• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    STALK
    STALK --- ---
    PETJU: Já si spíš myslim že chtěl nějak votočit, a zrovna nebylo čeho by se chytil.Když sem měl prvního chameleona pamatuju si jak mě hrozně pobavilo když visel za vocas, a spátky po něm vyšplhal. :)
    PETJU
    PETJU --- ---
    STALK: Je to mozny. On vstava povetsinou driv nez ja ale vcera jsem vstaval driv a takhle jsem ho videl :D
    STALK
    STALK --- ---
    PETJU: :D nekecej že se takhle fakt protahuje :)
    PETJU
    PETJU --- ---
    ranni protahovani :D

    MAJA
    MAJA --- ---
    Me dospely 1.5 rocni samec zere jak nezavrena popelnice stale ...
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    STALK: ja doporucuju maly krmit co to daj, i kdyz se rika ze neznaj svoji miru, tak v prirode je taky nikdo nehlida....a myslim ze pro ty mladata je prirozeny nacpat se.. takze ho klidne cpi:)) kdym mu udelas jeste takhle jednou zacas dietku, rozhodne ti nezloustne, pokud krmis jen cvcky, (ne svabi, cervy)..ve stejnym veku tu mam samice co daj tech cvrku pres deset a vic hrave, takze klidne pridej:)
    obezitu je dobry predchazet az vic v dospelosti....:)))
    STALK
    STALK --- ---
    Stačil víkend kdy nedostal nic než vodu a pár much náhodně chytlejch v chodbě na vokně.(nějakej dobrák nechal za dveřma vodpadky s smradlavym masem) a ostych, a vybíravost sou pryč, žene se přez terárko a zobe krabičky, pinzety i ruky, mam z něj radost :)

    Kolik bych měl optimálně krmit? cvrčky mam průměrně jak jeho hlava, ale zatim je beru ze zveráče (dokud neni větší spotřeba, a taky z lenosti :) takže je to takovej mix od centimetru po ty dospělý mrchy kterejch už se taky nebojí :).
    Žravej je jak kdy, průměrně má zájem tak o tři až pět, pak už je vybíravější.Vim že mladý kolikrát až nemaj míru, ale nechci ani vobtloustlý, ani zbytečně hladový zvíře.
    V těle má teť 8 cm.
    STALK
    STALK --- ---
    TEREXS: jo, díky, skusim i ty kvítky.
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    STALK: muzes to klidne zkusit i ted, ale pochybuju ze projevi zajem, myslim tak za dva mesice by to mohlo jit, je to dost individualni...jinak to ovoce se zda byt sice super, ale bacha na cukry, taky opatrne, zkus ucit na kvety,pampelisek, ruzi atd. neco si najdi na netu...zacni s ovocem jako kiwi, hrozno, mango...
    STALK
    STALK --- ---
    Kdy je tak vhodná doba začít učit na ovoce? Rád bych aby si na to zvyknul a měl bohatší jídelníček. Řikam si čim dřív tim líp, ale zase nechci děalt nějaký tanečky s napichovánim na větvičky kdyby bylo ještě brzo. :)
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    pekne:)))
    STALK
    STALK --- ---
    nějakej blbej hosting, tak znova :)

    STALK
    STALK --- ---
    STALK
    STALK --- ---
    STALK
    STALK --- ---
    STALK
    STALK --- ---
    STALK
    STALK --- ---
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    jo a taky z jinyho soudku trochu:))

    TEREXS
    TEREXS --- ---
    tak taky prihodim:))

    TEREXS
    TEREXS --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam