• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Vrbovy proutky jsou fajn. Carlos na nich odrostl :)
    STALK
    STALK --- ---
    KNX: gut!, vic vetvi a bude to super. Jinak koukam ze mas exo terru
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    KNX: Velmi pekne!
    To je cinska ruze? Ja ji zkusil nasadit.
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    STALK: Jo kupovany. Bylo jich tam asi 10 za 70kc.
    Takovy velky - oranzovy :)
    Hodne vyzivny.
    V terarku tak nebo tak nemam zadnou toxickou kytku.
    KNX
    KNX --- ---
    tak prikladam release candidat :]

    .
    STALK
    STALK --- ---
    GOURYELLA: Toxicky je v urcity koncetraci vsechno, i voda napr.Nevim co za rostlinu co se muze eventuelne ocitnout v terarku by mohlo nejak hodne ublizit, nebo snad zahubit dospelyho jemenaka.U mladat verim ze se to nesmi podcenit.

    Jaky sarancata?koupeny?...Ja us delsi dobu jen chytam, stratil sem sitku, tak mrskam robinzonady do travy.Jinak 6kc za kus, sice teda nesrovnatelne vetsi :) co sem videl mi pride dost prepiskly, aspon mnozstevni slevu kdyby meli.
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Chamici mi zatim zelen nijak neokosuji. Nejspis jim staci ovoce jednou za tejden, kdy je nechavam po dva dny bez hmyzu. Oba kus bananu plus kousek rajcete.
    Nebo je pro ne toxicita tech kytek nebezpecna i jinak?

    No, taky jsem poprvy podaval vykrmena sarancata. Parada. Samec si posmaknul. Jenze ja vul nechal rano tri volne v terarku a vecer jsem nasel jen ohlodany torzo mladeho fikusu. Svine kousavy :)
    STALK
    STALK --- ---
    KNX: asi muze bejt no, tech druhu je hodne a toxicita je taky dost relativni pojem.Ja konkretne (a jak tak lustim s ty fotky) i
    GOURYELLA mame obycejnej scandens, a ten by mel bejt neskodnej.
    KNX
    KNX --- ---
    STALK: ja som napriklad zistil, ze ten moj domaci philodendron je toxicka odroda pre chams. je to ta strakata flekata varieta s velkymi srdcovitymi listami. Aspon niektore zdroje to uvadzaju. POstnem foto.

    GOURYELLA: pekny progress. skusim cvaknut aj ja moju " Release Candidat " verziu terarka :]
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    STALK: Dik ;) Jeste zrealizuju zbytek planu..ale to az po vejplate. Kua levny to neni :)
    Kdyz ja ty zviratka proste zboznuju!
    STALK
    STALK --- ---
    GOURYELLA: naaa, ladis to dobre,...to us je inci kafco, ten povesenej philodendron chvalim, kdys ti to nepotrhaj nebo nesezerou uvidis jak bude pekne vegetovat.Navic de easy klonovat.
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    One up more. Dalsi uz bude z ukonceneho projektu a hlavne fotakem foceny ;)



    ..pysnej jsem uz ted :)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Vsimnete si svetla z te lampy. Jako slunicko. Taky tak hreje a dopadajici svetlo ma namodraly odstin.
    Fakt moc doporucuju. Chamici taky. Jsou pod ni skoro porad.
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Tak se nam to zacina pomalu zelenat. Sorry za kvalitu - nemam ted doma fotak.



    Home jungle project druha faze :)



    Dnes zaveseno

    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    STALK: Ja bych tomu rad veril :) Je prekrasnej!
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    prdelka lilu :)

    STALK
    STALK --- ---
    tomu modrymu pantherovi se mi snad ani nechce verit.Us sem videl par PSovanej chamu, a ani bych se moc nedivil,...ke vsemu kdys v necasovi sem cet ze modra je jedna s tech dost vyjmecnejch barev u chamu obecne.
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Krasa!
    STALK
    STALK --- ---
    vim ze se to tu ustalilo na diskuzi a galerii hlavne o nasich chamicich, ale nemoh sem si pomoct :)
    STALK
    STALK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam