• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    ahojte,

    chtela jsem se optat ohledne osvetleni do terarka...doufejme to posledni co mi chybi, mam akorat lampu s bodovkou na ohrev a jeste chybi uvcko... koukala jsem po necem takovem http://www.profizoo.cz/eshop/467/12001/exoterra-compact-top-30-osvetleni idealne takovem http://www.profizoo.cz/eshop/467/11522/exoterra-dual-top-60-osvetleni s jednou zarivkou (coz jsem nikde nenasla) tedy pokud by to stacilo na metr vysoke terarko (pan v obchode mi tehda tvrdil, ze ano a dokonce mi ji cpal a ja hloupa si ji tenkrat nekoupila a ted ji nemuzu sehnat...)

    pak by to chtelo nejak pridelat...nahore mam dve vetraci mrizky, jednu v rohu, druhou uprostred - vypada asi takto - tak jestli by to slo dat pres mrizku?! Ale asi by to nemelo pozadovanou silu...tak jak vypadaji ty zarivky s paticemi (kdybych sehnala singl), pokud ma nekdo zklusenosti, jestli by se dali udelat nejaky dva vrty nebo tak..nejaky tipy?! :)

    predem diky ;)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    NETHE: Diky :)
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    pekny...>]]
    NETHE
    NETHE --- ---
    NETHE
    NETHE --- ---
    GOURYELLA: Mas je pekny.... :) I terarko
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    GOURYELLA: Nevypada ale je to mazel..neskutecnej mazel..
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---


    Radost! :)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Musim se s tim zrcadlem naucit :)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    NETHE
    NETHE --- ---
    Tyjo... Tak Vam normalne musim neco rict =) Chamovi kazdy den kupuju cerstve cvrcky bananove. Nasel jsem jednu "domovni akvaristiku", kde je pani pestuje, ukazovala mi chov a maji se tam teda opravdu vyborne a dava jim i nejake spec. zradlo. Chov je v celku velky a jak rikam o cvcky se stara. Nakonec jsem ji rek, ze to budu brat pravidelne, stredne velke cvrcky bez krovku za 0,50 haleru jednoho coz je docela prijatelne :) Navic cvrcky vybira pred Vami, tak vite a vidite. Takze kdybyste nekdo chtel to treba poslat nejak nebo neco, dejte urcite vedet. Pro ty, co jsou ze stredoceskeho kraje, je to ve Vlasimi.
    NETHE
    NETHE --- ---
    Brou noc, preje Mr. Nippy :)

    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    KNX: Krasna fotka.. Nechces byt muj ucitel? :)
    NETHE
    NETHE --- ---
    No... :D Tak se podivejte :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam