• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    NETHE
    NETHE --- ---
    TEREXS: To je stejne mazec :D
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    TEREXS: To ovsem nic nemeni na tom, ze jsou od Tebe a z Tve pece zrozeni :)
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    GOURYELLA: NETHE: hele ale kazdej chamik u vas vsech je z jinyho vrhu:)) takze tak mozna rodinna chovna stanice:)
    NETHE
    NETHE --- ---
    TEREXS: No jo, zensky :D
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    NETHE: rikam ti je malej:)) dockej casu:D)) jinak mas pravdu, celkem kdyz se podivam do chovu na ty chameleony co mam agresivni, tak samotarsky a zakriknuty byly uz od mala, vetsinou, v pripade samicek, zustavaji hnedy a maj totalni zachvaty kdyz je beru do ruky, pro me je to vyhoda v tom, ze je aspon muzu dobre prohlidnout:)) kdyz kontroluju tlamky a musim ji tomu chamikovi pacit je to des..
    dost chamiku je uz od mala stejnych a spis se me zda ze lip se ochocuji samci, vlastne ze vsech samicek co mam, mam pohodovou co na me sama vleze jenom jednu:)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    NETHE: Samecka i samicku - a ti uz maj zalozeno na potomky :)
    NETHE
    NETHE --- ---
    NETHE:
    TEREXS:
    To pak budem muset dat nekde nejakej srazek i s chamama :D
    NETHE
    NETHE --- ---
    GOURYELLA: :D Taky mas chama od Terky? Ze tady mluvis o rodine? :D
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    BTW,
    TEREXS:

    vidis to, jo? Jakou rodinu tvoris! :)
    NETHE
    NETHE --- ---
    GOURYELLA:
    TEREXS: taky mu zkusim dat melouna =) Treba to sbasti ... jsem zvedavej :)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    NETHE: Tlamicku otvirat neprestane :)
    A pockej jak budes dodrapanej az vyroste. To uz si ho na hlavu jen tak nedas. Maj v klestickach silu. Az necekanou :)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    TEREXS: Meloun miluje i Carlito. Lilu Banan hlavne a rajce.
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    TEREXS: I s ocaskem samozrejme.
    NETHE
    NETHE --- ---
    GOURYELLA: Me to spis fascinuje. Nekde na webu jsem cet ze cham se jako nijak ochocit neda a vsechno se odviji od jeho povahy kterou ma vrozenou, takze nejake ochoceni ci nuceni ho si zvyknout na neco je zbytecne.... Jako otevira hubu obcas, ale to si myslim ze ho prejde =) To mas pekneho macka teda :) Akorat me mrzi, ze jsem ho zatim nemel moc barevnyho, jen zluto - zeleno - cerneho :D
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    ty moji mazlici se zase nechavaj odrbavat ve svleku a sundavat tu kuzi:)) a teda Chapi me zacal zrat ovoce z ruky coz nikdy pred tim nechtel,takze dneska sem stala u lednice, jedla meloun a na stridacku krmila sebe a jeho:) skoda ze mam rozbitej ten fotak ..

    GOURYELLA: jako v tele?
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    NETHE: Supr :)

    Ja cistil tomu svemu mazlovi tlamicku od rajcete - drzel a vubec se nevztekal :)

    Je to mazel. Samicka je pravej opak. Pritom, kdyz byli oba spunti to bylo presne naopak.

    Jinak, Carlito ma na delku 33cm. Jeste ho zvazim :)

    NETHE
    NETHE --- ---
    TEREXS: Toz to si nemyslim, ale mel jsem za to ze to zvire roste jako stejnomerne :D No, uvidime, kazdopadne asi jsem mel stesti na jeho povahu... Vubec neni zlej... Koneckoncu, mrknete jak se mu libi u me na hlave... :)

    TEREXS
    TEREXS --- ---
    NETHE: neboj ona mu ta helma vyroste:))) vzdyt sou mu teprve necely dva mesice:)
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    NETHE: myslis ze bych ti prodala samicku a tvrdila ze je to samec???!
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Tak tak..je to krasnej samecek :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam