• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    jeste teda se zeptam v jaky vysce mate to tera?jako od zeme...
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    treba staci natocit?jestli jde? vic od vas...hele to jako nemusis dodrzet striktne,spis aby ses pohybovala nejak opatrnejc nebo tak..to musis citit sama jak na to zvire moc pusobite z okoli...:))
    jinak u me pil jak z vodopadu" i z listu.. z rostrikovace...divoch byl i tu,ale to samecci byvaj maly skoro vsichni..
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    jj, vim, že když nepijí, tak nejedí, jak byl naučený pít od tebe?! Já ho neviděla..

    momentálně je asi 3 metry od mýho stolu... teď tu padl návrh, že bychom ho mohli dát do kuchyně, je fakt, že by tam měl asi větší klid, ale...
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    jo a pisni me ty vitaminy pls..
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    :)) a videlas ho pit ? taky muze jist malo kdyz ma zizen...no ja myslim ze je spis jeste vysokovanej...chtelo by to mu fakt dat klid...i to tera by nemelo byt jako v rusny casti-vidi dost daleko aby byl vysokovanej i z toho co se deje v mistnosti... dodelej mu to tera jak planujes a pak ho nech fakt min tejden uplne v klidu krom samo krmeni a nutnych veci,pozoruj ho z dalky jak se chova,jestli ji,pije...pak pomalu budes zvykat dal...
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    no mam tam takovy kapatko, co mu stejka zeshora dolu, pak tam ma misticku s vodou a dvakrat denne kropim..ale jako sere, ted jsem mu strcila cvrcka az pred cumak a zdlabnul ho..
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    jak mas vyreseny piti?
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    MIKINKA: vsichni se ti tam potulujou jo... zadnyho nesezral??to hlidej...a jak to vypada s tema vitaminama uz vis co ste si to koupili? kdyz mas tahle cvrky volne v tera,vetsinou ze sebe ten vit. sesoupou-na to pozor!
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    heh O:) uz jsem trochu klidnejsi :) ja se bala ze delam neco spatne...jen se mi zda ze nejak malo zere, ale snad je to jen zdani... cvrcci se mu potulujou po terarku a on vubec nema zajem a to jsem mu jich tam dala rano jen 5
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    MIKINKA: dej mu cas si zvyknout aspon dva tydny na uplne dokonceny terarko...pak ho pomalu zvykej na tebe... jinak teda me zadnej chameleon nebral az do dospelosti :)) a natoz krmeni z ruky...to vsichni az o dost pozdeji...:))
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    STALK: ne tohle sou stredaci...spis uz velky...no normalne se tyhle mnozi a kladou jen jim das kousek neceho navlhcenyho...kolikrat i do zradla:)))ale miska s navlhcenou hlinou a vhodna teplota a je to,ale masakr jsou potom nymfy- mikra-ty nejmensi...uhlidat aby ti to neuteklo:)))jinak nevim jak je ten rust dlouhej presne -to si najdes na netu-myslim ze okolo 4 tydnu do lihnuti, 8 tydnu do malejch-12-do strednich, v zavislosti na teplote a krmeni...ale nevim to presne ..je dobry mit kazdy odchov zvlast,pac ty vetsi poziraj mensi...
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA: Dej mu cas. Nejdriv si musi zvyknou na prostredi. Potom muzes zkouset kontakt. Zbytecne ho ted nestresuj ;)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    TOLI: hele, no myslim, že u nás zatím moc nehrozí, že by si vzal něco z ruky...utika i před cvrčkama, když jsou v mojí ruce...
    TOLI
    TOLI --- ---
    MIKINKA: Ja jsem ho naučil na hroznové víno. To je pak jak mílius. Přiletí jak raketka :o)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    lidi vychytali jste nějak časem, kdy je nejlepší chvíle si ho vzít na ruku? Krom toho, že přede mnou zdrhá v terku, tak když ho konečně nějak vyndam, tak je ze mne uplně v pytli a neustále vymýšlí kam a jak by zdrhnul?! :(
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    STALK: huh, nemnožim...to možná časem, koupila jsem teď půl litr, tak jsem na to musela něco pořídit...tohle cvrčkárna na přechovávání :D - jsou to střední banaňáci, víc se v tom zatím nevyznam, nicméně jsem našla fajne web o chovu
    http://www.karlin.mff.cuni.cz/~rcerny/cvrcci.html
    STALK
    STALK --- ---
    MIKINKA: tohle sou ještě nymfy? mylsim pohlavně nedospělý jedinci?...Jak dlouho trvá než dospějou a rozmožej se? de mi o to jesltli to má cenu skoušět v takovymhle menšim množství množit...
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    tak uz mam doma taky cvrckarnu ;)



    jediny jsem mela doma jablicka - ale jak jim chutej ;)



    ;)

    - dneska jsem cestou z práce voškubala vrbu, tak už jsem mu tam něco nastrkala a konečně jsem objevila použitelný zahradnictví, kde mají všechny kytí...a DOKONCE mají otevřeno i o víkendu :) takže v neděli postnu vytuněný terko...třeba to nakonec dotáhnem k úplné dokonalosti / spokojenosti ;)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    TEREXS: no ta zarivka je samozrejmne UV, do toho druheho se nedostane, to je chranene, takze u toho se nebojim...ale ted jsem dorazila dom a je zivej a drbe se o sto sest - neni nejakej problem ho tahat, kdyz se svlika?!

    akorat mu jeste bezim pro cvrcky nez mi zavrou, tak snad je zas nevysypu :D ne ze bych mela rada zima, ale navozovat si tropy cvrkanim po celem byte mne moc nebere :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam