• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    hele chtěla jsem se zeptat, jak svítíte?! Četla jsem že je dobré svítit třeba 12 hodin, tak jsem nastavila časovač od 8 do 8, ale když dorazim v 9 večer z práce a rozsvítim, aby z toho chudák nebyl uplně vyblblej?
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    TEREXS: nene! :)
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    MAJA: dalsi samec do party?..pekne ty samicky diskriminujem teda.))))
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    MIKINKA: hehe...pekne..
    MAJA
    MAJA --- ---
    Hugo, 1 rok

    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    hehe
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    ofiko pak

    Christian "Kryštof" de Terexs :D
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    Kristián ;) ...ale přítel ho pasoval na Kryštofa, takže :D
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA: Gratuluju :) Jak mu rikas?
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    je konečně taky mamka... ;)

    STALK
    STALK --- ---
    Dík!
    já to chci udělat asi nějak podobnně, nabarvit udělat díry, a navázat šlahouny co nám rostou na zahraďe.
    KNX
    KNX --- ---
    STALK: pojdem do tohto, mrkni: sem
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    KNX: To zni dobre!
    KNX
    KNX --- ---
    STALK: hi, uz odpovedal GOURYELLA, planujem ho nafarbit. nazeleno-belaso, prechod od spodku po vrch. fuknem to akrylatovymi farbami, a prelakujem tou detskou pochutkou ;]
    popresivam ten polystyren nejakymi prutikmi z vrby a vytvorim preliezacku na climbing...
    postnem fotoreport.
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    STALK: Nebarvil. To je origo od vyrobce. To terko jsem karlosovi prodal ja ;)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    STALK: určitě.. tohle maj snad všude.. dobrý je to aplikovat rozprašovačem..-)
    STALK
    STALK --- ---
    CASLAW: to sem chtěl slyšet, tak supr, to uš si pohraju :) gůgl mi moc nenabíd, seženu to v obi/bauhausu/maxu?
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    STALK: můžeš použít defakto jakoukoli barvu, ale důležitý je to potom přelakovat lakem na dětský hračky..
    STALK
    STALK --- ---
    KNX: ty si to pozadí barvil?...uš sem se tu ptal ale nikdo mi neporadil bezpečnou a vodě odolnou barvu co by neleptala.
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    lidicky mate nekdo zkusenosti s instalaci glomat controlleru s tema paticema? uz ho mam doma, ale potrebovala bych ted shora terarka udelat dve dirky, abych ti paice mohla dostat dovnitr, jen premyslim, jak ty dirky udelat co nejmensi, tudiz by to chtelo nejak rozdelit kabel od te jednotky, ale abych to neznicila?!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam