• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA: Jj, pred par dny pozvejkal velkyho moucnyho cerva :)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    GOURYELLA: no ja ho ze zacatku honila po terarku...ted jsem zkousela pred nim mit ruku, jestli nahodou by ho to nelakalo, ale moje vule nebyla dostatecne silna... naposled jsem mu zahaklo do terka zaves, na kterem se mu minule hrozne libilo, ale ani to nezabralo...asi jsem spatna mamka :( :D

    ted je v klidu, kdyz mu tam neco smudlim...ale jestli ho nekdy dostanu dobrovolne na ruku, tak si budu vazne gratulovat :) ale s ovocem to urco zkusime... :)

    ted jdu objednat 10 sarancat a pul litru svrcku domacich :) btw davate nekdy i cerviky? :) - uz se nemuzu dockat leta, to se bude chodit "nakupovat" na louku se 100% slevou :D
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA: Na ovoce ho naucis tak, ze mu proste par dni nedas cvrky apod.
    Ze zacatku na neco napichni ( ja pouzival placaty drivko ) kousek ovoce - banan, mango, hrozno nebo muzes zkusit i rajce a pomalu to dej pred nej. Bude to chtit sestrelit jazykem ale hned jak zacne otvirat tlamicku dej to k nemu bliz a on uz si kousne, uvidis.
    Pozdeji uz mozna zacne zobat i z ruky ;)

    Co se mazleni tyce - na to zapomen. Tomu ho nenaucis. To bude proste na nahode.
    Muj Carlos je sice pritulnej a rad mi vyleze po ruce na rameno ale rozhodne takovej neni kazdej den. Jen kdyz ma naladu ;)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    GOURYELLA: a jak se nauci na ovoce? si ho trdlo ani nevsimne kdyz mu tam nejake dam...a bohuzel neni jeste naucenej na mazleni...uz to zacinam pomalu vzdavat, naposled kdyz jsem si ho chtela vzit ven tak div nespadl z tretiho patra jeho teraria :D dostal z toho takovej sok, ze uplne skakal co nejdal ode mne, pritom kdyz mu davam zradlo nebo mu normal saham po terku je v klidu... jako by vedel, ze ho chci muckat.. nechapu :(
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Ja doporucuji naucit taky na ovoce.
    MAJA
    MAJA --- ---
    MIKINKA: Nemyslím, že by to vadilo, ale pestrost stravy je lepší.

    Já když jedu do Achety, tak beru sarančata tak na týden a na další pak cvrčky. Ta moje potvora zmlsaná pak cvrčky nechce a vyžaduje sarančata. Ale má smůlu :-)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    zdravimpo delsi dobe :) moc to tu nezije?! dotaz - je dobre chameleona dlouhodobe krmit sarancatama? nebo jsou lepsi cvrcci a kobylka cas od casu?
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Panther! :)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    STALK: :D náhodou libovka :DD


    KNX: taky bych tam mohl dát nákej gif, ale nechtělo se mi to v práci dělat a chtěl sem aby, se to načítalo rychle. Ale klidně vyrob, budu jedině rád..)
    KNX
    KNX --- ---
    CASLAW: vyrobim pre klubik nejaky ''banner'' ? hmm? bude mi ctou ;]

    STALK
    STALK --- ---
    ta práce z chráňený dílny v ms paint neasi ;)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    STALK: co se ti nelíbí?.-)
    STALK
    STALK --- ---
    co to je za zhuverilost v zahlavi :D
    TEKK
    TEKK --- ---
    Ozdoba mého okna=)

    CASLAW
    CASLAW --- ---
    NANCII: záleží na tom jestli si ho chceš stavět sama a nebo ho chceš nechat udělat.. Jinak se neboj na nic zeptat, jsou tu samí odborníci.-)


    TEREXS: to je jasný..)) si měla docela štěstí, že si na to přišla hned.. Jinak ty odkazy naházim na nástěnku..
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    TEREXS: a to jako slezl az dneska odpoledne... :D a nejak z ty prvni noci zjancel, az mi zacal ozravat kytky :D
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    ty jo ja pisu fakt hrozne:))jak dement,ale hlavni je myslenka ne?:)
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    aaa kdyz uz jsme u tech UV...tak vam povim jak sem ted potkala svou blbost...koupila sem reptisun od zooMed1O..jelikoz sem si precetla seznam nevhodnych uv a tam o nem nic nebylo ...nainstalovala sem ji k agamam aniz bych si neco precetla i jinde,jen na zaklade informaci z obalu..druhy den zacaly mit problemy s ocima,hned sem uv dala pryc,je to tri dny,trochu se to lepsi..
    mno tak uz vim co je spatne....viz mereni hodnot na jine strance s pridanou informaci:(
    http://agama.monkeyrescue.org/modules.php?name=News&file=article&sid=26
    a neco o nasledcich
    http://www.uvguide.co.uk/phototherapyphosphor.htm

    http://www.uvguide.co.uk/phototherapyphosphor-info.htm

    prelozeno v googlu.. pekne sem to po..:(.nastesti sem zasahla vcas,zadny poskozeni videt neni,vykapavam a uz stridave koukaj...
    takze pozor nekupovat! a to se tim porad ohanim co...na facku:(
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    NANCII: tak si to tu predcti taky:)) urcite najdes par zajimavejch ukazek,napadu atd...se zbytkem radi pomuzem..jinak chamika muzes mit ode mne...kdybys neznala jinyho chovatele...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam