• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    ABSTRAKT
    ABSTRAKT --- ---
    Ahoj, ježuch mi přinesl nádherného chameleona, velká radost. Poraďte, rostliny živé nebo umělé? Osobně bych preferoval živé. Co doporučíte, aby se to dalo běžně koupit a vypadalo to k světu?
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    hh, to jsem netusila... jeste ze se mi nesezerou moje zasoby navzajem :D tyhle se spis potvory zavrtavaj, minule jsem zalila kytku a vylezlo jich asi 7 :D nicmene krmitko uz davno ma, ale vzdycky se to nejak rozutece.. tak snad mi cvrcci nesezerou behem tech par dni Kristiana :)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Mikinko, take it easy ;)
    S cvrckama to neprehanej - jsou to totiz pekni parchanti - vis, ze se poziraj navzajem? :)) Udelej mu nejaky krmitko..

    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    jinak samozrejme vsem - malym i velkym - krasne svatky :)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    kristianovi asi hrabe?! dneska jsem ho poprve videla lezt po dne...mmm, mam jet zrovna na 4 dny do haje, tak snad to bude ok?! nejsou to nejake priznaky zahadneho silenstvi? ma po terku vsude hromadu cvrcku a ani si jich nevsimne... nezvykle...skoro to vypada, jako by chtel na vychazku, bohuzel dneska se venceni nehodi, pac mi vzdycky na pres noc zdrhne na garnyz a nesleze driv nez druhy den rano...tak snad to bude oka?! ze by vanocni horecka? :D
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Tak, pratele, vsechno nejlepsi vam i vasim mazlikum v novem roce a uzijte si vanoce!



    Carlos a Petju aka gouryella
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    já ovoce napíchnu na nákou větvičku a on si sám dá kolik chce..
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    TOLI: ja byla nucen apouzit vidlicku, protoze jedine drivko, ktere sem doma nasla byla sirka...mmm, bejnadejne :D
    TOLI
    TOLI --- ---
    jen vstoupím do debaty.
    U nás aplikujeme ovoce na špejli (dobré je, že se dá obalit ve vitamínech), popřípadně z dlaně, + půst jednou týdně.
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA: Ano, nekdy nedostane vubec nic cely den - pust :)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    GOURYELLA: aha, tak to pak jo... zacnu taky praktikovat alespon jednou v tydnu vegetariansky den :) vynechavas nekdy papu uplne? ja mu obcas necham jeden den, kdy mu nedam nic, vetsinou z toho duvodu, aby si vylovil ty zatoulane cvrcky, protoze se tam pak uz neda ani spat...
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA: Ja mu ovoce davam jen a pouze z ruky. Jinak si ho absolutne nevsima ;)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    GOURYELLA: hele a kdyz mu nedavas to ovoce z ruky, jak ho na nej upozornis? On totiz ani neozira kytky (akorat jednou mu nejak hrablo...) nebo tak a kdyz mu tam neco polozim tak je to tam dokud to neseschne a ja to zas nevyndam...
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA: Parada :) A nemas vubec zac..
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    TEREXS: Cervama ho krmit nebudu, jen jsem mu chtel povzbudit apetit :)
    Krmim 4x tydne cvrkama a 3x tydne ma jen banan - vcera uz konecne zobal i cvrky :)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    TEREXS: prekvapil cumak, vzal si mango z vidlicky a dokonce mi i bumbal z rozprasovace... moc jsem to nestihla, ale mela jsem z toho hroznou radost :) pak za odmenu dostal sarancatka, tak si s nima po tom ovoci hned poradil :D prekvapilo mne, ze najednou jsem mu tam nevadila :D ale urco zkusim - musim cekat zase na vikend...diky za tip ;)

    ...cerviky klidne ozelim, staci, ze mam cvrcky po celym byte...ted jsem mela sok ze sarancat, ktery kdyz skacou, tak je to jak krupobiti, takze cerviky az po case...jeste ze ty skakat neumej! :D

    GOURYELLA: diky za tip s tim ovocem, necekane to zabralo :)))
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    TOLI: tohle neni blbost, spousta chamiku je vybiravejch, nektery cvrci kyselejsi atd...a taky casto se jim preji ty vitaminy..pak je bud stridam nebo nachvili uplne vynecham...
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    na ty cervy bacha..nejsou vyzivny, jsou pouze tucny a neni to dobry ani na vykrm,pac tenhle tuk se usazuje na jatrech...max jako chutovku jednou za cas.. Mikinko zkus mu nerozvitit az s nim budes pres den-treba rano a az se sam v tera vzbudi tak si ho zkus vzit do rukou vyhrat..vetsinou chtej pryc a jak zjistej ze jim ta ruka dava teplo tak se pritisknou...zkusit to muzes:)) na to ovoce si asi jeste pockas a bude starsi..ale zkousej to:)..
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    GOURYELLA: jak casto krmis?...
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    CASLAW: Asi ano..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam