• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Ja ho zboznuju :)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    TEREXS: nadhernej!!

    TEREXS: Dekujuu :)
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    GOURYELLA: moc pekny...sem rada ze se ma takhle dobre:))ma dost mista,uvidis jak pekne poroste...:))
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    uz se tesi:))

    TEREXS
    TEREXS --- ---
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    tak nikoho k sobe nepusti, proste hormony..:))

    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    GOURYELLA: dekuji dekuji :)

    tak zejtra jdu na to...nejdriv na prehradu nasbirat jeste nejaky plochy kameny, ktery tam chci zabudovat...a koupit kytky do kapsicek...chtela jsem se zeptat na ty klady co mate v terku...jsou nejaky dreviny, ktery by tam urco byt nemely?!
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    one up more
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    King :)

    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    ham ham

    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Terarkova soutez stale bezi? Jestli ano..tak se hlasim..

    Carlos aka Carlito @ home

    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    TEREXS:
    STALK:
    Diky!
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    GOURYELLA: no skvely:)) ..s tema zarovkama vyreklamovat...jen fakt moc nevydrzi,je to tahani penez...:((

    MIKINKA: no ja sem to teda lepila rovnou...ale treba to ma vetsi zivotnost..:)

    ja zas nevim kam se sameckem,pac samicka je naparena a jakmile ho vidi ma amok...:)))uz nevim cim do tech terarek svitit:)))a kam je davat:))
    STALK
    STALK --- ---
    GOURYELLA: schovat si paragon, a reklamovat. vydržej prd, já sem takhle vyreklamoval i ty co sem sám zmrvil
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA: Vitej :)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Tak Carlos roste jako z vody..je to cipera. Naucil se mi pit z vodopadu - vzdycky se tam z vetvicky natahne a pije :)) Super.
    Apetit ma tedy poradnej. Je uzasnej,

    trosku jsem zklaman ze zarovek sun glo. Dneska jsem kupoval novy. Ty puvodni vydrzely dva tydny...nic moc.
    Je nejaka alternativa?
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    TEREXS: kouknu zitra v Hornbachu, jaky maji sortiment...co jsem se docetla, ze na tvarovani polystyrenu je fajne cistic peny PU, pak mam v planu zakoupit nejake to lepidlo, vetsinou doporucuji stavbarske lepidlo baukleber, na to nanest duvilax, posypat piskem a pak prelakovat
    ...neni zbytecne lepidlo a pak jeste ten duvilax (to je snad lepidlo na dlazdicky)?!

    predpokladam, ze tim lepidlem pujdou pripadne slepit kusy polystyrenu k sobe - nejake kapsy na kyticky apod.

    jinak chamika mam objednaneho, meli by se narodit kolem 20. prave, takze cekam, cekam a uz se nemuzu dockat ;)
    docela mne zaskocilo, ze pan rikal, ze si ho muzu vzit prakticky hned po narozeni domu?!
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    MIKINKA: jeste tedy predpokladam ze chamika mas uz objednaneho?..kdyby ne staci rict...:))
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    MIKINKA: ahoj..ja sem si koupila takovej ten smirgl-hranol stredni hrubost a tim se me podarilo naprosto v klidu vytvarovat desky i jeskynky atd....pak jsem to natrela lepidlem na dlazdicky a posypala piskem..pak jeste strik sprejem na hracky..
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    TOLI: jej, tak ted jsem se trochu zastydela, google mi tohle nevymlask...kazdopadne dekuji :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam