• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    Koloběžka velmi negativním způsobem ovlivnila můj život. Pokaždé, když někam musím jít pěšky, připadám si pomalý, neohrabaný a propadám pocitům nudy a depresím.

    pro nejčastěji hledané informace mrkněte na nástěnku!, mapa koloběžkových akcí zde.
    rozbalit záhlaví
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    MYJKA: Vyrobne cislo spodnej je 09654
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Dlho som v klube nepobudla. :/ V noci nám niekto ukradol kolobezky spred bytu. :/ Praha. Ak by ste ich zahliadli, dajte mi prosím vediet. Sú to už starsie modely a nie sú tak obvykle.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SPIRALOID: ono jakmile to zacnes studovat tak se do toho akorat zamotas
    zacnes u city, pak si reknes ze kdyz koupis blatniky jsi na cene bizona, jenze za dalsich par korun je K-Bike K7 za kterou se u kolobezkaru vubec nemusis stydet, a pak zase za par kacek je treba kostka hill fun, jenze to uz jsi na 4500 a ta horni hranice zrovna pevne dana neni (kdyz pak ctes o tom, ze si nekdo vybavil kolobezku podle svych predstav tim, ze na ni navesil komponenty za 50000,- :D)
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    MIKROM: dik na city new jsem koukala a libi se mi dokonce vic.penez teda parve moc investovat nemuzu. jak rikas hledam neco v zakladni kvalite pro zacatecnika, na rychlejsi presun se synem po meste.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SPIRALOID: hlavne neber nic levnejsiho nez yedoo. yedoo je naprosty minimum co se nejaky kvality tyce. koukni na city NEW, je to celkem dobre vylepseno, a hlavne nizsi naslap.
    pokud teda neplanujes investovat treba 6000,- do znackovy brndy.
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    uvažuji že si koupím koloběžku a doplním ji o dětskou sedačku na kolo.
    jezdíte tak někdo?máte zkušenosti?
    syn má 2r. počítám že až se pořádně naučí na novém odrážedle bude jezdit sám a já vedle něj na koloběžce...
    konkretne se mi libi yedoo city /pipadne doporucte neco podobneho prosim/
    dik
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    jinak na muj dotaz o ochote brat kolobezky na servis v cyklo obchode.
    Zasla jsem do Bikeway a zeptala se, ze mi nejak divne zasekavaji riditka v malych rychlostech a obecne bych rada kontrolu. Pani sice ze zacatku dost neochotna, ze kolobezky neprodavaji a skladaci uz vubec ne. Ale kdyz jsem se na ni porad tak koukala co jako ma byt, tak se sla zeptat do dilny. Prisel chlap, kouknul na to a rikal, ze to vezme. Cena predbezne 200,-
    jdu pro ni v pondeli
    KLON
    KLON --- ---
    MIKROM: na skládací K5 jsem se ptal v Koloběžkách CZ. Asi by skládací šla udělat. Na cestu se Student Agenci mi to příjde zbytečné, stačí ji dát do vaku a hurá na výlet.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MILAZAJICEK: taky ji nekdo řezal aby byla skládací :) resilo se to na facebooku ve skupine kolobezky
    KLON
    KLON --- ---
    MILAZAJICEK: na K7 existuje vak, není tak těžký a máš jistotu, že se vejde a nic nazašpiní
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    TRAMIN: Ja mám K-Bike K7 a není skládací :(
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MILAZAJICEK: taky zalezi jakou.
    ja beru micro air kamkoliv, neskladam ji ani v mhd a nikdy nikdo ani nepipnul. Kolobezku do busu SA nebo vlaku skladam. Jela jsem ČD, Regiem i LEo a pokud sevejde nad hlavu nebo pod sedacku, jsou lidi v klidu.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    SA veme kolobežku jak bylo napsáno.
    Doplním, že RegioJet nebere vôbec a ČD úplne v pohode a nemusí byť poskladaná. Stojí ako miestenka.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    na fb "Koloběžka velmi negativním způsobem ovlivnila můj život. Pokaždé, když někam musím jít pěšky, připadám si pomalý, neohrabaný a propadám pocitům nudy a depresím."
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KLON: To můj plán pouzít kolobezku jako priblizovadlo na autobus a od autobusu trochu komplikuje. Díky za prověření.
    KLON
    KLON --- ---
    MILAZAJICEK: kamarádka mi napsala:
    "Mela by byt zabalena nejak aby neposkodila a neumazala ostatni zavazadla. Kdyz bude ridic v pohode a malo zavazadel, vezme ji i bez vaku, ale kdyz to bude protiva a nacpany kufr, tak ne..."
    BLLUE
    BLLUE --- ---
    Mate nekdo na kolobezce pridelanou detskou sedacku? Chtela bych si ji na svoji Yedoo City poridit, ale porad vaham, jestli to neni nesmysl. Jeste jsem nikoho kolobezit s prckem v sedacce nevidela.
    KLON
    KLON --- ---
    MILAZAJICEK: zeptám se kamarádky
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Netusite jestli me student agency vezme do busu kolobezku pripadne kolik si za to reknou?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MYJKA: bych jim dala tyden v Indii. by jim hrablo. tam se cinkani a opravdu hlasite troubeni pouziva misto zpetnych zrcatek a obecne jako bezpecnostni prvek. A fakt to funguje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam