• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    Na jaře nás Mr. Hrášek bohužel opustil. Nabízíme tedy vybavené terárko - vel. 50 x 60 x 110 cm. Více info ve zprávách. Praha Nusle.
    KNX
    KNX --- ---
    HLAVNI_KAT: neviem presne ale odhadujem ze nejaky Furcifer Pardalis xxxx.
    mne osobne sa velmi paci Ambilobe Pardalis ;]
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Zdravim. Prosim o radu. Co je za druh chameleona tenhle krasavec?
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    NEMÁTE NEKDO MIMČO CHAMÍKA? JEMENÁKA? UMŘELA MI MOJE PRINCEZNA A TAK TAM TO TERÁRKO ZEJE PRAZDNOTOU :(
    DIKY
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    heh.... doufám, že ne jemenského...
    DZUSI
    DZUSI --- ---
    chameleona to je jasny
    FIFO
    FIFO --- ---
    DZUSI: a neni lepsi se nejdriv rozhodnout co chces v tom terarku chovat? to je muj nazor, nemas zac ;)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    DZUSI: bude mít k tý vodě přístup (třeba po pádu z větve)?
    DZUSI
    DZUSI --- ---
    Zdravim, budu stavět tararium ve kterem bude ve spodni casti v rohu asi na ctvrtine plochy udelany břeh do akvaria pod terariem nad vodu nebudou zadne vetve a jiny pristup abych chamik nemohl spadnout do vody. rozmer teraria 50x120x150 . zajímá mě jestli do tohoto teraria je vhodny chameleon docetl jsem se ze nesnasi vodu, takze je to asi blbost ho tam davat. děkuji za radu
    FAUST
    FAUST --- ---
    Ahoj, prodám/přenechám zdravé a přítulné mládě chameleóna pardálího (furcifer pardalis) ve věku 3-4 měsíců. Dobře krmené, uvyklé na člověka. Prodávám za symbolickou cenu, potřebuji vyklidit terárium. Rád předám v Praze.





    KNX
    KNX --- ---
    LETTADLO
    LETTADLO --- ---
    má někdo mláďata Jacksonů? pošta díky
    MONA123
    MONA123 --- ---
    zdravím, mám dotaz..máme chamíka bude mu něco přes 4 roky, a poslední dobou jsem ho párkrát v noci viděla jakoby měl nějakej záchvat..s otevřenou pusou sebou mlátil a klepal se, nevíte někdo co by to mohlo být?
    RODRIGO_
    RODRIGO_ --- ---
    nebude někdo z Brna mít mladý?
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Nevzpomínám si, jestli jsem to tu už házel. S kamarády děláme elektronický časopis o teraristice, stačí mrknout na http://teramagazin.cz kde si i můžete přihlásit odběr na e-mail zdarma. Starší čísla je možné stáhnout z archívu, dle mého nejpovedenější poslední díl, sedmička se tam objeví 1.11. Odběratelé jej již ale mají na mailu.
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    JUNGLEBOY: pěkný .. máš to na nástěnce..
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    omlouvam se za OT, ale mozna by se nekomu mohlo hodit
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Terária / dle domluvy ]
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Zkontroluj, že nemáš jedovaté rostliny. Měj tam nějakou na ohryzování. Můj miluje banánovník víc než banány.

    Vodu jinak nikdy neolizoval, nicméně rád ujídal kousky ovoce

    Jinak mého jsem musel prvních půl roku krmit, nebo dohlížet, pak si zvyknul sám. Takže se tím moc nestresuj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam