• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKASHIVANERDCORE HIP HOP | GEEKSTA RAP
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    http://nerdcore.vg/live/

    info z nerdcore centraly na facebooku
    CASPERDJ
    CASPERDJ --- ---
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    ALADAR42: MP3 je víc nerdztap! ;)
    LUKASHIVA: No jako občas při hraní mi něco prolítne hlavou. Třeba: rozsekal jsem netvora, nedal expy potvora ;).
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    LUKASHIVA: Hodne lidi pouzivalo Virtual DJ (predpokladam ze myslis opravdovej DJing, ne pousteni MP3 na party.:)..
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    ALADAR42: Z ceho? Ja se v djskejch aplikacich moc nevyznam. Nejakej Traktor. Ableton..? Ci co.
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    LUKASHIVA: Um, vezmes laptop a pustis to? :)
    CASPERDJ
    CASPERDJ --- ---
    LUKASHIVA: vpoho
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    DAVESADE: Kazdopadne pokud davas nejaky rapy do kupy, mas moji plnou podporu a zajistim ti producenta na instra. ;)
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    DAVESADE: Ja spis vymejslim jak zacit s djingem aby se to obeslo bez investice 20 000,- za gramce, mix a Serato. Pac takovyhle prachy vrazit do toho abych mohl smysluplne poustet nerd rapy, jine ambice na poli djingu nemam, to je na mne trochu moc.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Zkoušel tady někdo skládat nějaké geek rýmy? Možná bych se pustil do gamesnického retronerdcore... ;)
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    Geek grindcore! :))
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    A tam to jako valíte, jo? První liga, jo? Jako mnohem víc, geek, rozumíš? ;)
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    Ne ve Znojme jsou jenom bily gangstaz, grindcoreaci a pycovoleblekmetalisti :))
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    NA ZNOJMĚ TO TOČEJ PYČO KURVA NERDI GEEKSTAPO!
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    LUKASHIVA: Znojmo :)
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    ALADAR42: A odkud jsi ty?
    ALADAR42
    ALADAR42 --- ---
    LUKASHIVA: Jak je to v Praze fakt netusim, ale pokud by se neco takovyho udelalo tady, tak by asi prisli fakt hlavne ti white gangstaz.. Bohuzel, je jich plny mesto.

    Kazdopadne jako hlavni problem porad vidim jazykovou barieru.. Nerdcore je precejenom hlavne o textech..
    LUKASHIVA
    LUKASHIVA --- ---
    ALADAR42: No tak predevsim uplne na zacatku bych si predstavoval takovou akci v prostorach typu Wakata (http://www.wakata.eu) tedy bar s DJ setupem. Normalne fungujici pub, kde kazdy vecer hraje nekdo neco jineho.
    Takovejch mist je po Praze vcelku dost. Wakatu zminuju proto, ze by se tam snad dalo neco i domluvit.
    Predpovedi o super-cool-white-kids-gangstaz mi prijdou alespon v prazskych realiich a mnou nastinene formy znacne mimo.

    CASPERDJ: Muzes pro zajimavost nastinit jak si predstavujes ze se delaji hiphopove akce v praze a jak se tebou organizovane odlisuji?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam