• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    CASLAW: jj, v poho.
    ja jen kdyz kazdy rano lezou oba ven a skoro mi strilej do ruky s cvrckama.. tak nevim, co by delali po tydnu :)
    Resim to pres kamarady. Radi jim daj bastu :)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    GOURYELLA: já taky neříkám že mu nějak moc vyhovuje bejt bez jídla,-) ale když někam jedeš a nemá ti ho kdo krmit tak neuděláš nic... a jemu to neublíží..)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    CASLAW: No on vydrzi, ze jo..ale neni to pro nej dobry, pac ma diky kratkemu travicimu traktu skoro porad hlad :)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    MIKINKA: jestli nevíš jak dlouho může bejt cham bez jídla a tak, tak bych doporučoval s koupí ještě počkat a zatím si najít náký další informace..-))
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    no, slo mi spis o vikendy, protoze uz mam vesmes vsechno vybaveni, ale furt vaham, jestli si toho chama mam poridit ted, kdyz v lete o vikendech doma nebudu.. a kdyz bude malinkej, aby mi tam neposel bez jidla.. a pak jedem na 14 dni, ale tak to by se poresilo.. jen je horsi, ze pritel jezdi se mnou a spolubydlici bude tak ten chameleon :)
    jinak na vodu mam kapatko, to na vikend vydrzi...
    ale jestli muze byt tejden bez jidla?! mmm...
    no jsem na nej natesena, takze bych ho nejradeji mela doma hned...ale prave nevim nevim.. co myslite?!
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    MIKINKA: taky sem nad tim uvažoval, cham vydrží tejden bez jídla v poho takže pokud nejdeš na dýl je to jedno, pokud ano cvrčci ti stejně nevydržej..
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA: Davkovac cvrku :)
    Ja budu mit krmitko ale stejne jich tam nedas 50, kdyz jedes pryc, vid.
    S vodou to mam poreseny - vodopad s osetrenou vodou. Obe prdelky uz se z nej naucily pit :)
    Ale kdyz jedu nekam na delsi dobu tak se to da resit jedine pres kamarady...potazmo spolubydlici ci pritelkyni ;)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    ahojte, mozna hloupej dotaz, ale jak to delate o dovolenejch a tak? Nejsou nejaky davkovace cvrcku nebo cosi, aby mi ho nemusel nekdo behat krmit kazdej den?!
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    STALK: tak asi by to šlo vyrobit jednoduše, nádoba v jejíž spodní části vyvod s hadičkou, která by byla zaškrcená podle potřeby kapání.. a dole náká sběrná nádoba...-)
    STALK
    STALK --- ---
    KBERRY: no právě, takový sem osobně ve zveráku nepotkal, většinou tam je jako ventil kovová kulička kterou ten savec voblízne, tim uvolní vodu.
    to chameleóna nenaučíš. Chtělo by to aby s toho pravidelně odkapávala voda.kdyby někdo věděl, nenechávejte si to pro sebe
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Tak uz mi zlaticka chodi mimo terarko na pruzkumy :))


    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    CASLAW: hehe
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    STALK: :D to snad ne, to by musela přijít s tak inteligentníma přízpěvkama jako ID BRUN...-))
    STALK
    STALK --- ---
    VAMPIRAX:
    VAMPIRAX: tady sice asi ne, ale někdo tě bzo vyjebe za takovýhle příspěvky, doporučuju víc číst, míň psát.
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    VAMPIRAX: jo 120 je v klidu, já mám 100x60x120 šířkaXhloubkaXvýška a vešli by se tam dva..-))
    VAMPIRAX
    VAMPIRAX --- ---
    je koukám že už se s tím blond opakuju si budu muset vymyslet něco nového chii
    VAMPIRAX
    VAMPIRAX --- ---
    chameleon
    STALK: ehm mno jo no .-) ja su blond .-)
    STALK
    STALK --- ---
    VAMPIRAX: (levym tlačítkem kliknout a "odpovědět)
    120 je cajk.
    VAMPIRAX
    VAMPIRAX --- ---
    Skalk: ja tak přemýšlím že ho asi nečekaně čekaně dostanu od kolegů z práce už mam doma agamku vousatku terárko 50*50*140 ale už to nemám moc kam dávat a třeba u ní si myslím že je místa dost že to bude chtít ještě kamošku :-) ja eda opravdu s místem moc čachrovat nemohu tak bych to dala 120?? ja nevííímmmmmm :-)) sem blond .-)
    STALK
    STALK --- ---
    VAMPIRAX: trochu hledej, uš to tu novopečený majitelé řešili, a vyřešili samosebou, to samý platí o dalších věcech co budeš zákonitě řešit.. :) ... tvý rozměry nejsou málo, ale uš se blížíš spodní hranici, - čim větší (vyší) tim lepší, pro zazování, údržbu, a hlavně pro chamouše,Jasně každej nemůže s místem moc čachrovat, takže ok.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam