• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPSouth Park
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    CARTMANETWORK23: Plody začlenění? Chčiju mlíko z vočí :D
    ASYD
    ASYD --- ---
    Top 10 Best South Park Characters
    https://www.youtube.com/watch?v=MbWS706Xaxk
    ASYD
    ASYD --- ---
    cykraaavo... ja dumal nekolik minut co by to mohlo byt, ale member berries me ani nenapadlo
    HARDY
    HARDY --- ---
    CARTMANETWORK23: plodu začlenění, wtf?! To se nedivím že to nedává smysl :-D Chce se to kouknout v originále.
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    cau docela ostuda ale teprve ted jsem dokoukal 20 serii...uz u devatenacte kdyz se objevil pan p.c. principal jsem sral smichy
    ale ted mi unika jedna vec a dost me to stve... a to sice vyznam tzv. plodu zacleneni?? co to ma sakra bejt a jakej to ma vyznam, pac to v posledni serii hraje docela podstatnou vec a v zadnym dile to neni poradne vysvetleny...jen jednou randy najde tu farmu kde jsem cekal ze to bude mit naky rozuzleni a vono nic :(
    MATT
    MATT --- ---
    SLAMITCH: to uz je zas konec? ja nejak od tech voleb prestal sledovat, ale dozenu.. trpasik taky skoncil, co dal? ;)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Jak moc posledni série sála (sucked), tak byl posledni díl dobrej. Skvělý!
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Vzhledem ke kvalite vcerejsiho dilu se mi zda, ze ani Matt s Treyem moc necekali ze vyhraje Trump :D
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    HARVIE: I member!
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Konečně jsem dohnal chybějící díly a můžu bez obav ze spoilerů vlízt sem :D

    Za mě 20 série zatím super. To že se nesměju už považuju za samozřejmost. Baví mě na tom ta aktuálnost říznutá klasickou až extrémní přehnaností, která je SP vlastní. A k tomu nesmání - u 20x05 jsem se i zasmál, takže vlastně paráda.

    HARDY: MATT: JUNGLER: Souhlasím že se o Cartmana nemusíme bát. Vždyť i v této póze z něj padaj typický hlášky, ikdyž říznutý láskou. Ani nebude nutné nějaké radikální prozření.
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    MATT: určitě... tipuju, že ke konci serie přijde nějkaké probuzení starého Cartmana a bude následovat něco jako Scot Tenorman must die :D
    MATT
    MATT --- ---
    HARDY: I saw vagina, Kyle. ;)
    čekal bych, že jde o dočasnou pózu, časem určitě zjistí, že všechny ženský jsou kříženci židů a zrzků...
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    HARDY: Black laughs matter!
    HARDY
    HARDY --- ---
    Mně strašně nesedí ta pozice Cartmana, buďto se schyluje k nějaký bombě na závěr nebo úplně zabili klasickou postavu.
    CLUSMAN
    CLUSMAN --- ---
    20x4... bylo to super
    MATT
    MATT --- ---
    'South Park' Season 20 Episode 4 Spoilers, News And Updates: Series To Take A Break; Air Date Moved To Oct. 12 : Culture : iTech Post
    http://www.itechpost.com/...20161005/south-park-season-20-episode-4-spoilers-news-updates-series.htm
    SDN33
    SDN33 --- ---
    Hlavně mně se hrozně líbí jak si SP drží pořád úroveň a nestává se z toho sračka (to se u Simpsnů stalo hned už tak v 9. sérii, ale asi bych to nesrovnával), ba možná naoapk.. 19. serie byla ten nejtrefnější "burleskně komediální" popis tohodle světa, co jsem kdy viděl a koncpet na pokračování se mi líbí. Možná že to taky není už ono, ale zrovna se ten vývoj trefil do mého vkusu, ale nemůžu o SP říct, že tehdy a tehdy byl výrazně slabší a tehdy lepší, což si myslím, že je napříč seriály, který valej takhle dlouho, vcelku vyjímka. Série 20 zatím taky super. To je vše, jen jsem si odložil...
    OMN
    OMN --- ---
    beztak to podle me volbama skonci a budou pak zase epizody fungovat samostatne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam