• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    GOURYELLA: a jak máš velký terárko? já právě furt přemejšlim že bych nelsonovi pořídila samičku jenže se bojim aby jí něco neudělal...na mě je docela agresivní tak nevim no...
    NETHE
    NETHE --- ---
    CASLAW: vsechno se zvladne :))
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    NETHE: to ne no..)) stačí když budeš sledovat teplotu...
    NETHE
    NETHE --- ---
    CASLAW: dyztak mu terarko potunime a vetrani mu pridame jeste nahoru zejo ;) To zas takovy problem nebude :)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    NETHE: mě to příjde dost malí, ale uvidíš jestli tam nebude mít moc vedro..
    NETHE
    NETHE --- ---
    CASLAW: Ja soudim tak 5 - 8 cm, vzhledem k hloubce terarka a kdyz vidim kolik tak zhruba zbyva od okraju...
    NETHE
    NETHE --- ---
    CASLAW: stavel mi to pan, ktery sam chova chamy, takove informace nemam, ale predpokladam, ze ho udelal dostacujici...
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    NETHE: jakej maj průměr ty díry?
    NETHE
    NETHE --- ---
    CASLAW: vlevo dole ve stene a v pravo nahore ve stene...
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    NETHE: jak máte řešený větrání?
    NETHE
    NETHE --- ---
    Tak uz mame terarko nu...

    CASLAW
    CASLAW --- ---
    k tomu neni co dodat.. jen ať to s nim dopadne dobře..
    STALK
    STALK --- ---
    ironizoval sem jen že se tu milá TEREXS zřejmě polichocená svym bezproblémovym chovatelstvym do mě pustila jak marta kubišová bez toho aby cokoli věděla.
    Zvířeti je rok a půl. Po prvnim roce bez problémů, jediná vada byla že byl viditelně menší než např jeho brácha.Přisoudilo se to prvním pár měsícům v menšim terárku, všechno ukazovalo na to že mu nic nechybí, tak nebyl důvod to řešit. (byl aktivní, agresivní, žral, pil, výměšky, stavba těla všechno ok). V zimě, na podzim a na jaře cvrčky, (10-15) každej druhej den samosebou posypaný výživnou směskou (vitamíny, vápník).Od půlky léta dostával sarančata a kobylky z louky (sežral toho i 2x víc).
    Problém nastal v průběhu zimy kdy přestal bejt aktivní, (což mi přišlo v zimě logický- úbytek světla atd.) a pomalu žral méně a méně.Postupně zeslábnul a nebyl do sebe schopnej dostat víc než dva tři deně, byl neaktivní, a hubnul.Na veterině mi zaveceně doporučili udržet podmínky, dostal ad3, injekci, a tim to haslo.Evidentní odborníci.
    Pokračovalo to dál.Změna nastala s jarem, pomalu, postupně jevil větší zájem o jídlo, zesílil mu stisk, začal se zase víc pohybovat zastrašovat a chovat se přirozeně.Poslední týdny se mu zlepšil apetit, jazykem střílí pohotově, a vrátil se do správnejch dávek.Beru to jako dobrý znamení, dávam mu co sežere, a těšim se aš se zase bude dát chytat hmyz.


    CASLAW
    CASLAW --- ---
    STALK: na první pohled sem si toho nevšim, ale je opravdu takovej pohublej.. ty nohy hrozně uzounký a jak vystupuje ta lopatka.. kámo to neni dobrý...
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    STALK: no presne tak totiz vypada,ze ty se snazis aby nemel vic nez ty ze jo...
    ne vazne se te chci zeptat co se deje,protoze ten tvuj chamik je vychrtlej,vtipy sem vtipy tam,podstatou zustava ze je vychrtlej!!nemuzes sem dat takovou fotku a myslet si ze nebudu reagovat kdyz vypada jak vypada...bud ho malo krmis nebo neco neni v poradku jinde,ale je proste hrozne vychrtlej..
    schvalne napis jak je starej,kolik meri v tele a kolik vazi..a kolik krmis...celkem normalni udaje ne?jestli myslis ze se mylim tak to dokaz,protoze po vizualni strance vypada jak tyrany zvire to se na me nezlob
    STALK
    STALK --- ---
    TEREXS: mno, 21,52 bez kytek. nekrmim vůbec. jen měnim baterky.
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    SKAFIIIK: chamika mam samo,ale radime ti vazne se nejdriv poradne nasprtat,mas pripravene tera atd...? pak se muzem domluvit...
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    STALK: hele to teda nemyslis vazne??nevim jestli je to zase tou fotkou,ale chces mi tvrdit ze ten tvuj chamik ma vic jak 20 gramu i s terarkem...!!!kolik krmis nebo je po nemoci??je fakt vychrtlej!!kolik mu je? mrkni ke me do galerie pro srovnani muj alfa samec po peti mesicich...
    TOLI
    TOLI --- ---
    TOLI: Tak naštěstí vše v pořádku. Večer byl v pohodě vylezl z térárka pohověl si na balkoně dal si pomeranč a šel spát. ufff ten balvan mi ještě teď leží vedle teríria.
    TOLI
    TOLI --- ---
    CASLAW: LOL
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam