• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    Koloběžka velmi negativním způsobem ovlivnila můj život. Pokaždé, když někam musím jít pěšky, připadám si pomalý, neohrabaný a propadám pocitům nudy a depresím.

    pro nejčastěji hledané informace mrkněte na nástěnku!, mapa koloběžkových akcí zde.
    rozbalit záhlaví
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    XINDLX: 172cm - riditkova tyc byla prodlouzena na zakazku=abych se nemusela hrbit = jenze pasuje ke kazde detske do 7 let = ne ta kolobezka je skutecne tak detsky prtava jak pusobi = ma nosnost do 50 kg minimalne= ja se svimi 51 kg se vejdu...
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    SUZANKA: měříš 60cm, nebo ta koloběžka je ve skutečnosti větší než to vypadá na obrázku?
    XICZEK
    XICZEK --- ---
    KAERO: byvala to takova garazovka, jak je to ted nevim, ale dodani maji do dvou tydnu, to me neprijde zly. Ja na ni pred par lety cekal asi mesic a to bylo v zime.
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    ATARKA: pro zajimavost tohle je ta moje winky ted cerstve vylepsena o sedatko - puvodne na mibo znacku olobezek se mi povedlo namontovat na tuhle winky - osobne razim heslo: kdyz to hnusne vypada kdo by to kradl? proto ma takovy celkem punk vzhled zamerne...
    ps montaze si resim sama =upravu te winky jsem si vymyslela taky sama aby na to to sedatko od miba pasovalo= sedatko si muzu prendat opet zpet i na mibo kdybych byla schopna mibo pouzivat...

    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    ATARKA: hmf ano je sezona nabidky na aukru vhodne tak pro deti...:-( zajdi na ten lihovar.... opravdu doporucuju zajit si na info test do ty veloramy = i kdyby jsi to mela hodne z ruky info ziskane se za to trmaceni ale vyplati cca az 3x
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    pro zajimavost firma kostka ma fajn vysku tmavou i svetlou a kupodivu ty detsky velamosky to maj stejne -osobne mereno - bohuzel novy velamosky co jsou ted na trhu uz maj tyhle rozmery vetsi nez kostka
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    ATARKA: Lepe receno svetla vyska je fajn, ale prave kvuli tomu je tmava tak moc velika... na svetlou vysku staci pohodlne 7cm... ps dlouhy roky pouzivam vyslovene detskou vec se svoji vahou si to mohu dovolit
    12/12 'noname' "winky" konstrukce jako stary velamos!! ale OPET i tady pro muj kup bylo stezejni vyska stupatka = obzvlas s mymi zdr. komplikacemi ja osobne citim behem uz pouhych 5min testu byt jn 1 cm nahoru me to pak citelne vic boli a nici...
    Ps na lihovaru otestuj - jeste me napadla super moznost - na aukru byvaj kolobezky za romzumny penize... podivam se Ti tam a psolu jeste nejaky odkazy na moje navrhy = kdyz budes mit z ceho vybirat bude to lepsi....
    Ted to cenovy maximum bylo kolem 2500kc ze jo??
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    ATARKA: Na tehle budes muset hrozne makat = vyska stupatka
    svetla vyska 11,5cm(hruza), nad zemi(tmava vyska) 14,5

    Obycejny skladaci hlinikovky s tema mrnavejma kolackama maj lepsi tmavou vysku naslapu

    TOHLE je na kolobezce pomalu to NEJDULEZITEJSI...

    Pri tom testu na lihovaru doporucuju vydrzet na ty kolobezce testovat aspon 30 min v kuse = pak teprve fyzicky tak nejak pocitis co to ja cvicit nahoru o tech 5 cm vys....
    zaroven otestestuj neco i prave s nizsim naslapem...

    Podle mych letitych zkusenosti snesitelne maximum u vysky stupatka nad zemi je podle me do 10cm max = cim nizsi tim mene na klouby narocne
    zase pro zdraveho cloveka se s tim patlam asi moc do detailu= ja tyhle veci pouzivam misto mechanickyho vozyu....
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KAERO: k-bike kolobezky mam dve a jinou bych nekoupil. K7 jezdim ja. k5 dite s "detskym" kitem. Samozrejme uveze v pohode i mejch 120kg takže do školky na tom jede ona zpet ja. :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    XICZEK: k7 je skoro kusova vyroba ne? nebo mam aspon takovy dojem z k-bike stranek
    XICZEK
    XICZEK --- ---
    KAERO: jo tak to uz je rada alloy, od te bych nikoho neodrazoval. Ja mel na mysli spis yedoo city, ktery potkavam asi nejcasteji ve meste a sleduju, jak se na nich lidi trapi a pak jim ta kolobezka po par jizdach skonci ve sklepe.

    Zrovna nedavno jsem videl zenskou jet po rovince na nakym mazeqovi nebo necem podobnym co ma naslap nelogicky vysoko. Vypadala jako ja, kdyz jedu do prudkyho kopce, s kazdym odrazem ujela tak pul metru. Jestli ono by nebylo lepsi za ty penize koupit treba k7, ale tu v supermarketu neuvidis..
    KAERO
    KAERO --- ---
    XICZEK: dovolil bych si rozporovat lacinost yedoo. Treba yedoo friday stoji 8 000:
    Lehká hliníková koloběžka Yedoo Friday | Yedoo
    https://www.yedoo.eu/cs/produkt/friday-7tQxLn.aspx
    hlinikovy ram, nizky naslap, skvela riditka...
    XICZEK
    XICZEK --- ---
    ATARKA: zkus se nekde podivat po bazarove kostce/mibo/kbike. Tyhle laciny kolobky typu yedoo/insportline nejsou na zadny seriozni jezdeni, je to spis utrpeni, protoze strasne pruzi, maji vysokej naslap a jsou celkove neergonomicky.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    KAERO: já se na to pojedu kouknout, máj na lihovaru prodejnu
    KAERO
    KAERO --- ---
    ATARKA: podle mne ma ten samy problem jako insportline suter. brzdove lanko vycniva nad stupatko v zadni casti, takze o neho zavadis kdyz budes sundavat zadni nohu ze stupatka. mozna to jenom ta modelka mela blbe behem foceni, protoze ten chlap to ma v pohode. tezko rict.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Díky všem za postřehy :) já měla jako malá tu retro s plastovým sedátkem, lituju, že šla do světa, když i táta v roce 93 koupil prvního horáka
    KAERO
    KAERO --- ---
    ATARKA: ten worker city je debilni - brzdne lanko vede spodem, takze bude hodne trpet pokud behem prejizdeni obrubniku skrtnes o okraj. stojanek jak psali ostatni je taky debilne.

    a mne osobne by to brzdne lanko vadilo i u toho insportline suter. na stupatko ruzne preslapuju, a u tehle kolobezky to tak nejak divne trci po strane u zadni casti.

    fakt nechapu co je za problem vest lanko trubkou celou delku stupatka.
    MERIDION
    MERIDION --- ---
    Zkus tohle https://www.sportobchod.cz/vyprodej/kolobezky

    Ale za mne bych do workera city (nebo stejne konstrukce jinych vyrobcu) uz nesel ... ten stojanek cnejici do strany mi nekolikrat nepekne pocukroval kotnik. Nakonec jsem jej odmontoval a brndu radeji volne odkladal na zem.

    Yedoo ma ten stojanek taky, ale alspon necni tak do strany ... takze jestli budes rychla je tam testovacka za dobry peniz.

    TESTOVACÍ Koloběžka Yedoo Four 04 | SportObchod.cz
    https://www.sportobchod.cz/testovaci-kolobezka-yedoo-four-04.htm
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    ATARKA: ps 16/ 12 je na kostky na starem meste lepsi= mene to drnca:-P
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    ATARKA: z tech dvou odkazu co jsi ukazala insportline-suter-se-zelena ma lepsi parametry
    vaha, vyska stupatka tmava/svetla, delka...
    na co pozor je ten stojanek= me pripada uplne debilne umistenej.... osobni nazor=doporucuju otestovat
    v tomhle cenovem rozmezi ktere vyplyva z tech dvou odkazu nevim moc lepsi by se dalo sehnat...

    Co povazuju za nejlepsi je zajit si do Veloramy (https://www.velorama.cz/)
    Ochotne poradi a rozhodne jsou zvykli ze se prijdete podivat a pak bez koupe odejte si to jeste rozmyselt!!
    A jsou tam opravdovi profi znalci vyhod a nevyhod = dyz dopredu pevne reknete ze nemuzete utratit vic nez
    xy,-kc divila bych kdyby se nesnazili najit neco co by Vase pozdavky splnilo, ale bude s temi nejvyhodnejsimy parametry ktere pujde sehnat = Jejich poradenstvi je vazne super!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam