• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    Tak konečně sem měl trochu času a hodil sem všechny fotky od ID GOURYELLA na nástěnku taky sem doplnil fotky u ID STLAK, TEREXS a NETHE. Chybí mi akrát jména nákých chamů a to u ID TEREXS, MAROL, KBERRY, MALIN a TOLI. Pokud budete mít jakýkoli připomínky tak sem s nima.-))
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Davejte taky fotky kurnik :)





    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    ..A takhle to vypada po pustu :)
    Nenazranci :))

    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    STALK: A jsem rad, ze uz chlapik zase basti a je ok ;)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    STALK: Carlos basti i z ruky - hlavne to rajce. Bananem taky nepohrdne. Lilu je potvora - te to musim napichnout na pipetu pac se z ni stala hrozna netykavka :)
    Zajimavy..a Carlos jde na ruku sam.. a necha se i pohladit. A to to byl takovej morous :)
    Naucil jsem je to tak, ze ani nevim jak. Proste jim to chutna no. Jak pise CASLAW, individualni zalezitost..
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    STALK: hele já mu poprví napích rajče na větev a hned to dal, pak už stačilo jenom cokoli nakrájet a dát do misky a bylo to za chvilku pryč.. Ale kolegyně cham, kterej je nejspíš ze stejnýho vrhu nejí zeleninu vůbec..
    STALK
    STALK --- ---
    GOURYELLA: myslim ze nepleteš, Třeba jen v Nečasovi se píše že i týdení půst nemůže zdravýmu dospělýmu zvířeti nijak ublížit.Extrémní příklad byl ten muj, za dva týdny asi tři cvrčky, což uš je samozřejmě v prdeli,.Naštěstí uš od jara zase baští, a to tak dvojnásobně než kdy jindy, mam radost :)...
    Zajmalo by mě jak ste ty svoje navykli na ovoce a zeleninu. Tomu mímu uš sem podstrkoval kdeco, na různý spůsoby, (na misce, na zem, do větví, napichoval sem to na větývky, různý kousky, bobulky v celku...) ale žádnej zájem, jen mladý výhonky rostlin pravidelně decimuje, takže ty moje philodendrony maj kolikrát dost zvláštní stavbu :)... je to škoda, určitě by mu to prospělo.
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    TEREXS: Dekuju! :)
    Jo z kvetu ibisku je vzdycky radost. Zatim jsem si nevsimnul, ze by je okusovali..ale to asi prijde :)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Naucil jsem ty svoje milacky na dvoudenni skoro pust - dostanou jen banan a oblibene rajce.
    Prijdou mi takovy vitalni nez kdyz jsem je krmil denne :)
    Nemyslim, ze by jim to nejak ublizovalo. Nebo se pletu?
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    ..bych mel umyt okna koukam :)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    STALK
    STALK --- ---
    GOURYELLA: se všim fšade? tak to bych neváhal,... sám to terárko mam, a sem spokojenej.Po kusech to asi nebude co? měl bych zájem akorát o vodopádek. tak kdyštak pošta.
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    CASLAW: ;)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    GOURYELLA: až bude trochu času všechno to tady projdu a naházim na home.-) slibuju.-))
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    To bylo mrne :)

    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    :)

    TEREXS
    TEREXS --- ---
    GOURYELLA: krasny:))) koukam ze ti pokvete ibisek:)to bude radosti:)me letos ani nestihl vykvest a uz ho sezrali:))...
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Hodte mi prosim parecek na home.. thx.

    btw...terarko komplet za 3500.
    To uz jde, ne?
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Par novych fotek milacku..

    Lilu







    Carlos

    <







    :)



    Slunicko zboznuji..







    A jeste jedna lilu akrobatka

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam