohle je jedna z jeho technik.To "kejvání" může mít efekt pro zmatení predátora, vyjádření strachu nebo nejistoty, a potom podobný pohyby používaj v komunikaci s vlastnim druhem (svádění, zastrašování soka, ústup z konfliktu) chameleóni sou hluchý, proto jejich komunikace je převážně vizuální (pohyb, gesta a barvy).
    TOLI
    TOLI --- ---
    STALK: Ja jsem si nebyl jistý, žena tvrdila, maskovací technika to nevidíš se jakože houpe ve větru :o) ,ale raději se zeptám, měl jsem strach jestli ma dostatek vitamínů atd, aby nakonec neměl MBD. Tak děkuji, jsem zase o něco klidnější.
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    A naprosto bozi :))
    STALK
    STALK --- ---
    TOLI: vožralej :) ... ne vážně, tohle by si mohl vědět. v tomhle případě to je maskovací technika, je to naprosto přirozený.
    TOLI
    TOLI --- ---
    Mám dotaz: když dávam cvrčky, tak než se ten náš chámo rozhodne se najist, tak jde takovym houpavým pohybem, je to normální? Děkuji
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    TEREXS: Mooc krasnej :)
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    NOSPAM
    NOSPAM --- ---
    STALK: co je zac to drobne býlý na dne toho terarka???
    STALK
    STALK --- ---
    GOURYELLA: ok, pošta.
    pro všechny. burza za : 17 dnů / days 10 h 49 min 25 s... nejlepší příležitost vidět (a samosebou pokoupit) všechno možný, od andulky po žížalu :) du tam s ofnyx známym, kdo by se chtěl přidat.napište.
    http://www.zivaexotika.cz/joomla_cz/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    STALK: Dej mi na sebe pls kontakt - treba do posty. Nez pro to pojedu, rad bych to nejak konzultoval. Dik.
    STALK
    STALK --- ---
    GOURYELLA: neni to 2x sunglo a reptiglo zbytečný, dej si tam spíš víc růstovejch zářivek.
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    GOURYELLA: Ne, bude to 90cm :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam