• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    jasný, díky. Já se teda tomuhle chtěl prozatím vyhnout, jelikož je to všechno najednou docela dost peněz. Takže zkusím koupit tu normální v elektře a snad to bude v poho.
    TOLI
    TOLI --- ---
    CASLAW: Mám to samé a spokojenost.
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    CHOTOUCHOVAK: Spoustu lidí používá normální patice a v poho.. já mám něco takovýhleho http://obchod.acheta.cz/product_info.php?cPath=42_94&products_id=496 a sem s tim zcela spokojenej, výhoda je, že to má ten zdroj se startérem a tak úplně mimo terko..
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Ahoj, dávám dohromady terárko pro chamíka a i když se snažim co nejvíc infa vyhrabat na netu, není mi pořád jasné osvětlení. Viděl jsem docela dost terárek a většinou tam byla nějaká zářivka a jedna normální žárovka. Pani ve zverimexu mi poradila, ať nekupuju zbytečně drahý terarijní světla, ale koupim normální světlo pod kuchyňskou linku za pár korun a osadím ji nějakou tou UV zářivkou...nemůže to probíjet, když bude v terárku vlhko? Jelikož je terárium z větší části dřevěné, potřeboval bych mít světlo uvnitř.
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    NETHE: Když ho uděláš 80x60x100 šířkaXhloubkaXvýška nic nezkazíš samozdřejmě větší lepší.-))


    GOURYELLA: To ti nikdo dopředu neřekne, můžou se celou dobu ignorovat nebo se začnou napadat..
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Terexs.. Myslis, ze mu jeste muzu poridit samicku? Neni uz pozde? Snesou se?
    NETHE
    NETHE --- ---
    Ahoy vespolek! Chtel jsem se optat, jelikoz uz jsem toho uz pomerne hodne precet a vsude jsou rozdilne veci a tak nevim co zvolit... Chtel bych si chamika poridit a vymyslet mu terarium popripade koupit. Jaky by melo mit rozmery? Vsude uvadej jina cisla a ja jsem zmaten :)
    STALK
    STALK --- ---
    nějak to tu chcíplo, tak nahoďte fota těch svejch bestijí, terárek, ať je co drbat.
    CHOZZEE
    CHOZZEE --- ---
    Zdarek vespolek, kdo by mel zajem o chameleona jemenskeho, kdyztak do posty
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    TEREXS: Gratulace! :)
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    je tak dneska slecna zalezla do kladiste a uz vidim skulinou vajicka...super:)))
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    TEREXS: jak je stary a co za nej?! :)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    TEREXS: mmm, mmm, mmm, mozna bych se ho i ujala..ty si z Prahy?! Ja momentalne bydlim v Brne, ale do Prahy jedu 23.4. na vikend, tak bych si ho treba i odvezla ;)
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    MIKINKA: :))nechci se teda vnucovat,ale porad tu nejakyho samecka mam:))
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    tak vyroba - pozadi - konecne zahajena, sic to neni moc videt, ale alespon neco ;)

    jen se vyskytl problem s miminkem, resp. chlapikovi, co mi slibil chamika se zatim vylihly jen same samicky...
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    TEREXS: :) Ok ok
    Za odmenu jsem mu vylepsil terarko o nove rostlinky. Hned je prozkoumal :)
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    GOURYELLA: hele zas to nedramatizuj:)))to ze by se mu libilo ze ho vyndavas z terarka se ti stejne asi nepodari,ten muj na me sice nesyci nikdy a rad se mazli, ale kdyz byl malej taky moc nechtel a je to spis rarita,bud na nej pomalej,hezky v klidu ho vytahni ven a vem si ho uz do ruky,cim pozdejc ho na sebe budes zvykat tim to bude tezsi...a musis taky mit jistotu kdyz ho beres,kdyz mu budes treba muset dat nejaky vitamin musis si s nim umet poradit...takze se toho neboj a sup s nim ven,ja je brala kazdy vecer najist z ruky a vetsinou pak u me chvilku zustali nebo nekde lezli,kdyz uz se jim to moc nelibilo tak sem je vratila.. dokud nepozna ze mu nejdes nic udelat tak te k sobe nebude chtit pustit nikdy a nekteri to nechtej proste nikdy:)))
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Morous :)
    Nechce me k sobe pustit. No zrovna se svleka tak je vic nervozni nez obvykle..
    Trochu mne to mrzi ale treba se umoudri :)
    STALK
    STALK --- ---
    GOURYELLA: ten muj začal bejt arogantní aš v dospělosti, tak tohle bude echt pruďas, neuděláš podle všeho nic
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Tak mu to dnes zkusim sundat..snad nebude moc protestovat, kdyz ho budu brat do ruky. Jeste jsem ho v ruce nemel..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam