• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RADUŽivot v zemědělství - zkušenosti, rady, tipy
    RETAL
    RETAL --- ---
    Co je "konvence, integrovanej systém, eko"? Jak se to liší?
    RADU
    RADU --- ---
    + pište v jakym pěstebnim systému (konvence, integrovanej system, eko..)
    RADU
    RADU --- ---
    na jaký plodiny se tu kdo zaměřujete?napadlo mě dát to na nástěnku...v případě, že pak někdo bude potřebovat s něčim poradit, může se obrátit už na konkrétní osobu...
    RADU
    RADU --- ---
    PIKSE: tj to věřim, zároveň to určo znesnadňujou i samotný sousedi... myslim si že většina lidí moc v ekozem. nevěří a že se tomu spíš vysmívá..
    RADU
    RADU --- ---
    PIKSE: tjn kámoška už řikala kolik u nich letos bylo kontrol...
    RADU
    RADU --- ---
    v čem vy kdo ste zaškrtli první možnost (rozvoj zemědělství) vidíte tuhle skutečnost?zajmalo by mě to protože najednu stranu tu je ekologický zem. kerý se sice má dle akčního plánu rozvoje venkova ještě navýšit, ale zas sou mu poslední dobou ubíraný dotace, ubejvá celkově rozmanitosti plodin atd atd
    RADU
    RADU --- ---
    podle mě to budou v rozhodující míře určovat dotace EU...ubyde opět ploch pro energetické plodiny, ubydou asi i cukrovary, ale zas se prosadí nově plodiny jako proso apod.
    RADU
    RADU --- ---
    jak tedy vidíte situaci zemědělství (nejen) v čr v budoucích letech?
    RADU
    RADU --- ---
    vyjadřujte se pro začátek třeba k anketě..
    RADU
    RADU --- ---
    chtěla bych sem pozvat všechny co mají doma zemědělství nebo ho plánují začít dělat a nebo se prostě jen o něj zajmají.rozebírat se bude cokoli na toto téma.sama doma zemědělství nemám, ale jednoho dne by to byl můj sen..studuji proto čzu a snažím se zaměřovat na biologickou ochranu v ekozemědělství, ale i konvenci..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam