• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    MEJLA82
    MEJLA82 --- ---
    CASLAW: No a co doporučujete?Krom vitamínů má všechno jak by mělo být...Samozřejmě sem si něco vyčet..Ale nějakej typod zkušeného chovatele?...hm......?
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    MEJLA82: Bylo by fajn si o chovu chameleonů něco předem zjistit, než je začneš chovat.. Tady je docela dobrý info i co se týče vitamínů a minerálů... http://sanchez.wz.cz/
    MIK23
    MIK23 --- ---
    Reptivite. Je to.prášek v kterém obalis cvrcky nebo jinou potravu
    MEJLA82
    MEJLA82 --- ---
    MIK23:Tak vitaminy sem hedaval mam ho chvilku...co by si doporucil a jakou formou?? Dik
    MIK23
    MIK23 --- ---
    MEJLA82: tak to je zvlastni. nechybi mu nejakej prvek - co pouzivas za vitaminy?
    MEJLA82
    MEJLA82 --- ---
    Větve....
    MIK23
    MIK23 --- ---
    MEJLA82: větve nebo listy? Můj Jemenak je hroznej listozrout. Prakticky vodu nepřijímá jinak než v listech, zelenině nebo ovoci.
    MEJLA82
    MEJLA82 --- ---
    Hele pardal mi obcas okusuje vetve....vo co mu de?
    MIK23
    MIK23 --- ---
    Moc vlhkosti a žádné uvb
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Světlo má bodove a topení shora a roseno má tak 4x denne. ( je zatím v karanténě neb než mi přijdou parazitologie nechci ji dávat k tomu co už mám.
    MIK23
    MIK23 --- ---
    SIHAJA: co má za světlo a jakou držíš vlhkost?
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Nemáte někdo zkušenosti s jemeňákem, který nežere. Je jí 4-5 měsíců, donesla jsem jí z burzy, kde vypadala zdravě i podle veterináře. Od 18. října sežrala tak 2 cvrčky, má přivřené oči a předložené potravy si nevšímá... Světlo i teplo má, je v klidném prostoru. Trus jsem poslala na vyšetření, ještě výsledek nemám...
    MEJLA82
    MEJLA82 --- ---
    MEJLA82
    MEJLA82 --- ---
    Mmj
    ENY14: můžou chytit rapl
    .
    PETJU
    PETJU --- ---
    PETJU
    PETJU --- ---
    ENY14: Ne, toho se opravdu nemusis bat.
    ENY14
    ENY14 --- ---
    Ahoj, mám dotaz. Chováme chameleona a pořídíme si psa. Můžou od sebe navzájem něco chytit? To, že se můžou vzájemně sežrat, je mi jasný, jde mi spíš o nějakou infekci, chameleoni jsou docela choulostivý a my ho běžně pouštíme ven.
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    mame stale terarko na prodej, kdyby mel nekdo zajem.. [ OFFERINGNABÍZÍM: terarium pro chameleona / Praha - Nusle / 1600 CZK ]
    PETJU
    PETJU --- ---
    Zdravim vespolek.
    Bohuzel musim zase zacit hledat krasnou samicku pro meho adoptovaneho krasavce (puvodni dohoda nevysla).
    Nemel byste nekdo, nejakou krasku pro krasavce jmenem Turbo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam