• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Mila Mikinko.. Zkus mi mu nejak naaranzovat treba vrbove prouti nebo tak podobne. Terarko mas hezke ale pro chamika je zalostne nudne..
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    GOURYELLA: aj tak neochocis, ale muzes ho urco alespon onosit ;) myslim, ze bude v klidu, nase prvni dotyky byly docela laskyplne :D
    vlezl si mi pod mikcu na prsa a byl docela spokojen - chlap se holt nezapre :D
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    no a hele kam si vylezl...delaji se na to nejake kryty aby se nepopalil bo tak?!

    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA: To se ti bud muze anebo vubec nemusi povest. Ono to vlastne ani nejde. Bud bude takovej nebo makovej. Nic mezi tim. Chamika neochocis ;)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    GOURYELLA: no prave ze se umi pekne vztekat, tak ho to chci odnaucit nez mne preroste ;)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA: Jeste je na to malej..ale koukam, ze pekne nastvanej :))
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    GOURYELLA: měla jsem pěkně nahnáno, ale nedala jsem se ;)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA: No jen pockej az te je jednou pekne rafne :))
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    no a teď ještě vylezl na čerstě instalovanou zářivku...chápu, že na nejvyšším místě je mu nejlíp, ale sedět na zářivce není zrovna super - aby se mi nepopálil až bude rozsvícená, co s tim?! :(
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    TEREXS: no o cvrkani a skakni mi ani nemluv :D
    pred asi dvema hodkama jsem se odhodlavala vzit cvrcka regulerne mezi prsty a pritel do mne hucel tak dlouho, az jsem strcila do te krabicky, kde jich bylo dalsich asi 10, krabicka spadla na zem a ve finale jsem tu lezla po ctyrech a honila cvrcky vsude po pokoji...fakt peklo... pred chvilkou se objevil jeste jeden na stene nad gaucem, no sileny :D
    - jinak jsem tedy objednala ty bananaky - pul litru, doufam, ze je doma nevysypu :D

    btw Kristian se nam svlika, tak tu vodrbava kazdou vetev, uz jsme se i muckali...moc se mu to nelibilo, nejdriv se prede mnou schoval az na dno terka a pak na mne prskal hlava nehlava...
    ale jako tedka sezral dva cvrcky a na to ze na dosah jich ma hned nekolik dalsich, tak nejak nejevi zajem a radeji se drbe?!
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    TEREXS: No nevim..tuhle jsem je lovil jeste tejden po dovozu a box jsem musel dat do chodby, pac pri tom jekotu se nedalo spat :))
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    MIKINKA: vetsinou banany..taky sem brala z achety,ted uz se me to nevyplati...banani jsou trochu jakoze vyzivnejsi,hlavne min cvrkaj a skacou-utikaj:))
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    MAJA: mmm, vemu spuntovi tedy ty bananaky - na netu maji domaci ale normal dostupne...
    MAJA
    MAJA --- ---
    MIKINKA: Raději domácí dospěláky a střední sarančata ... ale teď mám střední banánové ... holt co mi zbývá, když nic jiného nemají a Hugo chce pořád žrát :-)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    banaňáky kupujete?! :)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    MAJA: koukala jsem na netu, ze maji vetsinou zbozi nedsotupnou...ale jeste neco malo :) necham si je asi poslat, protoze se mi to i vcetne postovneho porad vyplati a nez se dostanu do Prahy...jen budu doufat, ze jich pulka nechcipne, nez dojedou...
    MAJA
    MAJA --- ---
    MIKINKA: Acheta je dobrý zdroj, jezdím si k nim osobně, nemám to daleko.

    Ale poslední dobou mají docela vybíleno - co se týče cvrčků a sarančat.
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    s achetou dobre zkusenosti? pravdepodobne pujdu do objednani od nich, nebo nekdo nejake tipy na levnejsi litry a zaslani postou?! :)
    KNX
    KNX --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam