• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DZUNGARSKY: Ano, je to dražší, ale má to svoje výhody.
    KNX
    KNX --- ---
    DZUNGARSKY
    DZUNGARSKY --- ---
    lze postavit terárium z plexiskla?
    KNX
    KNX --- ---
    NICKIE: ak je to spalenim, doporucujem Calciovu mast. Inak v tejto chvili neviem poradit.
    KNX
    KNX --- ---
    NICKIE: nespalil sa ti o lampu? inak si to neviem predstavit. skus fotku s dennym svetlom.
    PETJU
    PETJU --- ---
    87HIGHFLYER: 3 roky..
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Ale jinak Carlose je mě líto :(
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Zrovna jsem to objednal a zaplatil :/ přesně to samé :D
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    PETJU: kolik mu bylo?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NICKIE: Bohužel se ti klepe ruka jako mě a obrázek je k ničemu :(

    Když se svlékl u mě, tak měl 2 šedivé skvrnky, ale ty zmizely záhy. Tohle vypadá ošklivěji, kup za 50,- vitamíny, nakrm ho ručně (Připrav se, že to bude trvat, namočit pak do vitamínu a pak čekat než si zvykne, že ho krmíš u mě je to docela doba :D)

    No a v mezičase napiš doktorovi na nástěnce:

    Vererinář: Dr. Hnízdo kontaktovat na veterinární klinice Animal Clinic, Čistovická 44, 163 00 Praha 6 - Bílá Hora, Řepy, telefon: 235322829, e-mail: jan.hnizdo@tiscali.cz. a nebo můžete zajít do zoo, ale Dr. Hnízdo je asi nejlepší odborník na plazy..
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    ahoj, prosim o radu. Mistr Hrasek se zacal svlikat, ale svliknul se nejak moc, odpadly mu vsechny ostny spolu s celou horni hranou a na zadech se mu delaji na kuzi hnede boule.. na noze ma sedou skvrnu. Nesetkal jste se nekdo s tim? pro ilustraci prikladam obrazek.. jinak zere a je normalne aktivni jako predtim...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    RODRIGO_: No tak plech se dá upravit tak aby ta objímka šla dát pořádně a nejlépe nad to.

    Jinak na podomácku dělané objímka, jedna mě ničila pravidelně žárovky. a 2-3 měsíce na žárovku za 600 není moc legrace.

    Takže jsem se rozhodl (Já mám kombinaci dřevotříska a písek) udělat nahoře nové záchyty pro kytky a díru na celou tu objímku Glow. Nehledě na to, že ten jejich reklamní leták na to, že v noci vyzařuje nekecá :D
    RODRIGO_
    RODRIGO_ --- ---
    Dám tam asi nějakou normálnější krytku, tohle je přidělaný na nějakým děrovaným plechu, objimka je dost prasácky napájená a odhalená. Viděl jsem z něčeho dělat ty pozadí, nějakej černej polistiren,ale to je asi tuhý že? není něco co by se dalo spíš modelovat?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Z mé zkuešnosti chameleon totiž leze do nejhorších zákoutí, takže na něj nesvítí žárovka ;)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    RODRIGO_: Já si myslím,že je fajn. Možná časem upravit světlo, nevím jak je strop, ale tuhle objímku občas mají za 300 v místních prodejnách a dát ji skrze strop by určittě neuškodilo. Zvláště když tam máš to místo.
    RODRIGO_
    RODRIGO_ --- ---
    Tak mi dneska přivezli terárko bude chtít vlastně asi všechno ale byl to dar. Myslím že by mělo být víš ne? teď mi to je tak po ramena

    CASLAW
    CASLAW --- ---
    MCKIDNEY: protože ho neznám a nikdo ho zatim na nástětku (teda spíš do záhlaví) nechtěl umístit.. máš ho tam..
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Hrál jsem si s fotkama, abych poslal rodičům prezentaci jak vyrostl za rok a rovnou jsem si udělal pozadí na plochu :D

    http://i.nyx.cz/files/00/00/07/01/701127_0c33992cceb7264860eb.jpg?name=wallpaper.jpg
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    BTW: proč není http://www.robimaus.cz na nástěnce? Jsem si zaboha nemohl vzpomenout, jak se tenhle supr obchod jmenuje :D
    RODRIGO_
    RODRIGO_ --- ---
    skvělé, o víkendu mi dovezou terárko co mi bratr pořídil k vánocům, nějaké použité po umrlým chameleonovi, mělo by být dostatečně velké atd. otázkou je kam ho dát, jedinný možný místo je vedle/nad pracovní počítač kde dost často pracuju, je tam hudba atd. nebude mu to vadit? Dočetl jsem se, že by měl mít možnost vylézt víš než je nejvyšší člověk v místnosti, je to tak?

    A víte o někom kdo má Jemeňáky v Brně?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam